• zboží jsem zaplatil ale neobdržel čekám již půl roku !!

• žádná komunikace, žádné zrušení objednávky ani doručení, ještě že jsem dal na předchozí zkušenosti uživatelů a neplatil předem

Hrůza, hnus

• Nedostupnost i přes deklarovani dostupnosti

Obchod nahlásil nedostupnost zboží i přes deklarovani dostupnosti na webových stránkách. Objednávka byla tedy zrušena a požádáno vracení peněz, což se dodnes - po 3 týdnech - nestalo.

• I přesto že jsem stornovala objednávku do 24 hodin, byla mi zaslána.

• Komunikace se zákazníkem na mrtvém bodě.

Objednal jsem si 4 věci na Armyas.cz, po týdnu mi přišel email, že mi odesílají moji objednávku. Chtěl jsem zboží odeslat na dobírku, po dalších 4 dnech mi volal kurýr GLS, že mi veze nekompletní objednávku. S tímto jednáním nejsem vůbec spokojen.

• Přehledný e-schop
    • Na polskou armádu docela chutné
    • Krátká záruční lhůta některých potravin
    • Zboží přišlo ve dvou balících několik dnů po sobě.
    • Žádný soupis položek, není jasné co vlastně přišlo a za kolik
    • Nevystavení daňového dokladu nebo faktury

Objednal jsem zboží s dlouhou trvanlivostí, konzervy a suchary. V e-shopu bylo uvedeno datum minimální trvanlivosti dva roky. Zboží bylo objednáno v srpnu 2017. Jak jsem byl překvapen, když cca 20% potravin mělo datum min trvanlivosti v prosinci 2017, cca 60% v 2018 a jen 30% 2019. Ani po opakovaných urgencích e-mailem, jsem nedostal daňový doklad, natož nějaké vysvětlení proč není. Za mne Nedoporučuji.

• obchod na dotaz nekomunikuje.

Objenala jsem si zboží před 12 dny - zboží nedorazilo. Psala jsem dotaz před 6 dny a nikdo se mě neozval. Ještě, že jsem zboží nezaplatila přes účet. Určitě bych teď měla problém, aby mě peníze vrátili. Parisová.

• Obchod nekomunikuje, zboží stále nedorazilo !!

• Stále není vyřízena objednávka ze 6.8. a to je dnes 20.8. Na dotazy obchod nekomunikuje.

peníze jsem zaplatil při objednání již na účet obchodu a na doručení zboží čekám jíž 14 dní, obchod nereaguje na email a nikde není ani uveden telefonní kontatk. Už nikdy více

• Nekomunikují

• Po zaplacení žádné info od obchodu, na e-maily nereagují, telefon nemají, dovolená nebo jiný pravděpodobný důvod není také nikde zmíněný.

• Arogance, vytáhnou z vás veškeré kontaktní údaje ale sami uvedou jenom e-mail,na který můžete psát kolik chcete,neozvou se. NEDOPORUCUJI !!!

• Neplatné telefonní číslo. Dodání jen části již zaplacené ojednávky. Neodpovídá na emaily s dotazem, kde je zbytek zaplacené objednávky. ( 10 dní se marně pokouším o domluvu )
  • 16.6. jsem zboží objednal, zaplatil a do dneška jsem nic nedostal. Na moje urgence nereaguje!

Obědnávka proběhla před 14 dny,potvrzení jsem dostal,bohužel zboží nedorazilo.Zaslal jsem řed týdnem dotaz,jak to s mou obědnávkou vypadá,bohužel jsem odpověď nedostal.

• Nepošlou co mají, nekomunikují. Jste rád že vám zaúčtují jen poslané zboží.

Katastrófa. To hlavní vůbec nedorazí a těch pár drobností k nakupu přihozených je jiné než objednané. Obchodník na email nereaguje.

Zboží nedorazilo a obchodník vůbec nekomunikuje.

• Žádné
    • Nekomunikují
    • Pošlou nekompletní zásilku

Ač jsem překontroloval spam, koš, kontaktoval i přes formulář na stránkách, odpovídal na maily, nikdo se neozval. Dluží mi část zásilky, kterou jsem bohužel zaplatil předem, takže mají moje peníze. Za chvíli to bude měsíc.
    RUCE OD TOHO OBCHODU PRYČ !

• Přijdete o peníze!!
    • Absolutní nekomunikace a pohrdání zákazníkem

Jsou to zřejmě podvodníci!! Nechají si zaplatit za zboží, které mají údajně skladem a ani po měsíci nic!!! Na upozornění vůbec žádná reakce, telefon není!!!Připravuji trestní oznámení pro podvod na pana Daniela Tobolíka. Nehodlám podporovat a živit takovéto šmejdy!!!!