• Rychle doruceni
    • Prijatelne ceny
    • Prehledny eshop
    • Na vyber pouze ceska posta a dpd

S obchodem jsem spokojen, zbozi prislo nasledujici den, ale uvital bych i levnejsi zpusoby dopravy jako je ulozenka. Kazdopadne jinak nemam co vytknout. 5*

Reakce obchodu Audioland.cz

děkuji za plný počet hvězd. Implementace úloženky je v plánu na začátek příštího roku.

Pěkný den

Ing. Karel Konečný

• Doručení následující den, velké skladové zásoby, přehledný e-shop, nízké ceny, spolehlivost

• Rychlost dodání. Cena zboží.

Objednal jsem před 10 ti dny a krom potvrzení objednávky nemám nic.
    Rychleji dojde zboží z Číny

Reakce obchodu Audioland.cz

Pro uživatele Heuréky mohu uvést jediné - zboží objednáno 12.10.2016 ve 20:46 hodin, odesláno 13.10.2016 a po 14 dnech vráceno Českou poštou jako nevyzvednuté. Nemáme žádný důvod neodeslat zboží, které trvale držíme skladem. Doporučil bych zaslání alespoň "Balíkem do ruky", nikoliv pouze "doporučeně" jak bylo v tomto případě. U této služby nejde zadat telefonní číslo a email a je nutné se spolehnout na pošťáka, což bohužel ne vždy funguje. Přitom nás stačilo kontaktovat a balík by se ihned dohledal.

Ing. Karel Konečný (Audioland.cz)

Doporučuji všem.

Objednal jsem si reproduktor jbl za slušnou cenu !po uplynutí čtyř dnu jsem volal na prodejnu co je s balíkem ? prodejce mi odpověděl po dvou volání,že balík je na cestě došel mi ve ctvrtek v pořádku !sice jsem čekal déle na kvalitu co jsem si objednal !vyplatilo se všem vřele doporučuji!

Reakce obchodu Audioland.cz

i přes lehce delší dodací lhůtu děkujeme za kladnou recenzi. Balík jsme bohužel odeslali s jednodenním zpožděním, protože nám ten den vůbec nepřijel objednaný svoz DPD. Podali jsme reklamaci a snad se to již nebude opakovat.

Děkuji za pochopení a jsem s pozdravem

• Okamzite zaslani
    • Zbozi skladem

Zbozi jsem objednal odpoledne a bylo mi doruceno nasledujici den rano. Obchod doporucuji a nakoupim zde urcite znovu.

Spokojenost

• Výběr, rychlost, komunikace.
    • Na žádnou jsem nenarazil.

Absolutně bez problémů.

• komunikace

Už je to 11 dní co jsem zboží objednal a pořád ještě nedorazilo a ani žádnou zprávu jestli vůbec dorazí a kdy jsem nedostal.

Reakce obchodu Audioland.cz

Vše jsme se zákazníkem vyřešili ihned po telefonickém kontaktu, který nastal bohužel až po napsání negativní recenze. Chyba byla pouze v komunikaci, kdy byl přehlédnut email o momentální nedostupnosti zboží a nabídkou alternativy, popřípadě počkání až zboží naskladníme. V den napsání této recenze bylo zboží odesláno.

Ing. Karel Konečný

• není možnost nakupit na splátky.-nevýhoda

Zboží sice dorazilo lehce nekompletní, ale na upozornění obchod reagoval ihned, velmi vstřícně a s omluvou okamžitě zbytek na vlastní náklady doposlali. A přesně v těchto okamžicích se pozná ten dobrý a férový obchod. Za mě rozhodně doporučuji.

Mnou vybrané repro od Mac Audio nebylo po delší dobu skladem a proto mi bylo nabídnuto repro o třídu lepší (Gladen) jako kompenzace a to vše za stejnou, nižší cenu. Vřele doporučuji.

• Férové jednání

OK doporučuji, dobré ceny, slušné jednání

Vše v naprostém pořádku

• Snadny a rychly nakup s moznosti poradit se a dostat doporuceni vhodneho vyrobku
    • Trochu slozitejsi se dovolat na cislo kontaktu, nutnost mailovat.

Spolehlivy, dobre fungujici.

• spolehlivost, kvalitu a dochvilnost

Vše proběhlo naprosto v pořádku

• Velmi rychlé dodání a dobré ceny oproti konkurenci.
    • Nenašel jsem.

Obchod doporučuji.

prvni maily probehli v poho,ale jak jsem nabidl že bych je vyměnil a co by doporučily protože jsem zřejmě nevybral nejlip,tak od te doby bez odezvy..ze slušnosti by šlo nějak řict že mi je neveme zpět,ikdyž by to bylo do 14 dnu.no ted už to necham tak.jinak cely nakup proběhl podle domluvy.

Vážený pane Přikryl,

nic nechávat tak nemusíte. Nezlobte se, ale ne vždy je možné okamžitě odpovědět na všechny emaily, není jich zrovna málo. Váš poslední email byl obsáhlý se spoustou otázek a odpověď by byla rozsáhlá, protože se týká především nastavení rádia, ne špatného výběru reproduktorů, proto jsem si jej uložil na pozdější dobu. Dnes jsou to 3 pracovní dny, bohužel jsem se k tomu ještě nedostal, omlouvám se. Ačkoliv reproduktory jste měl v autě namontované a nemáme povinnost je vzít zpět, tak se na výměně domluvit můžeme, i když to Váš problém nevyřeší. Vše Vám sepíšu do emailu během dnešního večera, nebo zítřejšího rána.

Konečný (Audioland.cz)