• Firma nabízí sortiment, který jsem u konkurence nenašel - čalouněné noční stolky v různých dekorech.
    • Kvalita provedení, dodržení termínu dodání a komunikace s klientem
    • Přijatelné ceny

• Perfektní komunikace, spolehlivá dodávka, bezvadná kvalita .

• Dobra komunikace
    • Dodrzeni terminu
    • Siroky vyber zbozi

• Výborná komunikace
    • Variabilita produktů
    • Kvalitní zpracování postele

• Dobrá komunikace, možnost výběru potahových látek, výběr rozměrů
    • Trošku delší doba dodání

• Dobrá komunikace ochota

• Dodržení termínu dodání, dobrá komunikace.

• Výborná komunikace od prvopočátku . Žádala jsem si vzorky látek , které mi byli obratem doručeny . Dle vzorníku pomalu odpovídaly . Poté následovala objednávka , na kterou obchod reagoval s tím , že je možné , že v předvánoční době nedodrží dobu dodání . Naopak doba dodání byla dodržena a jak sdělili , tak se stalo .
    • Přepravu jsem si vybrala jejich podnikovou a to byla třešnička . V pondělí mi z obchodu zavolali , že ve středu sedačku přivezou v 7.30 Pan řidič opravdu v 7.30 byl u dveří a sám mě upozornil na roztržený igelit . V klidu nás vyzval , ať si sedačku rozbalím a prohlédnu , aby nebyla na sedačce díky tomu nějaká vada . Sedačka byla nepoškozená a pan řidič se opravdu choval velice slušně a záleželo mu na pověsti obchodu . Patří jemu a celému obchodu velké díky !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Žádná

• Velmi dobrá komunikace
    • Dodání dle plánu

• Skvělá komunikace

• Maximalni spokojenost, super komunikace a ochota

• Perfektní komunikace, velký výběr, kvalitní zboží. Vše v naprostém pořádku. Velmi ochotní zamestnanci. Vřele doporučuji.

Nic.

• Skvělá komunikace

• velký výběr
    • komunikace
    • fajn řidiči
    • výrobce nábytku

K posteli byl dodána nesprávná velikost roštu, komunikace s obchodem byla bezproblémová, reklamaci vyřešili opravdu rychle. Ovšem při další dodávce rošt opět nebyl v pořádku, chybí tam jedna lamela.... ve výrobě mají fakt "experty" :(