• vstřícnost

• dobrá komunikace dostupnost zboží

vynikající hlavně přístup pana majitele

• Výborná cena

• Velmi osobní přístup k zákazníkovi a schopnost najít ten správný díl

• Profesionální přístup.

• Cena a dostupnost zboží.

Tento obchod mohu doporučit ostatním kupujícím.

• výhodné ceny
    • široký sortiment zboží
    • komunikatovnost a rychlé jednání
    • přehledné webové stránky
    • férové jednání
    • výhodná cena dopravného

Velmi doporučuji, jsem maximálně spokojený! Nakupoval jsem zde poprvé, ale určitě se zde ještě vrátím. Nejvíce mne oslovila cena a a široký sortiment zboží a co musím vyzdvihnout, tak férovost obchodu a rychlé jednání. Koupil jsem zboží jenž bohužel nesedělo (koupil jsem bez ověření v obchodě, zda-li bude sedět, evidentně má chyba) a po domluvě s prodejcem jsem zboži vrátil a on mi vyplatil cenu zboží i s cenou za dopravu! Upozornil jsem jej že to je nad rámec jeho povinností, ale vědom si toho mi odpověděl, že tak to dělá vždy a je to dle něj fér. Smekám! Bez jakýchkoliv problému vše rychle a příjemně vyřešeno.
    Doporučuji k Vaší spokojenosti!

• Objednala jswm si zbozi jehoz paramentry neodpovidal skutecne dosanemu zbozi. Konkretne se jednalo o prichytky u kterych byl jeden z rozmeru a to h=23. Ve skutecnoati byl 12. Obchod na emaily nereagoval.

Rychlost dobrá cena

Bezproblémový nákup. Vyzvedl jsem osobně. Můžu doporučit

Bezproblémový obchod, doručení obratem, vše jak má být.

• Skvělá komunikace i rychlost
  • Zadne info o zbozi po 14 dnech koupim jinde

Reakce obchodu Auto-Pilot.cz

zboží pro vás jsme odeslali 29.1.2018.

Zjišťovali jsme proč vám nebylo doručeno.

Ze Zásilkovny jsme dostali informaci že pobočka kam vám mělo zboží dorazit: Poděbrady, Husova 31/2 byla zrušena. Nyní řešíme přeposlání zásilky, případně vám pošleme novou do nově otevřené pobočky Poděbrady, Husova 10/27.

Špatný popisek. Chtěl jsem kompletní osvětlení spz. Místo toho mi došel jen plast za 350...

Reakce obchodu Auto-Pilot.cz

popisek produktu 18.98.192 Osvětlení SPZ - KOMBI je v pořádku. Odkaz je zde: https://www.auto-pilot.cz/vt208631-pt16521-pro3181560/osvetleni-spz-kombi-18-98-192-fiat-stilo-multi-wagon-dily-karoserie-svetlomety-zadni-svetla.
    Pokud nejste se zbožím spokojen můžete nám jej samozřejmě vrátit. Můžeme pro něj poslat kurýra který jej u vás vyzvedne (nemusíte chodit na poštu). Stačí nám napsat email ([email protected]) anebo zatelefonovat (+420774 452050).

Ne chybou prodejce prislo chybne zbozi (v kartonu byl jiny typ steracu), ale obchod okamzite reagoval, poslal spravne zbozi, zaridil zpetny odvoz. Pro me uplne bez starosti.
    Vyborna zkusenost.

• Vstřícnost