Rychlé vyřízení objednávky.

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našeho obchodu. Těší nás, že vyzdvihujete rychlé vyřízení Vaší objednávky. Vždy se snažíme o co nejrychlejší expedici každé objednávky. Naším cílem je aby od nás zákazníci odcházeli vždy spokojení.

Nevíte si rady s odstínem barvy - půjčte si od nás vzorník barev pro lepší představu odstínu.

Klára E.

• Velmi dobrá zákaznická podpora na chatu

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našeho obchodu, které nás velmi těší. Na komunikaci se zákazníky si zakládáme a vždy se snažíme o to, aby od nás zákazníci odcházeli spokojení a rádi se k nám vraceli.

Nyní máte možnost využít nově nabízenou službu - Doprava Artisan vozy do vybraných měst za férový paušál.

Klára E.

Okamžitá reakce na objednávku a sjednání cenově nejvýhodnější dopravy
    objednaného zboží.

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našeho obchodu. Těší nás, že vyzdvihujete náš přístup k zákazníkům. Vždy chceme najít pro zákazníka co nejlepší možné řešení pro dopravu zboží. Naším cílem jsou spokojení zákazníci, kteří se k nám rádi vracejí, proto se snažíme o co nejrychlejší expedici každé objednávky.

Klára E.

Původní problém z určitou malou závadností, která byla zjištěna na prodejně, byla poměrně rychle vyřešena. Zboží bylo nově a rychle dodáno , následně v naprostém pořádku. Naprostá spokojenost a to včetně obsluhujícího personálu prodejny. Jeho přístup byl velice vstřícný a přispěl k mé spokojenosti.

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za Vaši recenzi našeho obchodu. Těší nás, že vyzdvihujete náš přístup k zákazníkům na pobočce. Vždy se snažíme zákazníkům dobře poradit, případně navrhnout vhodnou alternativu. Pokud dojde k poškození zboží je i v našem zájmu problém co nejdříve vyřešit. Našim cílem jsou spokojení zákazníci, kteří se k nám rádi vracejí.

V případě jakéhokoliv dotazu nás kontaktujte na infolince nebo chatu. Jsme Vám k dispozici každý den od 8 do 22 hodin i o víkendu.

Klára E.

proč mám platit za dodání zboží na pobočku, když ho tam pobočka stejně má mít skladem? A ještě takovou částku? Vážně my z Moravy budeme platit 300,- za dopravu jen proto, že si nemůžeme vyzvednout osobně napobočce kde mají skladem?

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Poplatek za dopravu na pobočku zahrnuje manipulační náklady spojené s přípravou zboží k vyzvednutí. Tyto náklady zahrnují balení, přepravu na pobočku a celkovou logistiku. Chápeme, že poplatky mohou být vnímány jako nežádoucí, a rádi bychom vás ujistili, že se snažíme udržet naše ceny co nejtransparentnější. Můžete nás kontaktovat, abychom zvážili možné alternativy nebo zodpověděli další otázky. Jsme tu pro Vás.

• Rychlost dodávky

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našeho obchodu. Těší nás, že vyzdvihujete rychlost dodání. Vždy se snažíme o co nejrychlejší expedici každé objednávky. Naším cílem je aby od nás zákazníci odcházeli vždy spokojení.

S Artisanem celková dlouhodobá spokojenost

Reakce obchodu Artisan.cz

těší nás Vaše pozitivní recenze našeho obchodu. Naším cílem jsou spokojení zákazníci, kteří se k nám rádi vracejí. Jsme rádi, že vy jste jedním z nich.

• senior klub

seriozní, odboný

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našeho obchodu. Těší nás, že vyzdvihujete náš přístup. Vždy se snažíme k zákazníkům přistupovat individuálně a dobře poradit.

Každý registrovaný senior nad 60 let a držitel kartičky ZTP u nás nakoupí s výhodami!

Klára E.

• Jsem velice spokojená byla jsem informována že zboží není nabídli mi vybrat z jiných variant. Vybrala jsem si a jsem příjemně překvapená.
    • Domluva skvělá

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našeho obchodu. Opravdu nás moc těší, že od nás odcházíte spokojená. Na komunikaci se zákazníky si zakládáme, vždy se snažíme dobře poradit, případně nabídnout vhodnou alternativu za zboží, které zrovna není k dispozici.

• Nejlepší ceny na trhu
    • Obrovské skladové zásoby

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našeho obchodu, které nás velmi těší. Ceny se snažíme držet na konkurenceschopné úrovni a každou objednávku se snažíme vyexpedovat co nejdříve. Náš sortiment pravidelně rozšiřujeme, abychom zajistili, že naši zákazníci najdou vše, co potřebují pro své projekty, na jednom místě.

Klára E.

Rychlé dodání, hodně dobrá cena

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našeho obchodu. Těší nás, když od nás zákazníci odcházejí spokojení. Ceny se snažíme držet na konkurenceschopné úrovni. Naší prioritou je rychlé vyřízení každé objednávky.

Zboží máte možnost si vyzvednou na 11 prodejnách Artisan nebo si ho poslat přímo domů.

• Rychlé a věcné
    • rychlé a věcné jednání

vím, proč tam nakupuji. jednoznačný favorit v oboru

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení, které nás velmi těší. Vždy se snažíme o co nejrychlejší vyřízení každé objednávky. Zakládáme si na komunikaci se zákazníky. Naší prioritou jsou spokojení zákazníci, kteří se k nám rádi vracejí. Rádi slyšíme, že Vy jste jedním z nich.

• Dostupnost
    • Vstřícnost při odběru :-)

Nic

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za Vaší kladnou recenzi. Těší nás, že vyzdvihujete naše ceny, které se snažíme držet na konkurenceschopné úrovni. Na vstřícném jednání se zákazníky si zakládáme, naší prioritou je, aby od nás zákazníci odcházeli spokojení a rádi se k nám vraceli.

Klára E.

• rychlé doručení a velmi rozumná cena za dopravu nadrozměrného nákladu

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našeho obchodu. Těší nás, že jste byl spokojený s rychlým doručením a cenou za dopravu nadrozměrného nákladu. Snažíme se nabízet kvalitní služby za férové ceny.

Klára E.

• Vše proběhlo v pořádku také díky výborné komunikaci s obchodem.

Klára E.

Dobré jednání, rychlé dodání, dobré ceny

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našeho obchodu. Těší nás, že vyzdvihujete naše ceny, které se snažíme držet na konkurenceschopné úrovni. Každou objednávku se snažíme vyřídit co nejrychleji a na komunikaci se zákazníky si zakládáme.

Klára E.

• mají všechno možný a dobrý ceny

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našeho obchodu. Těší nás, když od nás zákazníci odcházejí spokojeni. Sortiment neustále rozšiřujeme a ceny se snažíme držet na konkurenceschopné úrovni.

Komunikace, rychlost dodání

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našeho obchodu, které nás velmi těší. Našim cílem je, aby od nás zákazníci odcházeli spokojení a rádi se k nám vraceli. Proto se vždy snažíme o co nejrychlejší vyřízení každé objednávky a na komunikaci se zákazníky si zakládáme.

Všechno ťip ťop

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našeho obchodu. Naší prioritou je aby od nás zákazníci odcházeli spokojeni a rádi se k nám vraceli.

• rychlé vyřízení objednávky,komunikace

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našeho obchodu. Těší nás, když od nás zákazníci odcházejí spokojeni. Snažíme se dělat vše pro rychlé vyřízení každé objednávky a na komunikaci se zákazníky si zakládáme.