• Nespolehlivost

• Velmi dobrá komunikace
    • Dodání dle plánu

Dlouho jsem přemýšlel, co napsat do recenze. Chci být maximálně férový, jak vůči obchodu tak vůči sobě a dalším zákazníkům. Stručně řečeno: já bych se na jejich místě zachoval jinak. Pokud přesto přemýšlíte o nákupu v tomto obchodě, doporučuji přijet se podívat na nábytek na vzorkové prodejně v Hynčicích...

• Skvělá komunikace

Kvalitní produkt

• nekvalitní zboží, špatná komunikace prodejce

celkově prodejce hodnocený negativně. Prodejce nedoporučuji

• VŠE V POŘÁDKU

Zboží bylo objednáno s vědomím, že dodací lhůta je 2 až 4 týdny. Pokud by nevznikl problém při dopravě zboží k nám, kdy vznikla porucha na autě, zboží by bylo dodáno v termínu. Jinak chválíme komunikaci a to jak mailovou tak potom při doručování telefonickou.

Objednáno 23.10. a do dnešního dne (21.11.) nedodáno.
    Tento obchod nedoporučuji !!! Hvězdička pouze za to, že zavolali, že zboží nemohou dodat z důvodu poruchy rozvážejícího auta.

Zboží zatím nedorazilo, ale obchod velmi dobře komunikuje.

• skvělá komunmikace, ještě i před uzavřením objednávky přes chat
    • nevím o žádné

Máme objednaný gauc už více jak měsíc a i když bylo psáno doba dodání 1 až 3 týdny, gauc stále nemáme

• mohla jsem si zvolit vlastní látku pro čalounění z velmi širokého výběru
    • možnost volby výšky i šířky postele
    • možnost volby matrace

Měla jsem jasnou představu o tom, jakou postel chci objednat a shlédla na internetu snad všechny možné nabídky. Mou představu však splňoval jen tento eshop a to díky opravdu široké nabídce a možnosti individuální konfigurace. Postel je SUPER a jejich katalog s nabídkou nábytku je také velice krásný. Takže mohu jen chválit!!!

• Skvělá nabídka i jednání. Vše vysvětleno, je dokonce možné domluvit se na úpravě postelevdle vlastního požadavku.
    • Dobré ceny za kvalitní postele
    • Žádná

Skvělá komunikace s obchodem.
    Vlastní AZA doprava.
    Celkově velmi příjemné vystupování všech z AZA nábytku.

• Slušné jednání a rychlé vyřízení
    • S Vašemi výrobky jsem velice spokojená, chválím pohodlí pohovky i desisgn

• Maximalni spokojenost, super komunikace a ochota

• nemusím jezdit po obchodech,hledat sedačku s vysokým sedem,jsme senioři a špatně se zvedáme,tak pro nás výhoda,50cm.a víc

žádné

• Velice ochotný a milý závozník
    • Rychlé doručení až domů
    • Balení a opatrné zacházení

Objednávala jsem pěknou postel, přišla nejen rychle, ale ještě zabalená skutečně, tak, aby se nepoškodila, odpovídá fotografii. Tohle vše by měl být doufejme standard, ač se tak nestává, ale z čeho jsem byla v šoku, byl ten nejmilejší a nejochotnější rozvoz, jaký jsem kdy zažila (mají vlastní rozvozáky). Přijel, pomohl, dokonce byl opatrný při vyskladnění, nehodil s tím jen z auta jak kus hadru a ještě byl pozitivně naladěný. Víc takových firem a lidí.

Přehledný e-shop, rychlá komunikace formou chatu

• Perfektní komunikace, velký výběr, kvalitní zboží. Vše v naprostém pořádku. Velmi ochotní zamestnanci. Vřele doporučuji.

Nic.