• Přijde potvrzená objednávka do mailu a pak teprve volala paní z alkoexpert, že dorazí déle, neboť zboží není skladem a bude se objednávat.

• Wide choice, reasonable price..
    • Nothing

Nakoupil jsem před 10ti dny. Dodací lhůta měla být do týdne. Chápu, občas se může cokoliv zpozdit, láhev může být nedostupná atd. Ale když jsem se po týdnu nedočkal jakékoliv informace od prodejce, zavolal jsem na prodejnu. Bylo mi sděleno, že byl problém láhev sehnat, nicméně že zrovna dorazila a ještě ten den (nebo den následující) bude poslána. Uběhly 3 dny, láhev stále nemám. Komplikace se můžou vyskytnout, ale zákazník by měl být informován a když si tedy zavolá sám, neměl by být mystifikován.

OK

• rychlý bezproblémový nákup
    • bohužel se nedá platit kartou, ale byl jsem na to předem upozorněn.

doporučiju

• modré zóny v okolí

vše ok, příjemná obsluha na prodejně

• Rychlé vyřízení
    • Uvítal bych vzorky u prémiového alkoholu

• Jako jeden z mála měl to, co jsem potřeboval.
    • Neznám.

Viz výše, vše OK.

• Absolutne neprofesionalni, a lzou

Nikdy tu nic nenakupujte

Reakce obchodu AlkoeXpert

Zákazník si objednal zboží, které mělo skladovou dostupnost do týdne, službou Messenger do 240 minut po Praze. Ihned po přijetí objednávky, jsme o tom zákazníka informovali emailem. Nepřišla nám žádná odpověď, snažili jsme se ho kontaktovat telefonicky. Také bez odezvy. Zboží měl zaplacené online kartou. Měli jsme ho doručit jiné osobě na hotel, ale v době když jsme zaplacené zboží doručovali (o den později), na dané adrese už nikdo nebyl a zboží se nám vrátilo zpět na prodejnu. I po té jsme se snažili zákazníkovi marně dovolat. Ten nás kontaktoval až po několika dnech s tím, že mu od nás nic nepřišlo a byl vulgární. Přesto, že jsme se nakonec domluvili o zaslání zboží na jinou adresu, nám zákazník udělil toto hodnocení. Vždy se snažíme vyjít zákazníkům vstříc, pokud je to v našich silách.
    Alkoexpert.cz

• rychlá dodávka
    • dobrá cena

Nakupovala jsem zde poprvé, ale určitě ne naposledy. Zboží jsem si objednala v neděli a již v úterý bylo připraveno k vyzvednutí na prodejně. Takže super rychlost.:)

• Výběr
    • Kamenna prodejna zavira uz v 6.

Vse ok.

Přehledný e-shop, slušné ceny, dobrá komunikace. Zakoupené zboží (lahev) dorazilo solidně zabalené.

• Dobrá komunikace a rychlé vyřízení objednávky.

• velký výběr zboží, dostupnost a dobré ceny.
    • prozatím nenacházím.

Určitě doporučuji, perfektní nákup.

• májí zboží, které jsem sháněl.
    • nevím

dobrý a rychlý dodání.

• Přehledná webová stránka.
    • Rychlé dodání.
    • Slabiny nemá.

Obchod doporučuji pro kvalitu zboží.
    Rychlost vyřízení objednávky.
    Dobrá dostupnost pro zákazníky z Prahy.

• Siroky vyber, hodne zbozi skladem

• Dostatečná nabídka, serióznost a hlavně rychlost vyřízení objednávky. Velmi výhodně situované výdejní místo pro Pražáky.
    • Nemá. Zatím.

Každému, hlavně z Prahy, lze bez výhrad doporučit!

• kupovala jsem za málo peněz a mohla jsem si to vyzvednout osobně aniž bych cokoli platila navíc
    • některé popisky u zboží jsou nedostatečné

hledala jsem určité zboží za rozumnou cenu,aniž bych musela platit poštovné, což mi u tohoto obchodu vyhovovalo

• Zásilkovna