• Dobrá komunikace, možnost výběru potahových látek, výběr rozměrů
    • Trošku delší doba dodání

• Perfektní zboží, výborný přístup. Mají vlastní dopravu - pán byl ohromně ochotný a nápomocný.

Rozhodně doporučuji !

• Komunikace s obchodem v pořádku
    • Přesné informace týkající se dopravy, vyzvednutí zboží

Nic mne nenapadá

Profesionální přístup, ochota při změně rozměrů.

• Plánovaná doba dodání 6-8 týdnu, skutečná 20 dní
    • Na čem jsme se dohodli, platilo.
    • Dovezli jejich vlastní dopravou, řidič pomohl až k výtahu.

• Rychlé, kvalitní velmi vstřícné jednání
    • Nemám

Doporučuji.
    Kvalita a vstřícnost

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Dobrá komunikace ochota

• Dodržení termínu dodání, dobrá komunikace.

• příjemné jednání
    • kvalitní výrobek
    • spolehlivost
  • Objednáno 7.12. dnes 12.1. stále zboží nedorazilo, dodací lhůta byla uváděna 3-5 týdnů. Dodnes žádná reakce obchodu co je s mou objednávkou a kdy dorazí.

Příjemný přístup k zákazníkům,ochota.

• Osobní doručení zásilky firmou AZA nábytek
    • Telefonní kontaktování 2 dny před doručením (ovšem od potvrzení objednávky žádná informace až do kontaktování)
    • Před samotnou objednávkou možnost objednání 8 vzorků látek (doporučuji objednat - osobně jsem původně vybranou látkou vyměnila za jinou pevnější a pocitově příjemnější) nakonec jsem vybrala Cloud 84
    • Pohledově se jedná o pěkné zpracování, v úložném prostoru průduch na přísun vzduchu
    • Trochu tvrdší na sezení i spaní, ale mně zatím velmi pohodlné
    • Pro větší hodnocení příliš brzy, zboží bylo včera doručeno

Nádherná postel Palermo, kterou si můžete nechat udělat přesně podle představ. Vše perfektní. Čelo je měkké, dá se o něj opřít, zvolili jsme tu nejtvrdší variantu matrace a je velmi pohodlná. Postel přivezli na 3 části (čelo a dvě ložné plochy) a dokázali jsme ji s manželem sami vynést do patra, takže ani není tak těžká. Jako bonus krásně voní. Určitě doporučuji.

• Výborná komunikace od prvopočátku . Žádala jsem si vzorky látek , které mi byli obratem doručeny . Dle vzorníku pomalu odpovídaly . Poté následovala objednávka , na kterou obchod reagoval s tím , že je možné , že v předvánoční době nedodrží dobu dodání . Naopak doba dodání byla dodržena a jak sdělili , tak se stalo .
    • Přepravu jsem si vybrala jejich podnikovou a to byla třešnička . V pondělí mi z obchodu zavolali , že ve středu sedačku přivezou v 7.30 Pan řidič opravdu v 7.30 byl u dveří a sám mě upozornil na roztržený igelit . V klidu nás vyzval , ať si sedačku rozbalím a prohlédnu , aby nebyla na sedačce díky tomu nějaká vada . Sedačka byla nepoškozená a pan řidič se opravdu choval velice slušně a záleželo mu na pověsti obchodu . Patří jemu a celému obchodu velké díky !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Žádná

• Součástí balení byly krátké šrouby pro montáž čela postele

Rychlé dodání, skvělá komunikace, doporučuji!

Velmi dobrá komunikace a velký výběr potahových látek.

• S ochodem jsme naprosto spokojeni. Objednaná sedačka ke každodennímu spaní na byla doručena v dodací době, která u ní byla uvedena a ještě před Vánoci, což nás velmi potěšilo.

• Vsechno 100%

Maximalni spokojenost.