• Obchod sa presunul na ahifi.cz

• internet, tovar az do kuchyne
    • nepoznam

prvy pokus za 1

• opravdu nevím

Můj Fiat Punto už je hodně starý, tak jsem měl strach,jestli ty repráky budou vyhovovat nejen elektricky, ale hlavně rozměrově.
    Vše dopadlo ok.

• rychlost zaslání
    • reproduktory do konkrétních automobilů
    • skladové zásoby

Objednal jsem reproduktory k večeru a následující den mi přišly, po instalaci panuje velká spokojenost jak se zbožím, tak eshopem

• Kvalitní poradenství

Supr

• dodani nasledujici den
    • nemam co vytknout

• Perfektni znalosti nabizeneho sortimentu
    • Poradenstvi
    • Skvela komunikace
    • Vsem maximalne doporucuji

• výběr reproduktorů podle značky auta
    • nevím

byl jsem spokojen, až na to, že jsem musel koupit zvlášť šrouby, nepasovaly

Reakce obchodu Audioland.cz

děkuji za kladné hodnocení. K těm šroubům bych dodal následující. Reproduktory do konkrétních aut vybíráme na základě našich zkušeností, vybereme vhodný rozměr a přidáváme k nim potřebné podložky pro montáž. Vše tak abychom maximálně ulehčili výběr a nákup reproduktorů do konkrétních automobilů, nicméně jsou to pořád standardní reproduktory pro univerzální použití a šrouby obsažené v balení jsou dodávané výrobcem a nejsou určené do konkrétního vozidla. Zajistit vhodné šrouby pro montáž již není bohužel v našich silách, věřím však, že jste si s tím poradil :)

Ing. Karel Konečný

• nabízí zboží, které jsem potřeboval

v pořádku

Zboží jsem vyzvedl po dohodě v den objednávky, vše proběhlo naprosto v pořádku

• Rychle doruceni
    • Prijatelne ceny
    • Prehledny eshop
    • Na vyber pouze ceska posta a dpd

S obchodem jsem spokojen, zbozi prislo nasledujici den, ale uvital bych i levnejsi zpusoby dopravy jako je ulozenka. Kazdopadne jinak nemam co vytknout. 5*

Reakce obchodu Audioland.cz

děkuji za plný počet hvězd. Implementace úloženky je v plánu na začátek příštího roku.

Pěkný den

Ing. Karel Konečný

• Doručení následující den, velké skladové zásoby, přehledný e-shop, nízké ceny, spolehlivost

• Rychlost dodání. Cena zboží.

Doporučuji všem.

Objednal jsem si reproduktor jbl za slušnou cenu !po uplynutí čtyř dnu jsem volal na prodejnu co je s balíkem ? prodejce mi odpověděl po dvou volání,že balík je na cestě došel mi ve ctvrtek v pořádku !sice jsem čekal déle na kvalitu co jsem si objednal !vyplatilo se všem vřele doporučuji!

Reakce obchodu Audioland.cz

i přes lehce delší dodací lhůtu děkujeme za kladnou recenzi. Balík jsme bohužel odeslali s jednodenním zpožděním, protože nám ten den vůbec nepřijel objednaný svoz DPD. Podali jsme reklamaci a snad se to již nebude opakovat.

Děkuji za pochopení a jsem s pozdravem

• Okamzite zaslani
    • Zbozi skladem

Zbozi jsem objednal odpoledne a bylo mi doruceno nasledujici den rano. Obchod doporucuji a nakoupim zde urcite znovu.

Spokojenost

• Výběr, rychlost, komunikace.
    • Na žádnou jsem nenarazil.

Absolutně bez problémů.

• není možnost nakupit na splátky.-nevýhoda

Zboží sice dorazilo lehce nekompletní, ale na upozornění obchod reagoval ihned, velmi vstřícně a s omluvou okamžitě zbytek na vlastní náklady doposlali. A přesně v těchto okamžicích se pozná ten dobrý a férový obchod. Za mě rozhodně doporučuji.