• a je to na hovno
    • kvalita zboží

nedoporučuji zboží je šid

Reakce obchodu AMD

Děkujeme za hodnocení pane Smejkale. Objednal jste si u nás napínací kladku řemene alternátoru od výrobce INA, který je hlavním dodavatelem originálních náhradních dílů koncernu Volkswagen v oblasti kladek. Tento díl jste obdržel. Z Vaší strany jsme nebyli nijak informováni o problému se zbožím. Budeme však rádi, pokud se nám ozvete a problém nám sdělíte.

Ohledně dodací lhůty, kterou hodnotíte velmi špatně, bych rád uvedl, že jste objednávku vytvořil 30. 9. 2015 v 10:02. V ten samý den bylo zboží odesláno a následují pracovní den, tj. 1. 10. 2015 byl balík připraven na poště v Třebíči k vyzvednutí. Jednalo se o Balík na Poštu - NP6673800731M. Balíček jste si vyzvedl v pondělí 5. 10. 2015. Není nám moc jasné, jak jste to s hodnocením dodací lhůty myslel, protože z naší strany proběhlo vše bezproblémově a v nejrychlejším možném termínu.

Děkujeme

Netolický Pavel
    jednatel společnosti AMD Netolický, s.r.o.

• Nepravdive informace o vyrobci zbozi

Reakce obchodu AMD

Děkujeme za hodnocení. U zboží, které jste si objednala (tyčka řízení na vůz Škoda Fabia) máme v názvu napsáno: tyč řízení TRW dovoz bez čepů. Dovoz - znamená dovozové zboží z Polska. V původu zboží máme napsáno - evropská unie. Do vozů Škoda Fabia se dávaly dva typy řízení - TRW a KOYO. Každé řízení mělo jiné typy tyček řízení. Proto je v názvu slovo TRW, aby bylo možné rozlišit tyčky podle typu řízení. Slovem TRW v názvu zboží není myšlen výrobce zboží, ale typ řízení, pro které je tyčka určena. Z naší strany je podle nás vše v pořádku a Vaši recenzi pokládáme za minimálně zavádějící až lživou. Celé problém nejspíše nastal nedorozuměním před objednáním výrobku.

Netolický Pavel - jednatel společnosti AMD Autodíly

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Objednané kabely ke svíčkám mají nezaizolované kontakty, takže jiskru dávají úplně jinde nežby měly. Takže určitě nedoporučuji!

Reakce obchodu AMD

Děkujeme za hodnocení, které se vztahuje ke kvalitě dodaného zboží, než k našim službám. Zapalovací kabely, které jste si objednal jsou od čínského výrobce a tomu může odpovídat kvalita výrobku. Podle nás kontakty zaizolované jsou. Prodáváme i kvalitní kabely značky TESLA, které mají podstatně lepší dílenské provedení.

jednatel

• Poslali me spatny dil, na skoda yeti pred faceliftem a pri tom jsem do objednavky napsal vyslovne po face.

Reakce obchodu AMD

Děkujeme za hodnocení. V poznámce u Vaší objednávky není o tom, že jste chtěl podběh na vůz po faceliftu ani zmínka. V poznámce jste nám neuvedl nic. Pouze jste se nás před objednáním ptal, zda se jedná o originální díl. Na to jsme Vám odpověděli, že ano. Objednal jste si díl s objednacím číslem 5L0809957 - což je na vozy Škoda Yeti před faceliftem. Podběhy pro vozy Škoda Yeti po faceliftu mají označní 5L0809957B. Z naší strany jsme se nedopustili žádné chyby a pokládáme tuto recenzi minimálně za zavádějící. Kdyby jste nás kontaktoval, tak bychom Vám určitě rádi vyhověli a zařídili výměnu za zboží, které potřebujete.

• ceny
    • Neuplné informace u produktů

Reakce obchodu AMD

Děkujeme za hodnocení. Rádi bychom se k Vašemu hodnocení vyjádřili. Objednal jste si zadní brzdový třmen na vůz vůz z trojice SAG - Sharan, Alhambra, Galaxy (sám bez předchozí konzultace). Na tyto vozy se dávaly dva typy zadních třmenů. Oba typy mají průměr brzdového pístku 38mm. Ten co jste si objednal - obj. číslo 7D0615423B - byl osazován cca na 2 z 10 vyrobených vozů. Zboží jsme pro Vás měli připraveno následující pracovní den ráno. Tedy cca po 18 hodinách po uskutečnění objednávky. Poté jste ihned obdržel SMS zprávu, kde jsme Vás informovali o možnosti vyzvednutí na naší provozovně. Telefonicky jsme se s Vámi ještě spojili ohledně navrácení vratné části zboží. Myslím si, že komunikace v tomto směru byla více než dostačující.

Hlavní problém a Vaše nespokojenost souvisí s tím, že jste si objednal špatný typ brzdového třmenu. My jsme pro Vás měli připraveno správné zboží dle Vámi zadané objednávky. Nezlobte se, ale bohužel není v našich časovým možnostech a silách kontaktovat každého zákazníka ohledně vhodnosti objednaného zboží do jeho vozu. Do některých vozů se dávalo ještě více než 2 varianty brzdových třmenů a mnohdy je třeba pro určení správného dílu znát VIN kód vozu.

Pavel Netolický
    jednatel

• neprehladne kategorie, velmi zla moznost vyhladavania konkretneho tovaru

Objednal jsem si xenonovou výbojku OSRAM D1S a dorazil PHILIPS D1S. Není to až takový problém, ale mělo to být jasné předem. Kladně hodnotím cenu, která byla výborná.

Reakce obchodu AMD

Děkujeme za hodnocení. Na stránce zboží máme v popisu produktu uvedeno toto:

xenonová výbojka D1S, plynová výbojka pro xenon světla octavia 2, superb 2, model: D1S, teplota: 4300K, žárovka do xenonových světlometů, v originál krabičkách, značka Gerlux nebo Philips.

• průměrné ceny,solidní výběr
    • uvádí nepravdivé vyrobce,čínu maji jinde o třetinu levněji ...

uvadí EU a je to VIKA čína jako poleno,což je promne velkým zklamaním

Děkujeme za hodnocení.

• Na strankach ma zboží které není za tu cenu tak jak mají uvedeno na webu.

vyhledl jsem si zboží a objednal.Prislo mi něco jiného!

Reakce obchodu AMD

Děkujeme za hodnocení. Celý problém vznikl nedopatřením našeho dodavatele, který měl Vámi objednané zboží špatně zařazené. Moc se omlouváme.

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.