Vše v pořádku dle očekávání, mohu doporučit.

nedoporučuji nakupovat v obchodě, zboží nedorazi, minimální komunikace

Reakce obchodu BabyHit.cz

bohužel jsme Vás několikrát informovali o problematické dostupnosti objednaného produktu. Nakonec jste se rozhodli objednávku zrušit, platba byla vrácena ihned. Omlouváme se Vám za všechny komplikace.

babyhit

• zboží bylo skladem okamžitě
    • expedice byla ihned
    • posláno z Polska a přesto bylo doručeno do 3 dnů v ČR
    • eshop přehledný, logický bez zádrhelů, platba kartou proběhla v pohodě

Reakce obchodu BabyHit.cz

Děkujeme, vážíme si Vaší recenze :)

Dobrá spolupráce

Jsme moc rádi! Děkujeme.

• Špatná komunikace
    • Dlouhá doba dodání
    • Nemožnost vrácení zboží

Jedná se zřejmě o podvodný e-shop! Opravdu nedoporučuji! Obchodu se raději vyhněte obloukem. Čekala jsem na zboží déle než měsíc, následně jsem obdržela jiné zboží, než jsem si přála. Zboží jsem po domluvě s obchodem na své vlastní náklady zaslala na adresu, kterou mi napsali. Zboží ale nepřevzali a mně se vrátilo zpátky. Následná komunikace je tragická! Nic si zde raději neobjednávejte.

Reakce obchodu BabyHit.cz

bohužel zde nevidím číslo Vaší objednávky, abychom mohli situaci prověřit. Mrzí nás, že došlo hned k několika komplikacím. Každopádně na trhu fungujeme úspěšně již několik let. Za všechny vzniklé komplikace se omlouváme.

babyhit

• Rychlé vrácení peněz po zrušení objednávky(na zboží by se muselo čekat cca 3 týdny, což ale nemohli stejně potvrdit)
    • Inzerovane zboží s čekací dobou 2 dny doručení nebylo ani po týdnu a půl k dispozici. Obchod mi informací sdelit až po tom, co jsem jim sama napsala. Očekávala bych, že se proaktivne ozvou se zpožděním sami. Bohužel.

Reakce obchodu BabyHit.cz

moc nás mrzí, že dodání zboží bylo opožděné. Objednávku jsme po domluvě zrušili.

babyhit

Přišly mi adaptéry na kocarek co nepasuji tak jsem jela na prodejnu v Ostravě, že si to vyměním.Obchod zavřený žádné informace proč a kdy bude otevřený, telefon je vypnutý a na email nikdo nereaguje.Uz nikdy víc velké zklamání

Reakce obchodu BabyHit.cz

Dobrý den, prodejna byla několik týdnů uzavřena, nicméně zaslané vratky zboží jsme stále přijímali. Pokud jste objednávala online, je bohužel potřeba se na výměně předem domluvit. Prodejna však bude brzy znovu otevřena :)

babyhit

• Rychlost vyřízení objednávky.

Reakce obchodu BabyHit.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení :)

super

:-)))

Rychlost

Děkujeme za hodnocení !

• rychlost, ochota, bezvadnost

Děkujeme <3

babyhit

Telefonicky jsem si ověřila dostupnost autosedačky, protože jsme ji potřebovali mít včas. Vše proběhlo v pořádku, zboží doručeno za tři pracovní dny. Doporučuji.

Skvělé, děkujeme!

babyhit

Dodání přesně do dne, kdy jsem potřebovala, dobré ceny.

Reakce obchodu BabyHit.cz

Moc si vážíme Vašeho hodnocení :)

Krásný den

Rychlé dodání

Děkujeme :)

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Dobré ceny
    • Kvalitní produkty
    • Totální nekomunikace

Dokážu pochopit, že zboží není skladem a musím počkat (25 dní do naskladnění 1 položky, ostatní položky byly skladem). Ale pokud si objednám a ihned zaplatím zboží (30.1.2024) a po měsíci (29.2.2024), kdy již uběhla lhůta pro naskladnění produktu, nemám ani zboží, ani informace, jak to s objednávkou vypadá, je to za mě dost neprofesionální přístup. Jsem nakloněna i variantě dostat dvě zásilky - část, co je skladem hned a na další si počkat. Ale o to se nikdo nepokusil. Až po mém telefonátu (29.2.2024) jsem se konečně dozvěděla, že dodání dodavatelem má být následující den. Tato lhůta bohužel dodržena nebyla. Skoro o týden později (6.3.2024) jsem volala znovu a už bylo naskladněno a následně zasláno vše z objednávky (dodání 8.3.2024).

Reakce obchodu BabyHit.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Dodávka zboží, které chybělo ve Vaší objednávce se bohužel několikrát posunula. Vážíme si Vaši trpělivosti!

• Rychle doručení
    • Celková spokojenost

Jsme rádi, děkujeme!

• Zboží není skladem

Po přečtení všech recenzí, jsme nejdříve kontaktovali prodejce o dostupnosti zboží. (Kupovali jsem autosedačku). Komunikace probíhala rychle a mile. Sedačku sice neměli, i když na eshopu byla uvedena skladem. Ale dostali jsem slevičku na novější verzi/model sedačky. Čekali jsme teda asi 3 týdny ale stálo to za to. Autosedačka dorazila. Obchod s námi komunikoval, informoval o prodloužení doby doručení, popřípadě jestli chceme ještě vyčkat nebo vrátit peníze. Jelikož jsme nepospíchali, a měli času dost, tak to pro nás nebyl problém.
    Za nás super spolupráce.
    Někdy hold za všechno nemůže prodávající, ti jsou taky závislý na dodavatelích. Doporučujeme

děkujeme, velmi si vážíme Vašeho hodnocení našeho obchodu. <3

Krásný den

• Neuvěřitelně rychlé dodání

Reakce obchodu BabyHit.cz

moc si vážíme Vašeho hodnocení!

babyhit.cz

• Nabízí to co nemaji

Reakce obchodu BabyHit.cz

produkt nebyl skladem, o prodloužené době dodání jsme Vás ihned kontaktovali a objednávku následně zrušili.

• Ceny

Reakce obchodu BabyHit.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. :)

babyhit.cz