• Nesplnil objednávku.

Průměr

• Zboží označené jako na skladě nejsou vůbec schopni sehnat :-(((

• neinformuje o dodací lhůtě

být trpělivý a čekat celé dny doma

Reakce obchodu AlkoeXpert

tuto objednávku jsme expedovali ve stejný den, co jsme ji přijali, tudíž 3.11., o čemž byl zákazník informovám emailem. 4.11. bylo zboží zákazníkovi doručováno, ale nebyl zastižen na doručovací adrese. V těchto případech doporučuji si u služby GLS změnit datum doručení. Neovlivníme časy doručení. S pozdravem Alkoexpert.cz

• Nabízí zboží, které nemá a neumí sehnat. Nespolehlivost.

Nabízí věci, které neprodávají. Nespolehlivost.

Reakce obchodu AlkoeXpert

přiznáváme, že zboží, které zákazník objednal, jsme v požadovaném termínu nesehnali. Bohužel se občas stane, že je zboží i u našich dodavatelů nedostupné. Zákazníka jsme kontaktovali hned po dvou dnech a nabízeli mu alternativu. Za komplikace se tedy znovu omlouváme.

• o žádných nevím
    • slibuje a neplní a současně ani nekomunikuje

špatný

Reakce obchodu AlkoeXpert

Tato objednávka byla vytvořena 13.6., po 11 dnech byl pán vyzván k odběru kompletní objednávky, učinil tak hned následující den, byl příjemný a nespokojenost neprojevil. Omlouváme se za nedodržení termínu 7 dnů, u jedné z položek byla delší dodací lhůta ze strany našeho dodavatele. Alkoexpert.cz

• Z 5ti položek, které obchod nabízel na internetových stránkách byla k dispozici jen jedna a ostaní byly ze strany obchodu stornovány.

Obchodu se vyhněte velkým obloukem!!!!

Před 15ti dny jsem udělal objednávku a teprve dnes jsem dostal informaci, že zboží je k vyzveznutí, což je bohužel po takové dlouhé dobé už pozdě. Byl jsem tak nucen zakoupit jinde. Chyba je, že mě nikdo za celou dobu neupozornil, že to bude trvat déle, proto tento obchod nemohu doporučit.

• zajímavé ceny
    • velmi slabou komunikaci při nedostupnosti zbozi

• Přehlednost, kvalitní sortiment
    • Dodací lhůty.

Nedoporučuji, ale možná budete mít více štěstí.

Zboži jsem objednal 1.4.2014 do dnes 12.4.2014 objednavka nevyřizena,zboži nemam! Žádna komunikace ze strany obchodu alkoExpert. Když jsem volal, slibily že příšti den zboži dorazi,co se nestalo.

• kamenná prodejna
    • velmi omezené filtrování v eshopu. Obvykle jsem byl spokojen, ale poslední objednávka vázne už dva týdny nevyřízená.
    • Že zboží není na skladě mě obchod informoval až 9 dnů po objednávce.

• Zajímavé ceny
    • nedodržení dodacích termínů
    • nekomunikovatelnost se zákazníkem

• nekomunikativnost se zákazníkem

objednala jsem zboží - 3 dny jsem čekala na odpověď pracovníkem - ozval se až po mém e-mailu, že zboží naskladní začátkem příštího týdne - čekala jsem 5 pracovních dní až do pátku - nic se nedělo, ani výzva k vyzvednutí zásilky, ani odpověď pracovníka, kdy tedy zboží dorazí - obchod může být fajn, ale lidský faktor selhává :-(

• komunikace

• Dodací lhůta hrozná. Platil jsem přímo kartou a už podruhé za sebou dlouhé dodání

• Mylné informace. Špatně zabalené zboží.

• nevím
    • Nemají zboží inzerované skladem
    • Na urgující mail neodpovídají
    • Nakonec (po 18 dnech) napíší že zboží posílají, téměř týden poté, co jsem objednávku zrušil...

Nedoporučuji

• Možnost vyzvednutí zboží v centru Prahy
    • Zajímavý sortiment

Ráno potvrdili, že objednávku je možno osobně vyzvednout. Když jsem večer přišel k prodejně, tak na ní visela cedule "Pro nemoc zavřeno". Trošku mě to naštlavo. Přitom stačilo do potvrzení napsat krátkou zprávu, že mají zavřeno.

Reakce obchodu AlkoeXpert

velice se Vám omlouváme za tyto komplikace, ale bohužel nemoc se nedá předvídat. Náhle jsme museli odjet do nemocnice. Děkujeme za pochopení.
    Alkoexpert.cz

• Dobré ceny a slušný výběr

Po tom, co jsem zboží objednala, jsem dva týdny nedostala žádnou reakci, ozvala jsem se tedy sama, co, kdy a jak, bylo mi řečeno, že zboží bude další týden naskladněno a že se mi ozvou, kdy si vše můžu vyzvednout. Už je to měsíc od vytvoření objednávky a neozval se nikdo.