• tento obchod jsem skusil jako třetí v pořadí a stále díly nemám. prodejce mě kontaktoval,že díl bude od jiného vyroce,a tím to zkončilo. tak čekám. vypadá to,že se přestanu spoléhat na eshopy jinak se mi ta felda rozpadne. jsem velmi sklamany.

nebrat

• Perfektní obchod s autodíly

Velký výběr autodílů i přímo na prodejně. Super ceny a ochotní prodavači. Jediný levný obchod s autodíly v Prostějově

• Fajn cenovky, velkej výběr a slušnej tým kterej ochoně poradí.
    • O ničem nevím

Supr obchod pro obyčejný lidi.

• Dobré ceny, obchod dobře komunikuje.
    • Doprava přes PPL trvala 4 dny.

Nakupovala jsem trochu s obavou, z pro mě neznámého, nevyzkoušeného obchodu, ale s výsledkem jsem byla spokojená. Mohu nákup jen doporučit.
    Pro mě složitější vyhledávání dílů. Je to ale trochu o zvyku. Ale jde to vyřešit komunikací třeba přes e-mail.

• rychlost, cena, ochota, jednání

Doporučuji, perfektní domluva, ochota a jednání. Zboží zabaleno velmi důkladně.

• Supr obchod a supr tým

Bombové ceny a super kolektiv

• Bezproblémový obchod
    • Rychlé jednání
    • Dobrá cena

Vynikající obchod, nakoupil jsem už podruhý a maximální spokojenost. Mohu jen doporučit. Rychlost, kvalita, komunikace na jedničku!

• - super ceny
    • - dobrý výběr
    • - pomoc na telefonu
    • Nevím o ničem.

Dobrý a příjemný obchod. Rád znova nakoupím a doporučím ostatním.

• Vše proběhlo v naprostém pořádku
    • Vůbec nic

Rád doporučím i ostatním

• ceny

Doporučuji. Nakoupil jsem opakovaně.

Jediné co mi trochu vadí, jsou horší možnosti vyhledávání dílů - chybí účinná filtrace, např. dle typu auta...

• Skvělé ceny, velký výběr a ochota poradit.

Zimmermanny za super ceny. Byly mi doporučeny brzdy ZIMMERMANN a TEXTAR, MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST.
    Doporučuji ostatním.

• Suprový obchůdek na autodíly a oleje

Všem doporučuji.
    Super ceny.
    Rychlé dodání.
    Dárek zdarma.
    Doprava zdarma.

• skvělé ceny a rychlé dodání

Maximální spokojenost.

• Výborný a ochotný tým poradit a nabídnout nejvhodnější variantu. Díky a DOPORUČUJI:-))))

SPOKOJENOST

• - rychlost
    • - ochota
    • - dobrá cena

Spokojenost, doporučuji.

• Rychlí
    • ochotní
    • levní

Ochotně mi poradili, rychle dodali díly za supr cenu a ještě jsem dostal dárek.Takže děkuji a vracím alespoň recenzí.