• Zboží nebylo dostupné. Na webu je stále nabízeno.

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za nákup a že jste si našel čas a ohodnotil náš obchod. Vaše spokojenost je pro nás důležitá.

Tým AZ-Pneu.cz

Přišli mi jiné pneu (typ a vzorek) než jsem si objednal!!!

Bohužel jinde mají zboží za polovinu ceny,jinak dodání bylo bez problému a rychlé

Vážený zákazníku,

Je možné, že nabízené zboží, které má poloviční cenu má například starší DOT pneumatik, proto je cena poloviční.
    Doufáme, že Vás mile cenově překvapíme při příštím nákupu.

Tým AZ-Pneu.cz

Po objednani pneu na moto a uhrazeni pres 8000,- by clovek cekal, ze o dopravu zbozi bude postarano ze strany obchodu tim nejlepsim moznym zpusobem… no a ono ne..!
    Moz zasilku mi poslali tim nejhorsim moznym zpusobem, tedy Ceskou postou.. pritom ma obchod moznost zajistit dopravu pres DPD..
    Dosud mi zbozi nebylo doruceno a Ceska posta nevi, kde se poje objednavka nachazi..
    Takze prevelice nedekuji a rozhodne NEDOPORUCUJI!

• Zboží ani týden od objednání nedorazilo.
    • Obchod neinformuje o stavu objednávky.

Obchod, který zboží nedoručí a neinformuje Vás proč.

• Nebyl možnost vybrat dopravce. Obchodník posílá přes Českou poštu = problémy s doručením. Kdybych to věděl dopředu, objednal bych jinde.

• rychlá komunikace
    • neaktuální skladové zásoby

• Zboží dorazilo rychle

Objednal jsem pneumatiky s ochranou ráfku a bohužel jsem obdržel pneu bez ochrany ráfku. Na tuto skutečnost jsem přišel bohužel až po přezutí v pneuservisu

Vážený zákazníku,

pneumatiky, které jsme Vám odeslali mají ochranu ráfku. Vyfotili jsme pneumatiku bez ochrany a Vaši pneumatiku s ochranou ráfku a ty Vám zasíláme do emailu. Vaše spokojenost je pro nás důležitá a věříme, že i Vy nakonec budete.

• Peníze vrátili obratem
    • Zakoupené pneumatiky prostě neměli a objednávku mi zrušili

Objednal jsem 4 pneumatiky Continental za velmi lákavou cenu, zaplatil a hned mi volali z obchodu, že tenhle typ je ve výprodeji a že mají jen jeden kus a jestli nechci radši značku Sava za tuhle cenu, "že jsou prý také dobré"... LOL... Odmítl jsem, peníze mi vrátili obratem...
    Každopádně obchod ví, že nejsou schopni dodat více než jeden kus, ale jejich eshop to jednak nezobrazuje a jednak s touhle informací není schopen pracovat a blokovat nákup více kusů (což je dnes standard snad u všech ostatních eshopů), když ví, že zboží nejsou schopni dodat...

Vážený zákazníku,

za nastalou situaci se omlouváme a na nápravě pracujeme. Věříme, že při příštím nákupu již budete spokojen a nákup proběhne bez problému. Vaše hodnocení je pro nás důležité a díky němu můžeme náš eshop stále vylepšovat.

Tým AZ-Pneu.cz

• zboží asi dorazí, ale trochu později

Dobrý den, zboží - moto pneu jsem si objednal dne 22.12.22 na stránkách AZ, kde deklarujete u položky ,,zboží skladem". Dnes je 2.1.23 a zboží stále nemám. po tel. hovoru s paní na obchodním oddělení AZ jsem zjistil, že pneu skladem nemáte a čekáte na dodávku. Pro mě to znamená, že zásilku zřejmě obdržím až ve druhém týdnu tohoto roku, jak mě Vaše pracovnice potvrdila. Chápu sice dobu svátků, ale vzhledem ke špatné informaci o stavu skladu této položky na Vašich stránkách jsem si měl zboží zajistit jinde. Teď mě překvapuje, že posíláte dotazník hodnocení dříve, než samotné zboží. Děkuji s pozdravem R.O.

Vážený pane Odstrčile,

u zboží, které jste si objednal byla informace, že je zboží na centrálním skladě a že zboží budeme expedovat do pěti dnů. Zboží jste si bohužel objednal v době vánočních svátků a v době, kdy jsme již měli zavřeno, což bylo uvedeno na našich stránkách. Hned po otevření jsme zboží přivezli z centrálního skladu a odeslali k Vám. Celkový čas byl 4 dny. Věřím, že když si objednáte příště mimo svátky budete spokojen.

Tým AZ-Pneu.cz

• Zboží jsem objednával 15.12.2022. Měl to být dárek k vánocům. Dnes je 27.12.2022 a zboží nedorazilo.

Vážený zákazníku,

chápeme Vaše zklamání. Před Vánoci byly přepravní společnosti velmi přetížené a zrovna Váš balíček se někde zatoulal. Je nám to líto a jsme rádi, že jsme to alespoň trochu napravili při našem telefonickém hovoru poskytnutou slevou.

Tým AZ-Pneu.cz

• Obchod dobrý ale velmi nespolehlivý dopravce !!!

• doporučili mi pneumatiky, které se neshodovaly s parametry s mnou objednanými. Asi potřebovali se pneumatik zbavit. Neseriózní postoj obchodu.

Přestože jsem v dostatečném předstihu objednal pneumatiky, tak po příjezdu do pneuservisu mi bylo sděleno, že pneumatiky nejsou k disposici. Vůbec se neobtěžovali mi dát zprávu.

Vážený zákazníku,

objednal jste si u nás pneumatiky vyšší střední třídy Nexen za cenu 1895 Kč/ks, které k nám měly dorazit do plánovaného termínu servisu. Bohužel u výrobce došlo k opoždění zásilky. Obratem jsme Vám na místě nabídli prémiové pneumatiky Continental za velmi nízkou cenu 1800 Kč/ks jako kompenzaci. Rozhodně nemáme skladem prémiové pneumatiky proto, abychom se jich potřebovali zbavit na úkor méně kvalitních. Věříme, že budete s pneumatikami Continental spokojen a časem připustíte možnost, že z naší strany šlo o vstřícný krok. Přejeme Vám mnoho kilometrů ve zdraví a pohodě.

Tým AZ-Pneu.cz

Objednal jsem čtyři stejné pneumatiky. Dvě byli vyrobeny v česku a dvě v korei. To by mi ani tak nevadilo. Až na to ,že dvě byli vyrobeny letos a dvě jsou dva roky staré.

Vážený zákazníku,

pneumatiky se vyrábějí po celém světě a výrobní závody mají stejné výstupní normy. A pro Váš klid se stářím pneumatik Vám posílám vyjádření odborníků.
    Co říká odborník?
    „V celé řadě interních testů, které jsme v uplynulých letech realizovali, se potvrdilo, že běžný řidič nemůže rozpoznat rozdíl mezi novou pneumatikou a pláštěm vyrobeným před 5 lety. Rozdíly jsou tak minimální, že ani profesionální testovací jezdci rozdíl nezaregistrují. Běhounová směs moderních plášťů obsahuje činidla s postupným uvolňováním, která chrání pneumatiku
    při správném skladování minimálně po dobu 5 let,“ říká Ing. Aleš Langer, šéf oddělení Technického zákaznického servisu ve společnosti Continental Barum s.r.o.

Věříme, že Vám toto stanovisko pomůže v nahlížení na stáří pneumatik.

Tým AZ-Pneu.cz

Přesto, že bylo v nabídce DOT*xx22, které jsem požadoval v poznámce, bylo mě doručeno DOT*xx21

Vážený zákazníku,

pro Váš klid se stářím pneumatik Vám posílám vyjádření odborníků.
    Co říká odborník?
    „V celé řadě interních testů, které jsme v uplynulých letech
    realizovali, se potvrdilo, že běžný řidič nemůže rozpoznat
    rozdíl mezi novou pneumatikou a pláštěm vyrobeným
    před 5 lety. Rozdíly jsou tak minimální, že ani profesionální
    testovací jezdci rozdíl nezaregistrují.
    Běhounová směs moderních plášťů obsahuje činidla
    s postupným uvolňováním, která chrání pneumatiku
    při správném skladování minimálně po dobu 5 let,“ říká
    Ing. Aleš Langer, šéf oddělení Technického zákaznického
    servisu ve společnosti Continental Barum s.r.o.

Věříme, že Vám toto stanovisko pomůže v nahlížení na stáří pneumatik.

• velký výběr
    • Po potvrzení objednávky mi nabídli toto zboží o dost dráž.

Vážený zákazníku,

chápeme Vaše rozhořčení, nicméně zboží na našem eshopu si současně může objednat více zákazníků najednou. Následně může dojít k tomu, co se stalo Vám. Zboží se před Vámi vyprodalo a následně nakoupilo u výrobce již za vyšší ceny. Ceny se mění téměř každým dalším naskladněním. Omlouváme se za vzniklou situaci a věříme, že příště budete spokojen.

Tým AZ-Pneu.cz

• Zboží udávané jako skladem nebylo dostupné.

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za nákup a že jste si našel čas a ohodnotil náš obchod. Vaše hodnocení je pro nás důležité. V sezónních měsících se může stát, že se zboží rychleji vyprodá. Jeden druh zboží nakupuje najednou více zákazníků. Děkujeme za pochopení.

Tým AZ-Pneu.cz

• čekal jsem na výdej zboží 30 min. ačkoliv jsem byl jediný zákazník na prodejně 9 dopoledne a objednával jsem tři dny před vyzvednutím (nepřevezli jste zboží z druhého skladu na výdejní sklad)

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za nákup a že jste si našel čas a ohodnotil náš obchod. Vaše hodnocení je pro nás důležité a ještě jednou se velmi omlouváme za chybu z naší strany.

Tým AZ-Pneu.cz

• Dobrá cena, u daného rozměru a typu nejnižší na trhu, pneu měli skladem
    • Pneumatiky, které přišly, byly už evidentně dříve namontované na disku, což dodavatel popřel, i přes zaslané fotky a videa. Po několika vyměněných e-mailech se e-shop odmlčel a dále nekomunikoval.

Objednal jsem vcelku exotický rozměr Michelin Pilot Super Sport, 335/25 R20 Run Flat na supersport v ceně přes 10t. Kč/ks. Překvapila mě nižší cena než u konkurence a dodání hned následující den, což znamenalo, že je měli skladem. Poté, co pneumatiky dorazily, tak bylo evidentní, že byly namontované - sice nejeté, ale musely být např. někde vystavené namontované na disku. Na to jsem prodejce upozornil, neuznali to a po pár e-mailech přestali komunikovat. Hned následující den byla cena těchto pneu na e-hopu o 2 000 t. Kč vyšší... Za mě se potřebovali zbavit toho, co měli skladem jako předváděcí. Nakupoval jsem zde už dříve a to bylo vše bez problémů.

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za nákup a že jste si našel čas a ohodnotil náš obchod. Vaše hodnocení je pro nás důležité. Pneumatiky jsme nakoupili v Michelinu a měli je 4 měsíce na skladě a následně poslali Vám. Tyto informace jsme Vám sdělili. Nemáme žádné výstavní místo a toto nejsou naše praktiky.

• žádá komunikace

Osobní odběr,objednáno 23.12.21 oznámení o vyzvednutí 3.1.22 vše bylo označeno že je skladem.

Vážený zákazníku,

bohužel se Vám podařilo trefit do vánočních svátků a po Vánocích, kdy jsme Vám volali, se nám nepodařilo s Vámi spojit. Zboží bylo skladem v externím skladu, tudíž jsme jej museli přivézt k nám do Opavy. Věříme, že při příštím nákupu, kdy nebudete objednávat o svátcích bude doručení dle Vašich představ.