• Zbozi nedoslo presne to ake som chcela a ake bolo písané ze je

Reakce obchodu Auto-Pilot.cz

pokud nejste se zbožím spokojeni stačí nám zavolat anebo napsat. Výměna zboží za jiné anebo vrácení peněz je přece samozřejmostí.(Zboží: 20.47.208 - P kryt zpětného zrcátka - pro lak, bez blikače )

• Objednala jswm si zbozi jehoz paramentry neodpovidal skutecne dosanemu zbozi. Konkretne se jednalo o prichytky u kterych byl jeden z rozmeru a to h=23. Ve skutecnoati byl 12. Obchod na emaily nereagoval.

• Zadne info o zbozi po 14 dnech koupim jinde

Reakce obchodu Auto-Pilot.cz

zboží pro vás jsme odeslali 29.1.2018.

Zjišťovali jsme proč vám nebylo doručeno.

Ze Zásilkovny jsme dostali informaci že pobočka kam vám mělo zboží dorazit: Poděbrady, Husova 31/2 byla zrušena. Nyní řešíme přeposlání zásilky, případně vám pošleme novou do nově otevřené pobočky Poděbrady, Husova 10/27.

Špatný popisek. Chtěl jsem kompletní osvětlení spz. Místo toho mi došel jen plast za 350...

Reakce obchodu Auto-Pilot.cz

popisek produktu 18.98.192 Osvětlení SPZ - KOMBI je v pořádku. Odkaz je zde: https://www.auto-pilot.cz/vt208631-pt16521-pro3181560/osvetleni-spz-kombi-18-98-192-fiat-stilo-multi-wagon-dily-karoserie-svetlomety-zadni-svetla.
    Pokud nejste se zbožím spokojen můžete nám jej samozřejmě vrátit. Můžeme pro něj poslat kurýra který jej u vás vyzvedne (nemusíte chodit na poštu). Stačí nám napsat email ([email protected]) anebo zatelefonovat (+420774 452050).

• dodací lhuta zboží
    • komunikace obchodu

20.9 jsem zadal objednavku dnes je 11.10 a ještě nic nemám.Dál to nemá cenu komentovat.

Reakce obchodu Auto-Pilot.cz

Mrzí nás to, ale někdy se bohužel vyhovět nedá...

Zákazník objednal 2 položky: chladič vody a táhlo řízení. V době objednávky (20.9.) nebyla skladem ani jedna z položek. Zákazník byl obratem informovám že chladič bude skladem do 4 pracovních dní, táhlo zjišťujeme. Nabídli jsme jiné, levnější které bylo skladem. Zákazník se ozval až 2.10. a proběhla komunikace kdy zákazník projevil zájem o levnější alternativu táhla - ta ale byla mezitím prodána. Dosud nedošlo k naskladnění žádné varianty táhla. Objednávku tedy nebylo možné zkompletovat ke spokojenosti zákazníka.
    Pracujeme na zlepšení v podobě rozšířění počtu našich dodavatelů tak, abychom mohli nabídnout zboží z více zdrojů za výhodné ceny.

• Objednal jsem si 4 ks Zapalovacích svíček BRISK - Premium (BR BOR12LGS). Po rozbalení balíku a kontrole doručených zapalovacích svíček jsem zjistil, že mi byly poslány již použité svíčky. Podložky jsou zploštělé a na závitech svíček jsou stopy po karbonu.

Reakce obchodu Auto-Pilot.cz

Dobrý den, použité zboží nenabízíme, prodáváme pouze nové díly s plnou zárukou. Ve vašem případě muselo dojít k nějaké těžko představitelné chybě u našeho dodavatele. Samozřejmě vám pošleme nové zboží.

• Slušné ceny a sortiment.

Problémy s tímto obchodem začaly v okamžiku, kdy jsem se rozhodl vrátit jednu z položek zásilky (náhradní díl pro auto) kvůli nepoužitelnosti pro toto auto, ačkoli byla její volba provedena podle konfigurátoru, jenž je součástí webu dodavatele. Při vrácení položky splnil zákazník všechny povinnosti podle OZ, naproti tomu dodavatel ani jednu. Nepotvrdil přijetí oznámení o odstoupení ani nevrátil kupní cenu. Až po urgenci zaslal kupní cenu, avšak nevrátil cenu za dopravu. Poté, kdy byl požádán o vysvětlení, přestal komunikovat.
    Balení zboží není prováděno takovým způsobem, aby nedošlo k poškození zboží při dopravě.

Reakce obchodu Auto-Pilot.cz

Dobrý den, vše bylo napraveno a byla přijata opatření aby se taková situace již neopakovala.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Tak jako každý eshop následně spamuje email sračkama

Reakce obchodu Auto-Pilot.cz

Dobrý den, nejspíše jste si nás s někým spletl. Rozhodě nespamujeme! Emaily které od nás zákazník dostane jsou: 1. automatické potvrzení přijaté objednávky, 2. informaci o termínu odeslání. 3. informaci že zboží bylo odesláno. 4. dotazník spokojenosti zákazníka.5. email, chodí pouze osvědčeným zákazníkům – sleva na příští nákup. Nic jiného nikdy neposíláme.
    Dále si stěžujete na dlouhou dodací lhůtu: vaši objednávku jsme přijali 2.1.2017 ve 20:09, zboží jsme expedovali následující den, tedy 3.1.2017, a zboží jste si od dopravce vyzvedl 4.1.2017 v 9:19. To mě vede k doměnce že si nás s někým pletete.
    S pozdravem Petr Dospiva

• ---
    • Vysoce neseriozní jednání.

Nedoporučuji. Zboží nebylo nikdy dodáno, i přes dvojnásobné ´´ujištění´´ prodejce. Po více než 14-ti dnech jsem to vzdal...

Dostal jsem jiné zboží

Reakce obchodu Auto-Pilot.cz

Dobrý den, objednal jste položku 34.17.886 Ramínko zadního stěrače se stírátkem - SW. A tato vám byla doručena. Pokud vám nevyhovuje: vrácení nebo výměna je samozřejmostí. Stačí nám napsat nebo zavolat :)

• levna cena
    • nedoda objednane zbozi

Dostal jsem pouze potrvrzeni objednavky a to byla jedina komunikace od obchodu. Obchod mi nezaslal cislo uctu na ktery mam zaplatit ani po 10 ti dnech.... Zbozi jsem samozrejme objednal a kooupil jinde, kde vse probehlo v poradku

• Objednaný blikač nesedí v zrcátku a po kontaktu emailem mi bylo odpovězeno že se to bdue řešit a dále již nekomunijí

Objednán zadní stěrač dle možných upřesňujících parametrů(Berlingo,rok výroby....atd)dorazil na jiné uchycení stěrače. Použil jsem stírátko na starý stěrač a zbytek je mi na hov..!!!

• Do dnes čekám na zálohovou fakturu

• nekomunikuje, ani po 10 dnech nedodal zboží

nedodávají zboží a nekomunikují, zřejmě podvodný eshop

Milý Pavle V.,

samozřejmě že komunikujeme a dodáváme zboží. Ono stačí číst emaily které Vám píšeme. Psali jsme Vám že objednané zboží: YD JJ50QT-4-45 Směrová světla zadní máme skladem 1 ks, druhý kus je objednán u distributora a o termínu dodání Vás budeme informovat. V dalším emailu jsme psali že toto zboží bude naskladněno v lednu.
    Pokud je pro Vás čtení problematické, můžete nám zatelefonovat: 774452050, rádi Vám na Vaše dotazy odpovíme.

• spatne udelany e-shop, do kosiku skace jine zbozi, nez na jake kliknete...zakoupen sterac na peugeot, dorazil sterac na mazdu, problemy s vracenim, ztrata casu.....

nebrat, je spousta jinych lepsich obchodu....

Milý Marku P.,

objednal jste si Ramínko na Mazdu: 80.73.880 . U zboží je to dosti zřetelně uvedeno že je pro Mazdu. Že nepasuje na Peugeot by proto nemělo být velikým překvapením.
    U nás je samozřejmostí výměna nebo vrácení zboží. Možná si vzpomenete, že ihned po Vašem telefonátu jsme objednali a zaplatili přepravu zboží k nám. V čem je tedy vracení problematické?

• Uživatelsky příjemný vzhled webu
    • Komunikace se zákazníkem (vůbec žádná)

Po této zkušenosti nemohu doporučit .

• Pravděpodobně zcela nefunkční e-shop. Zboží bylo objednáno, obratem automaticky potvrzeno e-mailem a... nic.

• nulova komunikace