• Výborná komunikace s obchodem i ochota zjistit stav zboží přímo ve skladu.

• Rychle dodane zbozi
    • Kvalita
    • Ochota
    • Zajimave ceny
    • Siroky sortiment

Zena predcasne porodila a musel jsem vse vybirat sam.Pani prodavacky mi se vsim pomohly a nase Betuska,uz spinka v nove postylce.Moc dekuji Bohous

• Ochota s vyberem zbozi.Neumeli jsme si vybrat kocarek,jelikoz je na internetu je obrovsky vyber,ale jak si vybrat kvalitu a ne kvantitu???
    • Nakonec jsme vybrali Baby Design Dotty..kdyz se kouknete na recenze kocarku je vitez number One.
    • Po objednavce do dvou dnu jsme jej obdrzeli a naprosta spokojenost.

Obrovska spokojenost s vyberem kocarku
    Nejlepsi cena
    Ochota s vyberem

• nízké ceny
    • komunikace s majitelkou
    • neochota řešit problém s nekompletní zásilkou

už nikdy více zde nebudu nic objednávat
    nedoporučuji!!!

• nic bohužel :(
    • asi vše
    • komunikace 0

17.5. objednávka a potrzení objednávky
    20.5. dotaz emailem, jak to vypadá s objednávkou, protože nijak neodpovídali
    1.6. jsem to nevydržel a volal, paní slíbila zavolat za 10 minut. Za hodinu jsem volal já, ale musel jsem z jiného čísla, protože první nebrala - prý neměla čas to bych ale ještě pochopil...
    za další cca 3 hodiny jsem se připomněl sms a za další cca 2 hodiny mi došel email, že mi posílali 2 emaily - ty se asi ztratily někde v křemíkovým nebi...
    kdyby aspoň nedělali z lidí blbce, tak se dá kde co omluvit, ale takhle vážně ne...

• Rychle dodane zbozi.
    • -objednali jsme kocarek dotty denim 13.U nas v Brne jsme na nej cekali 3 mesice a stale nedorazil.
    • Zavolali jsme do e-shopu a hned do dvou dnu jsme meli kocarek doma.Kdybychom to vedeli,usetrili bychom si nervy s kocarkem.Mam uz jen 3 tydny do porodu.

Moc dekujeme za velni rychle vyrizeni a vstricne jednani a dekujeme za darecek,moc potesil..Jeste budeme potrebovat nejake vecicky,tak se sem jeste vratime nakupovat.Moc a moc dekujeme.Dvorackovi

• zpočátku perfektní komunikace ohledně nekompletní zásilky
    • paní Janďourková byla ochotná, pořád slibovala a dohledávala
    • po několika telefonátech přestala paní Janďourková zvedat telefony, na kamenné prodejně se nechávala zapírat a na emaily dosud neodpověděla
    • zásilku jsme nakonec obdrželi, ale opět nekompletní
    • sice jsme dostali dáreček, ale na emaily, že se jedná opět o nekompletní zásilku, překvapivě nikdo neodpovídá

obchod nedoporučuji
    byla to má první a poslední objednávka
    myslím, že se odpovědi na můj email ani zbytku zásilky již nikdy nedočkám :(

• Vecer jsem volala, rano poslali a druhy den jsem mela kocarek doma. Naprosta spokojenost. Kdyz neco chci, chci to hned a tento obchod splnil me podminky. :-)
    • Zadne mi nejsou znamy

Naprosto uzasne
    Vsem mohu doporucit.

• Objednala jsem zde kocarek u ktereho chybela plastenka.Po dohode ihned odeslali s dareckem..Moc dekuji
    • Prijemne vystupovani.
    • Velky vyber zbozi.
    • Pekne ceny.

Pohotove reseni chybejici plastenky bez platby postovneho.
    Prilozen darek.
    Ochotny personal.
    Velika spokojenost a rozhodne doporucuji.

• Obchod nabizi velky vyber zbozi za velmi priznive ceny.
    • Ochotny personal..vzdy mi umi poradit..
    • Zadne

Moc rada v tomto obchudku nakupuji..obcas navstivim i kamennou prodejnu v Trutnove...
    Moc mile pani prodavacky...
    Velky vyber sortimentu..za me rozhodne doporucuji

• hrozný styl jednání, nebere telefon a ani nezavolá zpět
    • dodané zboží bylo již zřejmě reklamované a poškozené, obal použitý ne poprvé

již nikdy zde nebudu nakupovat. zatím nejhorší zkušenost online

• Oproti jiným eshopům je tento výrazně levnější
    • Komunikace nulová, dělají z lidí blbce! Objednávám nakonec někde jinde!

V tomto obchodě jsem nakonec nenakoupila, protože ač jsem moc chtěla - nebyli mi schopni zboží doručit. Nechci si ani představit, co by se stalo, kdybychom si pro objednané zboží dojeli do Trutnova až z Prahy a tam nám řekli, že ho vlastně nemají! Neskutečné jednání!!
    Rozhodně nedoporučuji objednat naprosto nic!

• Nedoporučuji

U zboží mají napsáno skladem, ale skladem není, paní majitelka zpočátku komunikovala, stále slibovala, že už už bude odesílat a kde nic, tu nic. nakonec po více jak měsíci přestala komunikovat úplně, objednávka mnou zrušená, zboží objednáno jinde

• Paní majitelka je skvělá obchodnice, ale i žena.
    • Famozní jednání, vystupování, komunikace.
    • Není lepšího obchodu a služeb.
    • Krásné a nepřekonatelné stránky.
    • Celý proces naháněl až husí kůži, byl jsem pln štěstí.
    • Konkurence je bezvýznamná.
    • Paní Janďourková děkuji za to, že jste!
    • Už nikdy nic jiného a nikde jinde.
    • Vůbec, vůbec nic..

Fenomenální

• Skvělé ceny, rychlá komunikace s paní

Super komunikace s paní, kdyz se vyskytla chyba u dopravce, vse hned zaridila. Takze mohu jen doporucit

• špatná komunikace

• Maji napsano u zbozi, ze je skladem a uz pres tyden cekam.

• Objednané zboží nedorazí, prý jej již nemají na skladě, nicméně ho na svých stránkách nabízí dál......
  • Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• - zboží za velmi přijatelné ceny
    • - samozřejmě, že je eshop jen prostředníkem od dodavatele, takže nějaká dodací doba tam holt je, ale opravdu se vyplatí počkat
    • - paní majitelka se snaží vyjít ve všem vstříc pokud je to v jejích silách
    • - takže ještě trochu polepšit komunikaci a za mě perfektní :)
    • - sem tam vázne komunikace, ale paní majitelka se vždycky nakonec ozve :)

- velký výběr zboží za velmi přijatelné ceny oproti ostatním eshopům