• Žádné
    • Nedodává zaplacené zboží.

Jedná se o podvodný obchod.
    Zboží bylo zaplaceno 8.9.2015. Dodnes nulová reakce ze strany obchodu.
    Náhlášeno, sepsáno na Policii ČR. Vyšetřování probíhá.

• podvodníci

katastrofa

Obchod nefunguje. Vsichni, co jste objednali, zaplatili a zbozi nedorazilo, jdete na Policii a podejte trestni oznameni. Kdyz jsem ho podavala ja, resilo se to pod cislem KRPS-316698-1/PŘ-2015-010613. Nevim jak je to ted, ozvalo se uz dost lidi. Tak nevahejte ani minutu a jdete. Je tu tak aspon mala sance, ze penize dostanete zpatky.

• vše ostatní

průser

• Nekomunikují a nedodali mi zboží

Pravděpodobně se jedná o podvodníky, o čemž svědčí i ostatní recenze a komentáře. Hlavně nic neplatit předem. O své peníze jinak bez náhrady přijdete.

• Zboží přijde sice rychle, ale nefunguje, takže to asi není moc výhoda.
    • Koupila jsem si čtečku e-knih, která fungovala asi tak týden, několikrát se zasekla, teď vypnula úplně a nejde s tím hnout. Napsala jsem tedy na Alexu e-mail, co s tím mám dělat, jak mám postupovat při reklamaci, nikdo mi ani neodpověděl. Tak jsem volala na jejich linku a tel. přístroj mě odkazuje na maily. Takže jsem v bezvýchodné situaci. Na to že jsem zaplatila 3 600,- Kč, což je pro mě hodně, a mám doma nefunkční čtečku. Jsem pěkně naštvaná, že se nikdo ani neobtěžoval odpovědět.

Bohužel obchod nekomunikuje, takže nevím, co si o tom mám myslet.

• Dobré ceny.
    • Neposílá zboží.

Objednané zboží vůbec nedorazilo. Obchod nekomunikuje ani po urgenci.

• Absolutní nekomunikace

Po zkušenostech vlastních i ostatních doporučuji se obrátit ke konkurenci

• Jedinou reakcí bylo přijetí objednávky a příslib jejího splnění do 2-4 dnů.
    • Vypršení dodací lhůty.
    • Následovala telefonická nedostupnost a žádné reakce na mé zaslané e-maily.

• nemá
    • mjitele

podvodníci

• zaplaceno - nedodáno
    • nekomunikuje, zřejně skončil

špatné

• Chystáme trestní oznámení pro podvod. Zboží bylo zaplacené předem.

• Podvodníci v likvidaci, přestože to ví inkasují peníze a nechají v provozu internetový obchod.

Budu podávat trestní oznámení, ale zjevně to bude k ničemu.

• Absolutně se s nimi nedá spojit

Doručení mělo být do 2-4 pracovních dni. Po 14 dnech nic. Dovolat se nedá a na mail nikdo neodepisuje.

Obchod asi zkrachoval, nekomunikují a nefunguje ani web. Nic nenakupujte a rozhodně nic neplaťte předem!

• Sračka
    • Je to zmetek

Brutální hajzl

• Výborné ceny
    • Již týden má nefunkční internetové stránky. Nemám zdání jestli mi moji objednávku vůbec dodají. Ještě že jsem jim to nezaplatil dopředu.
    • jev ty černá díra

hlavně neplaťte předem

• Jak lehce přijít o peníze

KATASTROFA