Obchod potvrdil objednávku láhve v dárkovém balení se sklenicemi. Při osobním odběru jsem ale dostala informaci, že na webových stránkách je zastaralá fotka a cena je za samostatnou lahev. V objednávce je ale giftbox jasně specifikován. Naprosto jednoznačné klamání spotřebitele.

• Dobré ceny, dostupnost výdejního místa
    • Ne zcela přehledné stránky - např. informace o tom, zda je zboží na skladě, se nezobrazuje při rozkliknutí výrobku. Registrace je poměrně složitá - formulář např. pro firmu není úplně intuitivní...

Reakce obchodu AlkoeXpert

Dobrý den, Váše požadavky jsme již zapracovali na naše stránky.V současné chvíli probíhají další úpravy systému, aby byly stránky ještě přehlednější a intuitivnější. Děkujeme za Vaši reakci a věříme, že nám zachováte přízeň.

• široký sortiment skladem

• Nevím. Zatím jsem žádné nenašla.
    • Dodací lhůty a nespolehlivost.

Zboží jsem objednala 30.11. Dne 1.12. přišel e-mail, že objednávka je připravena na prodejně. Asi za 3 dny jsem byla na prodejně a zboží nikde. Přestože paní vedoucí říkala, že zboží objedná a osobně mi zavolá, do této chvíle se nic nestalo. Těžko můžu být spokojená. Tento obchod bych nikomu jinému nedoporučila. Jiné internetové obchody jsou rychlejší a spolehlivější. Pokud mnou objednané zboží není na skladě, prosím sdlěte mi to a já si příště zboží objednám jinde.

• pohodlný nákup a velký výběr

• velký výběr zboží
    • nedostatek zboží na skladě

• Výborné ceny!
    • Málo výdejních míst, resp. v Praze jediné a to v Belgické u metra nám.Míru a krátká pracovní doba do 18:00 - posunutí na 20:00 by spoustě lidí ušetřilo starost. Před tou 18:00 je v Praze už tak od 16 hod. dopravní špička, jak se středočeši a lidi ze satelitů vrací domů a zrovna v tomto dopravním humusu se probojovávat na Mírák je opruz.

• Příjemná obsluha, platba kartou

• Sortiment, prehlednost.
    • Stary informacni system, nedostatecna komunikace.

Mel jsem smulu, nebot jsem se s objednavkou strefil do casu zmeny informacniho systemu, kdy komunikace a zavazeni zbori drhlo.

Predchozi nakupy vsak byly v pohode a budouci, doufejme, take.

• Rychlá odezva, velmi dobré ceny
    • Neposílají SMS s výzvou k vyzvednutí a číslem objednávky, ale chodí to emailem, takže taky dobrý.

Obchod má prý nové majitele. Je vidět, že se hodně snaží vyjít zákazníkům vstříc. I web se o hodně zlepšil. Když ještě rozšíří sortiment a zachovají ceny, nebudu chodit jinam.

• velký výběr za příznivé ceny, rychlé vyřízení objednávky, příjemná komunikace s personálem obchodu

• Přehlednost webu
    • Fajnové ceny
    • Chybí platby kartou

Reakce obchodu AlkoeXpert

Platba kartou je již na prodejně zavedena.. Na implementaci plateb na e-shopu, se intenzivně pracuje.

• umístění v centru Prahy
    • málo věcí fyzicky na skladě

Vzhledem k tomu, že objednávka tam visí přes týden a stále nic, bych obchod nedoporučil... Z důvodu rekonstrukce chodníku mají teď asi kompletně zavřeno, na což na webu neupozorňují.

• Zadne vyhody
    • Obchod na nic, objednavka nedorucena ani po 2 tydnech, od obchodu prisel pouze jeden mail ze objednavka byla vytvorena. Dale zadna komunikace.

Nakoupit se neda, kupte zbozi jinde

Stránky nefungují, takže nikdo další asi nenakoupí.

• Obchodu nefungují stránky a nekomunikuje!! Přišlo jen automatické potvrzení objednávky a od 28.7. žádná reakce, mail, informace!!

Nyní obchod nefunkční.

• býval široký výběr zboží
    • obchod nekomunikuje, přestaly chodit webové stránky, uvedené telefony nikdo nebere

kromě automatické odpovědi dosud nepřišla jediná informace

• dobrý výběr
    • obchod nereaguje na e-maily a telefony - stav k 19/7/2016.

Doposud probíhal nákup vždy v pořádku.

Nyní obchod nereaguje na maily a telefony.

Objednáno bylo 4/7/2016, platba 4/7/2016 provedena, zásilka do 19/7/2016 nedorazila. Dnes se na stránkách e-shopu objevilo, že z důvodu rekonstrukce e-shopu nelze objednávat.

• přehlednost, cena, milý přístup

• Přehlednost
    • Nemožnost placení kartou