• Ve srovnání s konkurencí neinformuje o průběhu objednávky. Do dnešního dne tj. po 10 dnech nemám žádnou informaci,zda platba proběhla v pořádku a termín dodání není znám !

• Zboží,které mají na e-shopu skladem, fyzicky nemají.Objednávku mi stornovali !!!

• V nabídce obchodu jsou i pneu,které již nejsou schopni dodat.

Od dopravce mi přišla sms, že platba je možná pouze kartou, ale po příjezdu dopravce jsem se dozvěděl, že nemá terminál a přijímá pouze hotovost. Při výši dobírky cca 17.000,- to považuji za dost velký problém. Další věc, která mě zarazila byl stáří pneu. Tři byly staré 3 měsíce -OK, ale jedna 15 měsíců, což se mi v žádném případě nelíbí, že mám na jedné nápravě takto výrazně rozdílné pneumatiky.

Vážený zákazníku,

chápu Vaše rozhořčení a za přepravce se velice omlouváme. U stáří pneumatik výrobce garantuje nezměněnou kvalitu pneumatik do stáří pěti let. Věřím, že na pneumatice nepoznáte rozdíl. Přeji mnoho šťastných kilometrů.

Nesplní co slíbí ,už nikdy více. Arogantní jednání

Vážený zákazníku,

jsem součástí této firmy už opravdu dlouho, ale arogantní jednání jsem u našich obchodníků nikdy nezažila. Objednal jste si dvě motocyklové pneumatiky a chtěl jste, aby byly nové a dostal jste půl roku staré, myslím si, že je to více než dobré.

Michaela Tajovská
    za Tým AZ-Pneu.cz

na internetu pneu mají-najednou je za dva dny nemají/nedostupné až za měsíc/
    jak můžou pneu přes svátky zmizet??
    a to píší že jsou v centrálním skladu a dovoz 2-5 dní
    takže jsem si je sehnal jinde

Vážený zákazníku,

chápu Vaše rozhořčení, nicméně se to opravdu může stát. Abychom našich zákazníkům dodávali nejrelevantnější informace, dochází k aktualizacím skladů a cen v minutových intervalech. V průběhu dne, kdy zpracujeme přes tisíc objednávek se může stát, že si více zákazníku najednou objedná stejné zboží, které máme skladem a po postupném zpracování objednávek dojdeme k té, na kterou již pneumatiky nemáme na skladě a musíme je objednat u dodavatele a doba dodání se může lišit od té, kterou máme na webu uvedenou, což bude Váš případ. Děkujeme za pochopení.

Tým AZ-Pneu.cz

V AZ pneu mě při poslední objednávce velmi zklamali. Objednal jsem drahé zimní pneu R20 na webových stránkách v ceně 6.629,-Kč za 1ks, kdy potvrzovali expedici do 5 dnů. Přišlo mi potvrzení objednávky do e-mailu. Následně mi volají, že bohužel pneu nemůžou dodat za tuto cenu a že pneumatiky nikde nejsou a termínově vůbec nevědí, kdy by je dodali, takže objednávku stornovávají. Bohužel to byla lež resp. pravda byla taková, že pneumatiky byly dostupné, ale o cca 1.100,-Kč na kuse dražší. Stejné pneumatiky byly záhy za vyšší cenu na webu s expedicí do 2 dnů. Paradoxní je, že mi ani tuto možnost nenabídli a neřekli mi, dodáme Vám je o něco dráž, chcete je? Já bych je totiž býval vzal i za tu vyšší cenu. Opravdu nemám rád, když mi někdo lže a ještě ze mě dělá vola...Nakupoval jsem zde již mnohokrát na firmu i jako FO. Už nebudu.

Vážený zákazníku,

chápu Vaše rozhořčení, nicméně se to opravdu může stát. Abychom našich zákazníkům dodávali nejrelevantnější informace, dochází k aktualizacím skladů a cen v minutových intervalech. V sezóně, kdy v průběhu dne zpracujeme přes tisíc objednávek se může stát, že si více zákazníku najednou objedná stejné zboží, které máme skladem za určitou cenu a po postupném zpracování objednávek dojdeme k té, na kterou již pneumatiky nemáme na skladě a musíme je objednat u dodavatele, který má zboží za jinou cenu, což bude Váš případ. Ještě jednou se omlouváme a věříme, že jsme Vás již dříve mnohokrát přesvědčili o tom, že si našich zákazníků vážíme.

Tým AZ-Pneu.cz

Člověk si objedná zboží dá do poznámky informaci, že potřebuje být informován zda zboží dojde v požadovaném termínu a stejně dostane informaci, že zboží nedojde až se sám připomínám. Rozhodně nedoporučuji. 4 dny na dodání nestačí. Stejnou zkušenost měl i kolega.

Vážený zákazníku,

někdy se opravdu může stát, že na zboží, které má přijít od dodavatele, čekáme déle, než sám uvádí. Omlouváme se.

• Neposlali objednávku,...

Zboží "na skladu", ani po skoro měsíci není doručeno

Vážený zákazníku,

omlouváme se za prodlení, zaučujeme nové obchodníky a tuto objednávku jsme nepohlídali až do konce. Po telefonickém rozhovoru jsme spolu již dohodli kompenzaci a tak pevně věříme, že při příštím nákupu budete spokojen na 100%.

Tým AZ-Pneu.cz

• prý máte 95% pneumatik do 1 roku stáří a já bohužel dostal pneumatiky z roku 2015, mé velké zklamání.

Vážený zákazníku,

není možné, aby námi dodané pneumatiky byly vyrobeny v roce 2015. Pneumatiky Barum Bravuris 5 jsou letošní novinkou a začaly se prodávat v lednu 2019. DOT tedy datum výroby je vždy označeno čtyřmi číslicemi měsíc/rok například 04/19. Podívejte se znovu a uvidíte, že bude vše v pořádku. Pneumatiky, staršího data dva a více let označujeme jako výprodej.
    Přejeme mnoho šťastných kilometrů.

Tým AZ-Pneu.cz

• Obchod nabízí zboží,které není schopen dodat.

Vážený zákazníku,

chápu Vaše rozhořčení, nicméně se to opravdu může stát. Abychom našich zákazníkům dodávali nejrelevantnější informace, dochází k aktualizacím skladů a cen v minutových intervalech. V průběhu dne, kdy zpracujeme přes tisíc objednávek se může stát, že si více zákazníku najednou objedná stejné zboží, které máme skladem a po postupném zpracování objednávek dojdeme k té, na kterou již pneumatiky nemáme na skladě a musíme je objednat u dodavatele a může se stát, že je dlouhá doba dodání, což bude Váš případ. Děkujeme za pochopení.

• Výborné ceny
    • Malý rozdíl cen mezi cenami prodejců a konečných zákazníků!

• Zbozi deklarovano jako "skladem", ve skutecnosti je nedostupne

Vážený zákazníku,

chápu Vaše rozhořčení, nicméně se to opravdu může stát. Abychom našich zákazníkům dodávali nejrelevantnější informace, dochází k aktualizacím skladů a cen v minutových intervalech. V průběhu dne, kdy zpracujeme přes tisíc objednávek se může stát, že si více zákazníku najednou objedná stejné zboží, které máme skladem a po postupném zpracování objednávek dojdeme k té, na kterou již pneumatiky nemáme na skladě a musíme je objednat u dodavatele, což bude Váš případ. Děkujeme za pochopení.

• Výběr a komunikace
    • Spolupracuji s dopravci Kteří nejsou spolehlivý a to celý dojem značně kazí

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám, že jste si vybral a ohodnotil náš obchod. I připomínky zákazníků jsou pro nás důležité. Doufáme, že příště budete spokojen a za přepravce se omlouváme.

Tým AZ-Pneu.cz

Proti obchodu nemám žádné výhrady až na jejich výběr dopravce, který zásilku doručil po urgenci s týdenním spožděním.

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám, že jste si vybral a ohodnotil náš obchod a za přepravce se omlouváme.

• pneumatiky byly zmáčknuté

Vážený zákazníku,

drobné pomačkání může při přepravě nastat, nicméně můžete být klidný na kvalitu pneumatiky to nemá vliv. Věříme, že příště budete spokojen na 100%.

Michaela Tajovská, AZ-Pneu.cz

• Zboží dodnes nedodali a už ani neodpovídají na maily. Vůbec nechápu, že ještě fungují.

Absolutně nedoporučuji. I přes trochu vyšší cenu jsem zde koupil sadu zimních pneu, protože eshop, kde nakupuji normálně mnou vybrané pneu neměl skladem a bylo potřeba rychle přezout.
    Vzhledem k tomu, že provozují i pneuservis a měl jsem cestu přes Opavu, rozhodl jsem se pro osobní odběr s okamžitým přezutím. Prodejna je z druhé strany bloku než servis, což je poněkud nepraktické.Na prodejně si mě první tři minuty nikdo nevšímal, i když tam bylo asi 8 zaměstnanců a jako zákazník jen já. Pak mě paní poslala za nějakou další paní, která se mnou řešila placení. Platil jsem kartou. Paní nebyla schopna pneu a přezutí dát do jedné platby - musel jsem platit nadvakrát.
    Na internetu inzerují cenu přezutí od 480,- + 4*20 Kč za závaží. Mě účtovali 780,- za ventilky, které jsem nechtěl měnit a údajně za velká kola - mám 16". Ve shora uvedeném obchodě/servise (K+K) kam normálně jezdím je stejné přezutí za 580,- při nákupu pneu za 370,- (dražší je až od 17" výše). Když jsem se ohradil proti jiné než inzerované ceně a proti tomu, že ventilky nechci, bylo mi řečeno, že to tak mají v programu a že to mám řešit s majitelem. Na otázku kde ho najdu mi bylo řečeno, že tam bude ve středu - bylo pondělí! OMG!
    Samotné přezutí proběhlo rychle a v pohodě, ovšem jedno auto přezouvali celkem tři technici (kteří mimochodem ani neumí pozdravit), takže se není čemu divit, že jsou ceny jaké jsou.
    Za mě už nikdy více!
    Upozorňuji, že i když jsem zmínil konkurenci, jsem standardní zákazník a nejedná se o žádnou placenou antireklamu. Uvedl jsem to pro to, aby bylo jasné, na co jsem zvyklý a s čím porovnávám...

Obchod mi zaslal poškozený disk. Disk dorazil zabalený ve folii a nepoškozené samostatné krabici stejně jako další 3 disky. Bohužel po vybalení v pneuservisu se při montáži zjistilo poškození jednoho z disků, které bylo kamuflováno nějakým fixem nebo čím a problém se objevil po setřením disku hadrem. Jednalo se o tři důlky s průměrem kolem jednoho centimetru a s hloubkou od půl do cca 2mm. Bohužel jsem byl nucen disky na autu již nechat namontované a přestože jsem okamžitě obchod o problému vyrozumněl s reklamací jsem neuspěl. Byla mi nabídnuta sleva 500,- na nákup dalšího disku. Což je směšné.

• Nepřesná informace o tom, zda je zboží na skladě - nebylo.