• Siroky sortiment, ale malo zbozi skladem.
    Zbozi jsem objednala hned nazacatku prosince, behem dne mi volala pracovnice obchodu, ze od 8.12. maji zavreno a moje zbozi neni veskere skladem, ze maji objednani za 3dny, ale to by ho nestihli dorucit.
    Pro me nepochopitelna obchodni strategie, zavrit kram pred Vanoci, hlavni nakupni horeckou.

V zivote tam uz nic nekoupim

• Prehledna nabidka v e-shopu
    • Nabizi zbozi v e-shopu, ktere nema aktualne na sklade a nasledne nabizi drazsi variantu.

Toto byla moje prvni a zaroven posledni posledni zkusenost s timto obchodem. Lakat na specialni akci, ktera vlastne ani neni aktualni a pokud se nekdo chyti, nabizet drazsi variantu mi zavani klamanim spotrebitele. Proto pujdu radeji utracet jinam..

• Nikdo mě nekontaktoval s tím, že objednané zboží není k dispozici. Toto mi bylo sděleno, až když jsem se ozvala sama.

• Uvadi, ze je zbozi skladem, ikdyz neni...dodatecne zbozi objedna,ale neco uplne jineho

Reakce obchodu AlkoeXpert

Dobrý den, velmi se Vám omlouváme. Během svátků došlo k chybě u on-line aktualizací skladových zásob na e-shopu. Tento problém již byl odstraněn. Ještě jednou se Vám omlouváme.

Obchod potvrdil objednávku láhve v dárkovém balení se sklenicemi. Při osobním odběru jsem ale dostala informaci, že na webových stránkách je zastaralá fotka a cena je za samostatnou lahev. V objednávce je ale giftbox jasně specifikován. Naprosto jednoznačné klamání spotřebitele.

• Nevím. Zatím jsem žádné nenašla.
    • Dodací lhůty a nespolehlivost.

Zboží jsem objednala 30.11. Dne 1.12. přišel e-mail, že objednávka je připravena na prodejně. Asi za 3 dny jsem byla na prodejně a zboží nikde. Přestože paní vedoucí říkala, že zboží objedná a osobně mi zavolá, do této chvíle se nic nestalo. Těžko můžu být spokojená. Tento obchod bych nikomu jinému nedoporučila. Jiné internetové obchody jsou rychlejší a spolehlivější. Pokud mnou objednané zboží není na skladě, prosím sdlěte mi to a já si příště zboží objednám jinde.

• umístění v centru Prahy
    • málo věcí fyzicky na skladě

Vzhledem k tomu, že objednávka tam visí přes týden a stále nic, bych obchod nedoporučil... Z důvodu rekonstrukce chodníku mají teď asi kompletně zavřeno, na což na webu neupozorňují.

• Zadne vyhody
    • Obchod na nic, objednavka nedorucena ani po 2 tydnech, od obchodu prisel pouze jeden mail ze objednavka byla vytvorena. Dale zadna komunikace.

Nakoupit se neda, kupte zbozi jinde

• býval široký výběr zboží
    • obchod nekomunikuje, přestaly chodit webové stránky, uvedené telefony nikdo nebere

kromě automatické odpovědi dosud nepřišla jediná informace

• dobrý výběr
    • obchod nereaguje na e-maily a telefony - stav k 19/7/2016.

Doposud probíhal nákup vždy v pořádku.

Nyní obchod nereaguje na maily a telefony.

Objednáno bylo 4/7/2016, platba 4/7/2016 provedena, zásilka do 19/7/2016 nedorazila. Dnes se na stránkách e-shopu objevilo, že z důvodu rekonstrukce e-shopu nelze objednávat.

Nakoupil jsem před 10ti dny. Dodací lhůta měla být do týdne. Chápu, občas se může cokoliv zpozdit, láhev může být nedostupná atd. Ale když jsem se po týdnu nedočkal jakékoliv informace od prodejce, zavolal jsem na prodejnu. Bylo mi sděleno, že byl problém láhev sehnat, nicméně že zrovna dorazila a ještě ten den (nebo den následující) bude poslána. Uběhly 3 dny, láhev stále nemám. Komplikace se můžou vyskytnout, ale zákazník by měl být informován a když si tedy zavolá sám, neměl by být mystifikován.

• Absolutne neprofesionalni, a lzou

Nikdy tu nic nenakupujte

Reakce obchodu AlkoeXpert

Zákazník si objednal zboží, které mělo skladovou dostupnost do týdne, službou Messenger do 240 minut po Praze. Ihned po přijetí objednávky, jsme o tom zákazníka informovali emailem. Nepřišla nám žádná odpověď, snažili jsme se ho kontaktovat telefonicky. Také bez odezvy. Zboží měl zaplacené online kartou. Měli jsme ho doručit jiné osobě na hotel, ale v době když jsme zaplacené zboží doručovali (o den později), na dané adrese už nikdo nebyl a zboží se nám vrátilo zpět na prodejnu. I po té jsme se snažili zákazníkovi marně dovolat. Ten nás kontaktoval až po několika dnech s tím, že mu od nás nic nepřišlo a byl vulgární. Přesto, že jsme se nakonec domluvili o zaslání zboží na jinou adresu, nám zákazník udělil toto hodnocení. Vždy se snažíme vyjít zákazníkům vstříc, pokud je to v našich silách.
    Alkoexpert.cz

Tovar nedorazil ani po 10 dnoch.

Odeslali 10 letou malt whisky v potrhane krabici. Jelikoz jsem ji mel jako darek, musel jsem se omlouvat, ze nejde o putovni lahev a skutecne jde o original z eshopu. Takova lahev by vubec v tomto stavu nemela k zakaznikovi dorazit

• nepočítám-li odpověď "robota", pak obchod reagoval až na základě mé výzvy

nepoužitelné

• Zbozi bylo nezabalene v ochrane folii (Diplomatico se sklem) jako darek trochu nevhodne!

Reakce obchodu AlkoeXpert

Zboží bylo odebráno osobně na prodejně. Zákazník přání o dárkovém zabalení nevyslovil, tudíž přání nemohlo být splněno. Na prodejně se vždy snažíme zákazníkům maximálně vyhovět, i když nejsme dárková balící služba. Zboží Diplomatico Exclusiva 12 YO 0,7l 40% + 2x sklo je v dárkové kazetě již od dodavatele.

• Informaci o tom, že zboží již není a nebude jsem dostal až 5. den po objednávce.

Reakce obchodu AlkoeXpert

Ano, zákazníka jsme opravdu informovali pátý den po objednání. Dodavatel stěhoval sklady v termínu, kdy si zákazník zboží objednal, a bohužel nebyla žádná možnost, jak zjistit, že zboží má již vyprodané a nové nenaskladní. Ještě jednou se zákazníkovi omlouváme.

• Neschopnost

Nenakupovat

• dodací lhůta neodpovídá lhůtě uvedené na web stránkách

možnost osobního vyzvednutí
    objednané zboží ani po 14 dne doposud nedorazilo
    nabízejí zboží,které potom nejsou schopni dodat