• Objednala jsem v úterý 6.2., jediné, co dorazilo, bylo potvrzení objednávky. Objednávala jsem schválně zboží, které bylo skladem, zvolila jsem platbu dobírkou, abych nezdržovala a zboží mohlo co nejrychleji dorazit. Zvolila jsem výdejnu, abych mohla vyzvednout i v sobotu, kdy jsem balík potřebovala. Dnes, 14.2., 8 dní po potvrzení objednávky mi bylo sděleno, že už je zásilka připravována a bylo jí přiděleno číslo v systému dopravce. wow!

Dobrý den Marcelo,
    velmi nás mrzí, že došlo k tak výraznému zdržení při zpracování Vaší objednávky. Bohužel k němu došlo v důsledku nesprávně uvedené doručovací adresy, kde chybělo číslo popisné a náš systém nás včas na tuto chybu neupozornil. Adresu jsme poté ihned opravili a objednávku předali do expedičního skladu k vyřízené. Chápeme, že tím nastala výrazná komplikace na Vaší straně a jsme připraveni Vám ji kompenzovat po vzájemné domluvě.
    Ještě jednou se omlouváme za vzniklou situaci.
    Tým Babičkářství

Zboží po 6 dnech stále nedorazilo. Na zaslaný dotaz, kdy bude doručeno jsem nedostala odpověď.

Reakce obchodu Babičkářství

Vaše objednávka byla z důvodu technické chyby vytvořená s nesprávným číslováním a nedostupným zbožím. Nemohla být tudíž správně a včas zpracována. Problém jsme s vámi již i díky Vašemu telefonátu vyřešili a za komplikace se Vám velmi omlouváme.

• Zboží "skladem" = expedice po pěti dnech.....??

Příště vyberu jiný schop, který bude schopný rychleji dodat.

• Musel jsem knihu objednat podruhé. I když jsem dostal sms, že si mám knihy vyzvednout v Zásilkovně. To se stává, dělají to jen lidé...

Bohužel se mi nepodařilo uhradit zásilku . Ani Alza box nefungoval na karty. Takže se mi nepodařilo zboží nijak získat.

• V nabídce je popis produktu klamavý. V popisu je uvedeno, že taška je vyrobena v Italii, přestože na příbalovém kartonu o velikosti 57 x 30 cm je uvedeno nepřehlédnutelně, že byla vyrobena v Číně. Z Itálie je pouze distribuován. Čínský výrobce šetřil na materiálu podvozku(zvláště celoplastových koleček a jejich upevnění) Dále je na příbalovém letáku uvedeno, že žádné náhradní díly nejsou k dispozici.
    • Skutečnosti, že se jedná o výrobek, který nemůže mít dlouhého trvání a je neopravitelný neodpovídá cena

Reakce obchodu Babičkářství

náš dodavatel dováží nákupní tašky z Itálie. Italský výrobce si zřejmě nechává vyrábět produkty v Číně, což je dnes běžná praxe.
    Máte pravdu, že náhradní díly k dispozici nejsou, ale platí dvouletá záruka na zboží. Co se týká kvality zboží, tak zatím jsme na tento produkt žádnou reklamaci neměli.

Objednal jsem noční osvětlení s pohybovým senzorem, ale v zásilce jsem našel noční osvětlení bez pohybového senzoru.

Reakce obchodu Babičkářství

moc děkujeme za upozornění. Na základě vašeho podnětu jsme upravili produktový popisek, kde byla chyba. Jedná se o světlo se senzorem okolního světla, nikoliv s pohybovým senzorem.

• Vyzkoušel jsem dva ovladače a spárovat nešly.Nevím,čí je to chyba,ale tyto ovladače nedoporučuji.

Spoluprace s Ceskou postou,ktera v teto dobe priplacene baliky do ruky nedorucuje!je katastrofalni...

Zboží dodnes nedorazilo, nedána ani zpráva na vědomí.

• Obchod nerespektuje odmitnuti zasilani obchodnich sdeleni a rozesila je ve velke intenzite!

Nedoporucuji.

• Drahé produkty
    • Tyden po objednani ani zbozi ani zadna zprava, po urgenci teprve odpoved, ze tretina zbozi neni skladem. Predbezdny termin dodani 20 dni.
  • protože výrobek nevidíte fyzicky, tak si ho objednáte.Bohužel nůžky pro seniory nesplňují nic,jsou silné ve stříhací části a taky se rozchází. Absolutně k ničemu !

Reakce obchodu Babičkářství

S paní zákaznicí jsme se spojili a navrhli vrácení zboží, pokud po obdržení nevyhovovalo představě při objednávání. Paní zákaznici nevyhovovala určitá pružnost plastových úchytů a tím menší jistota při střihu.
    To je vlastnost, kterou opravdu z obrázku ani videa jednoznačně neodhalíte. Proto jsme jí lhůtu na vrácení zboží prodloužili.
    S přáním pěkných dnů, Monika Kopřivová

• Zboží dorazilo ne zrovna v dobrém stavu

Reakce obchodu Babičkářství

S paní zákaznicí jsme se spojili a navrhli kompenzaci, pokud zboží nedorazilo v pořádku.
    Balení zboží v expedici věnujeme velikou péči a věříme, že takových případů je a bude opravdu jen minimum.
    S přáním pěkných dnů,
    Monika Kopřivová

Zboží dorazilo za 1 měsíc

Délka dodací lhůty byla velmi dlouhá, zboží se ztratilo cestou někde mezi obchodem a přepravcem. Při komunikaci s obchodem po telefonu byli všichni velmi vstřícní, ale problém se ztracenou zásilkou neřešili. Přes slib, že mi dají vědět, jak to se zásilkou vypadá, případně pošlou zboží znovu, k nápravě nedošlo. Po Vánocích se zboží někde objevilo a bylo připraveno k vyzvednutí 7. ledna. Téměř měsíc po objednání.
    Krabice byla pomačkaná a jedna kniha uvnitř trochu natržená.

Nevýhoda je ta,že do dnešního dne t.j 9.1.2019 jsem zboží ještě nedostala,ani slibovaný dárek 2 ks.povlaků v hodnotě 370 kč,i když mi toto zboží bylo vaší zaměstnankyní písemně slíbeno.To je ta nevýhoda od vás.Mám chuť objednávku zrušit.Děkuji paní Oříšková

• Na strankach uvadi odeslani do 24 hodin. Objednavka byla odeslana az za ctyri dny od objednani.
    • Ke zbozi jsem objednala i pranicko, kde mel byt dopsan text, ktery jsem uvedla do formulare u objednavky, bohuzel prani prislo bez textu.

• zboží dorazilo jeden den na zásilkovnu a druhý den proběhlo storno.
    • Obchod zakázal na zásilkovně možnost platby kartou.

• Rychlost odeslani
    • Balí do spousty plastů (bublinková folie), i když jsem žádala, aby mi knihu poslali bez plastových obalů.