Obchod NEDOPORUČUJI!!! Majitel je evidentně podvodník, který tahá z lidí peníze!!!! 30.1.2018 objednáno zboží a zaplaceno převodem. Samozřejmě nic nepřišlo a na emaily nereaguje. Podávám na něj trestní oznámení.

• Obchod je výborný,jsem maximálně spokojen.
    • Snad jen trošku horší komunikace

Špice obchod !

• zboží jsem zaplatil ale neobdržel čekám již půl roku !!

• žádná komunikace, žádné zrušení objednávky ani doručení, ještě že jsem dal na předchozí zkušenosti uživatelů a neplatil předem

Hrůza, hnus

• Nedostupnost i přes deklarovani dostupnosti

Obchod nahlásil nedostupnost zboží i přes deklarovani dostupnosti na webových stránkách. Objednávka byla tedy zrušena a požádáno vracení peněz, což se dodnes - po 3 týdnech - nestalo.

• I přesto že jsem stornovala objednávku do 24 hodin, byla mi zaslána.

• Komunikace se zákazníkem na mrtvém bodě.

Objednal jsem si 4 věci na Armyas.cz, po týdnu mi přišel email, že mi odesílají moji objednávku. Chtěl jsem zboží odeslat na dobírku, po dalších 4 dnech mi volal kurýr GLS, že mi veze nekompletní objednávku. S tímto jednáním nejsem vůbec spokojen.

• Zboží jsem zaplatila 9.11. 2017, dosud nedorazilo. Na e-mail nereagují.

Nedoporučuji!!!

• Přehledný e-schop
    • Na polskou armádu docela chutné
    • Krátká záruční lhůta některých potravin
    • Zboží přišlo ve dvou balících několik dnů po sobě.
    • Žádný soupis položek, není jasné co vlastně přišlo a za kolik
    • Nevystavení daňového dokladu nebo faktury

Objednal jsem zboží s dlouhou trvanlivostí, konzervy a suchary. V e-shopu bylo uvedeno datum minimální trvanlivosti dva roky. Zboží bylo objednáno v srpnu 2017. Jak jsem byl překvapen, když cca 20% potravin mělo datum min trvanlivosti v prosinci 2017, cca 60% v 2018 a jen 30% 2019. Ani po opakovaných urgencích e-mailem, jsem nedostal daňový doklad, natož nějaké vysvětlení proč není. Za mne Nedoporučuji.

Dobrá služba.

• Maximální spokojenost s dodaným zbožím.

Vřele doporučuji !

• obchod na dotaz nekomunikuje.

Objenala jsem si zboží před 12 dny - zboží nedorazilo. Psala jsem dotaz před 6 dny a nikdo se mě neozval. Ještě, že jsem zboží nezaplatila přes účet. Určitě bych teď měla problém, aby mě peníze vrátili. Parisová.

• Obchod nekomunikuje, zboží stále nedorazilo !!

• Stále není vyřízena objednávka ze 6.8. a to je dnes 20.8. Na dotazy obchod nekomunikuje.

peníze jsem zaplatil při objednání již na účet obchodu a na doručení zboží čekám jíž 14 dní, obchod nereaguje na email a nikde není ani uveden telefonní kontatk. Už nikdy více

• Nekomunikují

• Po zaplacení žádné info od obchodu, na e-maily nereagují, telefon nemají, dovolená nebo jiný pravděpodobný důvod není také nikde zmíněný.

• Arogance, vytáhnou z vás veškeré kontaktní údaje ale sami uvedou jenom e-mail,na který můžete psát kolik chcete,neozvou se. NEDOPORUCUJI !!!

• Pan Tobolík ze zmíněného obchodu sice nekomunikuje, ale uvedl můj problém na pravou míru. Za nedodané zboží penízw vrátil na účet.
    • Neexistující telefonní číslo.

Příště bych tu znovu nakupoval.

• Neplatné telefonní číslo. Dodání jen části již zaplacené ojednávky. Neodpovídá na emaily s dotazem, kde je zbytek zaplacené objednávky. ( 10 dní se marně pokouším o domluvu )