Bohužel já měl velmi špatnou zkušenost. Obě objednávky byly zrušeny bez udání důvodu. Když jsem reklamoval špatně zaslané zboží, bylo se mnou ze strany pana Macha jednáno velmi arogantně.

• levnější zboží než v jiných obchodech
    • Nulová komunikace

Obdržela jsem jiné zboží než jsem objednala navíc bylo poškozené vrátila jsem zpět a doposud 16.3.jsem neobdržela žádné vyjádření.Zboží vč.dopravy stálo 223,-Kč doprava zpět 140,-Kč opravdu se mi to vyplatilo :-( Volala jsem i psala e-mail asi zbytečně nikdo neodpověděl ( od 23.2. do dnešního dne 16.3. )

• dobré ceny
    • dodací lhůta a komunikace ohledně dodání zboží

Objednala jsem 21.11. a dnes večer, 2.12. stále nemám zboží a zásilka přepravci ani ještě nebyla předána :(

• Nákup byl bez problémů
    • Proti obchodu jako takovému nic nemám,ale zboží které jsem si objednal bylo hrozné.Byly to KARIMATKY SAMONAFUKOVACÍ ACRA 2,5 cm rozkládací pro 2 osoby L35.Prakticky hned při prvním použití a noci se vnější materiál odlepil od vnitřní pěny a vznikly bubliny.To se stalo na obou kusech,které jsem zakoupil.Vlastním další samonafukovací karimatku od f.JUREK,kterou mám již několik let a která byla použita stejným způsobem a při stejné příležitosti jako karimatky ACRA.Karimatka JUREK je bez problémů a bez poškození.

Karimatky jsem poslal zpět a teď čekám na vyřízení.Rozhodně nekupovat.Nic nevydrží a místo aby jste je mohli v létě používat jsou někde na reklamaci.

• rukavice jsou stále v nabídce ale na skladě už nejsou. Firma navíc nenabídla žádné další varianty a proste objednávku zrušil.

• Mám zboží, ale ne doklad o zaplacení!!!

Ceny super, ale nedodali mi paragon.

Reakce obchodu ATM SPORT

Dobry den, psal jsem Vam, že doklad přijde poštou a taky jsem to udělal. Zboží šlo totiž přimo od vyrobce.

• Na e-shopu uváděli, že mají zboží skladem, přitom zboží skladem neměli a objednávku stornovali!

Reakce obchodu ATM SPORT

Dobry den, každe zboži se jednou doproda.Ten den jsem měl posledni kus, dve objednavky a Vaše byla ta druha.

• zboží dorazilo, ale kvalita zboží nic moc, nesedí některé díly.
  • Zboží je velmi nekvalitní a zvažuji vrácení.

• nevím

mě takové ptákoviny nezajímají

• co mají uvedené na stránkách nemusí být pravda - skladem neznamená, že to mají

telefonicky si vždy zjistit, zda to co uvádějí na stránkách je pravda.

• Cena, ale není to vše!
    • Zobrazuje skladem produkt, který skladem nemá!
    • Klame tak zákazníka.

Cena velice dobrá, ale pozor na produkty, které má skutečně ihned k odeslání!!! Dodání zboží skladem až pátý den.

• V zásadě průměrná úroveň.
    • Zboží nebylo kompletní. Např. malá potítka nebyla v páru, ale po jednom v balení jako pro jednorukého sportovce ...! Obvykle bývají totiž v páru, což odpovídalo i ceně ...! Za jedno potíko v páru jsem zaplatil jako za dvě v páru od stejného výrobce, ale v jiné barvě ...???! Slabinou je tedy evidentní absence výstupní kontroly v expedici ...!

• dobrá komunikace
    • velmi rychlé dodání

Komunikace,dodání bezproblémové.
    Se zbožím,bohužel, spokojená moc nejsem,bylo na něm pár závad,ale vzhledem k objemnosti a váhy si jej ponechám.

• nic jenom práci navíc při zaslání vadného zboží a peníze

Reakce obchodu ATM SPORT

Na tuto recenzi musim reagovat.Zakaznik si zboži objednal den před statnim svatkem a ihned po svatcich bylo zboži zaslano.Bohužel zboži mělo skrytou vadu.(jedna se o lepeny mič adidas, vada 1cm nedolepeneho švu)Reklamace vyřizena vraceni peněz, ihned na učet v plne vyši včetně poštovneho. Moc se omlouvam

• nazev na obalu zboží opovídá objednávce,ale zbži přišlo jiné.bylo objedána posilovací lavice WB 2900 a prisla jiná.

Reakce obchodu ATM SPORT

Dobry den, moc mě to mrzi, ale tak jsem to dostal od dodavatele. Bohužel je to prvni pripad. Zatim nebyl duvod každou bednu kontrolovat.Proč jstese neozval ihned po obdrženi zasilky .