• Příjemně se drží i když jsou malé
    • Zase něco jiného než klasické nůžky s oky na prsty
    • Nevšiml jsem si že jsou zahnuté, ale to je spíš můj problem

• Zámek bude dobrý na kočárky, kola koloběžky, ale i na zimní sporty určitě využiji.

Zatím spokojenost komunikace s aplikací na 1* pealock2 simkarta na měsíc zdarma a potom 400kc roční poplatek což si myslím je super.

• vratky, nizsi podstavce jsou stabilnejsi

• Alza dodala pračku s obyčejnou hadicí, i když na stránkách mají psáno aquastop. Na moji 2. výzvu už nereagovali

Koupil jsem si pračku CANDY CSWS 4852DWE/1-S, která má mít podle popisu na stránkách Alza aquastop, ale v balení byla obyčejná hadice bez aquastopu. Reklamoval jsem telefonicky i písemně a druhý den mi odpověděli, že je vše v pořádku. Na to jsem odepsal, že není, že mi dodali obyčejnou hadici bez aquastopu a poslal foto hadice, kterou mi dodali a na to už 2 dny nereagovali. Asi se obrátím na S.O.S. Cena hadice s aquastopem se pohybuje kolem 500,- Kč. Milan.

Reakce obchodu Alza.cz

děkuji Vám za Vaši recenzi a za čas, který jste věnoval našemu společnému telefonickému hovoru.

Velmi mne mrzí Vaše negativní zkušenost s produktem.

Potvrzuji, že celá záležitost je nyní v řešení na příslušném oddělení. Jakmile obdržíme více detailů, budeme Vás kontaktovat s adekvátním řešením.

Velice se za tyto potíže omlouváme a pevně věříme, že do budoucna budete mít pouze pozitivní zkušenost s nákupy na našem e-shopu.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo problémů se na nás neváhejte obrátit skrze e-mail [email protected],
    nebo na sociálních sítích, ideálně na Messengeru a nebo také na nonstop lince +420 225 340 111.

• Bytelný
    • Na sekání zeleniny nepoužitelný,vše zůstane na stěně
    • Na sekání max. Suchých potravin (vločky,lupínky,ořechy atd)

děkuji za Vaši recenzi.

Jsem ráda, že jsem se s Vámi mohla telefonicky spojit a upřesnit si problém s Vaší objednávkou.

Velmi mne mrzí Vaše negativní zkušenost s produktem.

Jak jsme již zmínili během našeho hovoru, pokud Vám daný produkt nevyhovuje, máte možnost ho vrátit do 14 dnů.

Informace o postupu vrácení zboží či reklamaci naleznete na následujícím odkazu: https://www.alza.cz/jak-reklamovat

Doufám, že Vaše budoucí objednávky proběhnou bez komplikací a budou splňovat Vaše očekávání.

Miroslava, péče o zákazníky.

Nakupuji zde opakovaně, dosud vše bez problémů.

Doporučuji.

• Ochotní a příjemní chlapci

✌️✌️

Zboží bylo k mání ihned na prodejně

Rychlé doručení, velký výběr zboží.

• Superrychlé doručení do boxu
    • ceny

• Brzké dodání
  • Zboží přišlo opět poškozené.

Reakce obchodu Alza.cz

děkuji Vám za Vaši recenzi.

Je mi velmi líto, že jste obdržela poškozené zboží.

Po prošetření situace jsme zjistila, že došlo k vytvoření duplicitní objednávky, což vedlo k odeslání zboží znovu. Bohužel, zdá se, že se zásilka vrátila zpět na náš sklad.

Omlouváme se za veškeré nepříjemnosti, které tato situace způsobila, a chceme Vás ujistit, že uděláme všechno pro to, abychom tento problém co nejdříve vyřešili a zajistili, aby se podobné situace již neopakovaly.

Prosím, kontaktujte nás přímo, abychom mohli rychle a efektivně vyřešit tuto záležitost.

Miroslava, péče o zákazníky.

Jako vždy rychlé vyřízení a dodání

+Rychlá a jasná komunikace
    +Dodržení termínu dodávky