Děkuji.

Přestože je alza nejlepší, stále se snaží něco vylepšovat. V poslední době je to v oblasti doručování. Rychle a pod nos.

Vse ok ale nejhorsi je doprava,hodne veci si nemuzete pres tyden objednat nebude chodime do prave a nemame zadnou sanci doruceny balik od kuryra vyzvednou,bohuzel kazdy kuryr jezdi dopoledne ne nikdy odpoledne.Nevime proc aspon v sobotu kdyz rozvazi baliky do alzy ze nemuze taky v sobotu.Muzeme jen smutne koukat u alzy na to co by jsme si nutne potrebovali objednat.Tady v Mikulove na Morave jsou balikovny,zasilkovny a ani to neni u alzy na výběr.Jedine pres kuryra.A do prace nekteri lide si to dovolit nemuzou ze firma to nedovolí!A tak to je to uz často ze zakaznik nema šanci.To co se nevejde do alzy rozvazi jen kuryr.Prosime o ty soboty!

• Fenomenální a neporazitelná rychlost dodání do Alzaboxu.

• Rychlé dodání i vrácení zboží přes alzabox
    • I

• Sortiment
    • Ceny
    • Rychlost doručení
    • Služby
    • Množství odběrných míst

Nejlepší e-shop s elektronikou a ostatním zbožím. Vyniká velkým sortimentem, rychlostí doručení a skvělými cenami.

• návykové alza plus
    • super rychle dodání do AlzaBoxu

Obchod mám ráda, je rychlý, dobrá komunikace, velký výběr za dobré ceny

vybral jsem si zboží které nebylo skladem a alza mě upozornila po pár dnech že je naskladněno , objednal jsem a druhy den vyzvedl v boxu to mi přijde super :-D

• Nakupují když je potřeba pravidelně

• alza je za nás the best

• Kvalitní zabezpečení stránky.
    • Rychlé vyřízení objednávky.
    • Výborný přehled o stavu objednávky

• Měli to, co jsem chtěl
    • Stálá masáž o rychlosti dodání je jen reklamní trik. Ověřeno.

Zahrňte i tuto možnost, presentovanou zeleným hnusem, když budete porovnávat ceny. Třeba to vyjde a pokud nespěcháte, tak cena dodání do boxu bývá nejnižší.

U Alzy moc ráda nakupuji. Není to můj první ani poslední nákup. Vím, že když mi přijde něco v nepořádku, Alza se to snaží ihned vyřešit a nemusím se bát, že by se ohledně reklamace nějak cukali. Tento obchod velice doporučuji.

vše super

Objednávka byla velmi rychle vyřízena!

• hodně věcí skladem

• Vše