• Vše jak má být:
    • - Skvělé ceny
    • - rychlé dodání
    • - výborný přístup k zákazníkovi.
    • - DOPORUČUJI
    • NIC

Autodíly a olej budu objednávat už jen zde.

• Super kvalita vs. cena, komunikace s e-shopem v pořádku, objednané zboží jsem obdržela do druhého dne, vše bez problému. Mají pěkné přehledné webové stránky a e-shop.
    • Nemůžu nic vytknout.

Prostě 100% spokojenost, přístě zase nakoupím tady. Můžu jenom doporučit.

• Super ceny
    • Ochota
    • Velký výběr
    • Měli vše co jsem potřeboval

Skvělé ceny a na poptávku mi sehnali i díly, co nebyli běžně v nabídce. Příště vím na koho se zase obrátit, vyšli mi maximálně vstříc.

• Ceny a výběr

Slušnej a férovej obchod.

vše OK

• Pravidelně nakupuji - změnili shop = extra rychlý
    • Velmi se zlepšili, nicméně už předtím měli bezkonkurenční ceny a nabídku

Pravidelně nakupuji - změnili shop = extra rychlý

• snadný a rychlý výběr
    • dostala jsem dárek a poštovné zdarma :-)

• Dobrá komunikace
    • Zboží vybrané v e-shopu není dostupné, je však stále v nabídce.
    • Nabízejí srovnání ceny s nejnižší nalezenou někde jinde. - Reakce e-shopu na zjištěnou nižší cenu = cenu nabízeného zboží nelze upravit.

• Výborná komunikace, ochota spolupracovat a vyhovět zákazníkovi.
    • Po domluvě s p. Antlem zvolena vhodná náhrada za mnou vybrané, avšak chybějící zboží.
    • Dobrá dodací lhůta
    • Ceny
    • Neměli olejový filtr, který jsem si vybral na e-shopu.
    • Prázdno v krabici vystláno všemožným bordelem. (nejsem citlivka, ale na člověka to nezapůsobí dvakrát dobře, když otevře krabici a vidí všelijaký zbytky krabic od autodílů a letáků z tesca namísto bublinkové folie.)

Jestli bych nakoupil znovu? Asi ano, ale nebyl by to první obchod, do kterého bych nadšeně letěl. :)

• neochota obchodu a nepřehledné stránky

po 1 měsíci co jsem měl kloub doma jsem ho chtěl namontovat ale bohužel kloub který mi zaslali na auto neseděl po co jsem tam zavolal mi bylo zděleno že mají menší kloub který mi sedět bude o 300 kč drahší a dále bych si musel znovu platit dopravu tudiž s ceny 1400 s dobpravou za oba by se to vyšplhalo na 2400

• Výborná komunikace e-shopu. Dobré ceny.

Perfektní e-shop

• možná trochu nižší cena
    • katastrofální komunikace
    • poškozené zboží
    • kudrnatý pán v kamenné pobočce tomu očividně vůbec nerozumí...

pro příště si vyberu určitě jiný obchod

• Ceny výběr všechno

Perfektos

• Perfektní ceny a výběr zboží

Jen tak dál

• Maximálně ceny
    • Katastrofální komunikace, hlavně po objednání.
    • Opravdu "intuitivní" vyhledávání v E-shopu.

Vyhněte se obloukem, děsné jednání, respektive žádné!! Hoši z toho chtěj vytřískat prachy, nic jiného je nezajímá. Reklamece neřeší, takže vlastně nejsou.

• když ptáčka lapaji na ceny....
    • rozvody ruville -bacha -lakaj na inu za 2716.jakoby není a 400 navíc ruville a zase si na Ina,prý origo pry NSR,místo toho ako kladky INA výrobce SK...,roztrhlá krabice,jednotlivé kladky v otevřených pytlících....system zabal si ci chceš,vodní pumpa snad espaná-krabice protržená jak ze supermarketu pompa bez značkyasi honkong ,co ktomu víc říct...čína je velka velmoc ,za 15 let praxe jako automechanik-pro mne podvodníci -to balení je humus,nemohu nedoporučit.pro mne jednou a naposled...,jedině škoda díly nebo cardo,Prostějovu se vyhněte

hlavně jinam....

• cena dílů
    • Nedodržení obchodních podmínek.

I po platbě převodem předem na účet není zboží odesláno. Zboží odeslali až po třetí telefonické urgenci s týdenním spožděním. Arogantní jednání po telefonu a neustálé vymlouvání.Při každém hovoru mi tvrdili něco jiného.
    Tady už nekoupím nikdy nic!

• bezvadný a rychlý nákup
    • určitě nic

určitě všem doporučuji zde nakupovat

• Je to bezvadnej obchod. Jen ten shop je složité. Ale na telefon nebo přes email seženou všechno za super ceny.
    • Nevím