• Od 6.srpna mam objednane zbozi na cislo se neda dovolat a objednavka stale ve stavu prijato

• Po čtrnácti dnech mi zboží nedorazilo! Proto nedoporučuji.....

Jsem nespokojena ! Misto cervene kolobezky jste mi poslali ruzovou a na mou stiznost mi nikdo neodpovedel v sobotu ma vnuk narozeniny a za tak kratkou dobu ji nestihnu ani vymenit jsem velmi zklamana a cekala bych alespon nejake vysvetleni kdyz ne omluvu napravy z vasi strany se asi taky nedockam

Zbozi ani po skoro dvou tydnech nedorazilo.....

S obchodem se vubec neda komunikovat. Psala jsem 2 maily, oba jsou docela důležité a ani na jeden mi nepřišla zadna odpověď.

Objednala jsem si plastové chrániče,které dlouho sháním a obchod je nabízel pod názvem ACRA H5 26.Podle fotografie,která je do dnešního dne na jejich internetových stránkách mi dorazil úplně jiný model.(který dnes seženu v každém obchoďáku).
    Ihned po vyzvednutí zásilky jsem přes průhledný obal viděla,že jsou úplně jiné.
    Napsala jsem na email obchodu nespokojenost,že ještě nerozbalené posílám zpět.
    Zaplatila jsem tedy dvojí poštovné 167.- a do dnešního dne(je to přes týden),žádná odezva(ani písemná).
    Má objednávka byla řádná,několikrát jsem ji kontrolovala.
    Přišla jsem tedy o vše.
    Je to velmi nepříjemné,zároveň jsem ponaučena.
    Rozhodně jim nebudu dělat u nikoho dobrou reklamu.
    No a proto,že manžel služebně jezdí po světě,tak ,jak bude příležitost nějakého okolí tohoto obchodu,jistě se tam zastavíme ulevit si na duši.
    Pro mě je to nafér jednání a okrádání bláhových zákazníků.
    Ještě,že jsem u nich neobjednala nákup za tisíce.

• Nizka cena
    • Nedodani vcas a hloupa vymluva na dopravce.

Nesplnil slibovane i presto, ze jsem o mimoradne dodani zadal specialne. Nebudeme zde jiz nakupovat.

• Objednal jsem zboží v určité barvě.
    • Zboží dodáno v barvě jiné bez upozornění
    • Obchod má snahu prodat zboží za každou cenu

Kvalitní zboží za dobré ceny

• Neumí ani odpovedet

• Zrada - kupoval jsem ping-pongový stůl. Všude psáno doprava zdarma, ale konkrétně pro toto zboží, po podání objednávky a zaplacení mi volají, že chtějí dalších 400 Kč... Sice to ma webu mají, ale...
  • Zboží jsme objednali,zaplatili a druhý den došla zpráva,že zboží není dostupné. Ano,může se stát. Čekala bych ale zprávu o způsobu vrácení peněz. Zatím nemáme nic.Peníze ani plavky.

• Osobni odber byl perfektni. Pan ktery mi predaval zbozi byl neskutecne ochotny a proto jeste jednou dekuji
    • Chtel jsem jinou barvu . Dle upozorneni jsem tuto skutecnost uvedl v poznamkach
    • Nicmene mi dorazila "druha varianta"

Nedoporucuji protoze se vykaslali na uvedenou poznamku o barve
    Zbozi vracet nebudu
    Mel jsem v umyslu nakoupit dalsi pristroje protoze kompletuji soukromy fitnes v mem dome ale urcite budu objednavat tam kde mi poslou presne to co objednam

Tento shop nedoporucim, naopak ....argumentace je ze nectou to co sami uvedli ze se ma oznamit

• Nic nestandardniho
    • Nema aktualni stavy skladovych zasob

Zbozi bylo uvedeno jako ze je skladem, objednala jsem ho a pak uz mi prisla jen odpoved, ze je objednavka zrusena, protoze neni zbozi skladem.
    Po dotazu na jinou barvu mi bez prodleni prisla odpoved, ze zbozi neni a bude az v unoru, coz je jiz v poradku. Takze minus za neaktualni sklad a plus za komunikaci. Ovsem celkove eshop nedoporucuji, nevim, proc se vracet, kdyz existuje hromada jinych shopu s lepsi peci o zakazniky

• u zboží uvedeno, že je skladem, ale objednávka zrušena z důvodu, že skladem není
    • na vrácení peněz stále čekám

příště objednám jinde

• Nekomunikují se zákazníkem v případě nesrovnalostí!!!

Vázne komunikace se zákazníkem!

Reakce obchodu ATM SPORT

Mila pani Čermáková, problem jsem s Vama řešil telefonicky.
    Jinou barvu jste nechtěla.Jak vic komunikovat.
    Děkuji

Objednala jsem si spacáky na letní dovolenou 9.7., dnes je 20.7. a balík stále nepřišel. Na dovolenou jsem odjela s vypůjčenými a objednávku budu rušit.

dlouhá doba dodání a špatné komonikace

• Nedodává zboží, co je objednáno.

Přišlo mi jiné zboží, než jsem si objednala a zaplatila.

• Žádné
    • Prodávají zboží, které nemají. Mizerná komunikace.

Nedopručuji.

• Dodnes nepřišla faktura na dodané zboží.