• Nevím
    • Nekomunikuje

Tragédie! Obchod ukončil činnost, objednávka přišla již z ahifi. cz a nekompletní. Komunikace s ahifi. cz nulová, ani telefon ani email, nikdo nereaguje. Beru to tak, že mě obrali o 480kc za mdf podložky, které nebyly dodány, ale zaplaceny. Shrnutí, prostě ostuda.

Reakce obchodu Audioland.cz

omlouvám se za nekompletní objednávku a zdržení při nápravě. O peníze samozřejmě nepřijdete, dnes Vám zasíláme chybějící MDF podložky, samozřejmě na naše náklady.

Ing. Karel Konečný

• Obchod sa presunul na ahifi.cz

Objednal jsem si reproduktory + redukce k napijení na originální kabeláž. I přesto že jsem zaplatil oboje tak kabeláž v zásilve nebyla. Radši nakupovat na www.carmedia.cz . Po všech směrech kvalitnější obchod

Reakce obchodu Audioland.cz

omlouvám se za nekompletní objednávku, dnes Vám chybějící kabeláž dopošleme.

Ing. Karel Konečný

Zboží jsem objednal.po 10 dnech nedorazilo,přitom bylo na skladě a mělo být doručeno do 2 dnou jak udává prodejce.Tak se nestalo a po tři dny jsem kontaktoval odesílatele jak je to s č. objednávky a ten nebyl schopen mi cokoli říct a pokaždé řekl,že zavolá zpět a tak se nikdy nestalo.

• Komunikace se zákazníky

Objednávka přijata hned zboží by ale asi dorazilo dřív z Chiny

• internet, tovar az do kuchyne
    • nepoznam

prvy pokus za 1

Tovar mi prišiel načas, ale bez dokladu o kúpe. Nakoľko tovar nie je funkčný, bez dokladu o kúpe ho nemôžem reklamovať. Dodávateľ nereaguje na maily, telefóny nezdvíha. Dal som podnet na ČOI, dúfam, že aspoň cez nich to pôjde reklamovať a vymeniť tovar.

Vážený pane Magala,

jsem velmi rád, že už vím, na koho reagovat, když jste v předchozí recenzi neuvedl žádný kontakt. Prošel jsem celou emailovou historii, nikde ani zmínka od Vás, že byste chtěl něco reklamovat, doklad Vám byl zaslán emailem dne 17. března 2017, čili co píšete je lež. Faktury nepřidáváme ke zboží, což není naše povinnost. Rád Vám email přepošlu, doporučuji kontrolovat spamový koš. Zároveň se omlouvám, ale všechny hovory není v mých silách přijmout, pro takové případy slouží třeba ten email, kterého jste k reklamaci nevyužil. Dle obchodních podmínek můžete zboží zaslat při reklamaci na adresu:

Audioland.cz
    Erbenova 4
    602 00 Brno

Toho jste také nevyužil, proto Vaše jednání považuji za poněkud divné. Zboží můžete zaslat na zmíněnou adresu, přiložte prosím popis závady a budeme se tím ihned po doručení zabývat. Fakturu Vám znovu dnes zašlu. Podnět na ČOI respektuji, nicméně z naší strany nevidím žádné pochybení, což se samozřejmě prokáže. Kopii Vám zasílám na email.

• rýchle dodanie
    • Tovar prišiel bez dokladu o zaplatení, pravý reproduktor nefunguje, kontaktný telefón konateľ nezdvíha, nie je spôsob uplatnenia reklamácie, Zasielam ako podnet na prešetrenie ČOI.

neodporúčam tohto predajcu

Reakce obchodu Audioland.cz

bohužel z recenze nemohu zjistit o jakou objednávku se jedná, jelikož není ověřená. Reklamaci samozřejmě vyřídíme, kontaktujte mě prosím na emailu [email protected], popřípadě telefonu 775 125 555.

Faktury zasíláme emailem, není naše povinnost je přikládat k balíku. Doporučil bych zkontrolovat spam. Jak už jsem napsal, nevím o jakou objednávku se jedná, takže Vám ji bohužel nemůžu poslat znovu.

Ing. Karel Konečný (audioland.cz)

• pěkný internetový stránky
    • všechno ostatní

objednáno před 6 dny, zboží nikde, komunikace na bodu mrazu, člověk neví na čem je, nezbývá než doufat, že se reproduktorů dočkám, snad ještě letos :)

dobrý den,

velmi se omlouvám za pozdější odeslání, včera večer bylo zboží předáno ČP, můžete jej dnes, maximálně zítra očekávat.

Děkuji za pochopení a jsem s pozdravem

Ing. Karel Konečný

Špatná komunikace ze strany obchodu o dodání zboží jsem se musel sám dotazovat kdy to příjde. Nebylo na skladě a dál se mnou nikdo nekomunikoval kdy to bude nebo kdy to příjde.

Vážená paní Berková,

že zboží není skladem je uvedeno na stránkách a 2x jsem Vás emailem informoval, že nám stále nepřišlo. Na druhý email, zda máme odeslat balík bez té jedné položky a po naskladnění ji doposlat jste nereagovala. Zboží máme pro Vás stále nachystané, pouze jsme čekali na reakci.

S přáním pěkného dne

Ing. Karel Konečný (audioland.cz)

• opravdu nevím

Můj Fiat Punto už je hodně starý, tak jsem měl strach,jestli ty repráky budou vyhovovat nejen elektricky, ale hlavně rozměrově.
    Vše dopadlo ok.

• rychlost zaslání
    • reproduktory do konkrétních automobilů
    • skladové zásoby

Objednal jsem reproduktory k večeru a následující den mi přišly, po instalaci panuje velká spokojenost jak se zbožím, tak eshopem

• se zbožím nedorazil daňový doklad, není možné dovolat se panu jednateli, aby doklad doposlal.
    • Komunikace na bodě mrazu

• Perfektni znalosti nabizeneho sortimentu
    • Poradenstvi
    • Skvela komunikace
    • Vsem maximalne doporucuji

• výběr reproduktorů podle značky auta
    • nevím

byl jsem spokojen, až na to, že jsem musel koupit zvlášť šrouby, nepasovaly

Reakce obchodu Audioland.cz

děkuji za kladné hodnocení. K těm šroubům bych dodal následující. Reproduktory do konkrétních aut vybíráme na základě našich zkušeností, vybereme vhodný rozměr a přidáváme k nim potřebné podložky pro montáž. Vše tak abychom maximálně ulehčili výběr a nákup reproduktorů do konkrétních automobilů, nicméně jsou to pořád standardní reproduktory pro univerzální použití a šrouby obsažené v balení jsou dodávané výrobcem a nejsou určené do konkrétního vozidla. Zajistit vhodné šrouby pro montáž již není bohužel v našich silách, věřím však, že jste si s tím poradil :)

Ing. Karel Konečný

• nabízí zboží, které jsem potřeboval

v pořádku

Zboží jsem vyzvedl po dohodě v den objednávky, vše proběhlo naprosto v pořádku