• Zboží dodané a zaplacené na dobírku během několika dní 24.3.2015.
    • Byla jsem spokojena.
    • Po přečtení mnoha recenzí se dozvídám, že nemám kde reklamovat. Mobil se mi špatně nabíjí. Jestli se pokazí úplně, tak mám téměř 4 000,- v háji.

Nedoporučuji tento obchod.

• Na zacatku fungoval dobre.
    • Pak to ale nekdo vytuneloval, vykrad, nechal si zaplatit zbozi ktere nedodal atd. i kdyz/hlavne kdyz vedeli ze firma jde do kopru.
    • Neni kde reklamovat.

PENFAST, ALEXA, apod. jsou v insolvenci, upadku.

Kdo tam neco koupil a nedostal... musi na Policii.
    Kdo chce neco reklamovat musi najit servis nebo kontaktovat nejak vyrobce... coz zrovna v CR/EU moc nefunguje nebot se vsechno normalne resi pres obchod.

Já u nich koupila v prosinci 2014 sat. přijímač a byla jsem spokojená, jak s komunikací, odesláním apod. O víkendu se mi satelitní přijímač pokazil, našla si záručák a naštěstí před posláním poštou ještě nahlédla na stránky. Pak si našla tuto diskuzi. Tak to jsem teda dopadla. 2 500,- v nenávratnu pryč.
    Stránky nefungují, telefon taky.

• Navenek vstřícné jednaní
    • Neplní co slíbili, vleklé a mnohonásobné reklamace s výrobkem - digi. sport kameře W8 od Evolveo. Po opakovaných reklamacích, kdy se mi kamera vracela neopravená a v mnohem horším stavu než byla při odeslání, mi firma Alexa (Penfast) slíbila proplacení poštovních podacích lístků. Po odeslání podacích lístků v PDF. již firma nekomunikovala a k proplacení nedošlo.

Firma Alexa (Penfast) je podvod a asi můžu být rád že se mi vrátilo alespoň něco. Recenze na firmu jsou daleko horší než jsem měl já.

grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

• zboží dorazilo
    • Při pokusu o reklamaci zboží sice odpověděli na mail, kam mám zboží odeslat avšak toto nepřevzali. Následně nereagují vůbec!!!!! Jsou to podvodníci

důrazně nedoporučuji tuto firmu!

• nefungují
    • nereagují
    • podvodníci 1 stupně

nechápu jak může ověřený zákazník obchod doporučovat když stránky neexistují a nedá se tam nakupovat
    loni jsme zakoupili tablety a potřebujem reklamovat bohužel nejde se dovolat ani dopsat

• Velký výběr, výborné ceny, rychlé dodání.
    • Žádné
    • Nedodává zaplacené zboží.

Jedná se o podvodný obchod.
    Zboží bylo zaplaceno 8.9.2015. Dodnes nulová reakce ze strany obchodu.
    Náhlášeno, sepsáno na Policii ČR. Vyšetřování probíhá.

• Zboží bylo nejlevnější a i po zaplacení předem mi v pořádku dorazilo.
    • Se zbožím nedorazil daňový doklad a ten už dnes není možné dodatečně získat !

Zboží jsem objednával 29.května 2015. Tenkrát měl eshop ještě hodnocení 95%... Dnes už je úplně vytunelovanej - webové stránky www.alexa.cz jsou nefunkční, telefony nikdo nezvedá, na maily nikdo neodpovídá. Takže DPH v pr.... a tiskárnu nedostanu do nákladů :(

• mobil white blackberry byl dorucen vporadku
    • Chybel blocek a nemuzu ho od nich vymoci.

Obracim se na obchodni inspekci.

• Nulová reakce, při reklamaci zboží.

Rozhodně bych po 2. z tohoto obchodu nic nezakoupil

• Jo mate pravdu pane Franto p.Misurec novy jednatel co jse zde vymlouva a koupil firmu 19.10.2015 jse vubec neuracil podivat na firmu jak je na tom ,jaka je na ni recenze o dluhach vuci zakaznikum ,jen se zde vymlouva ,no hruza podejme všichni na ně tr.oznameni na hajzly.

Svině

• Mišurec je podvodník stejny jako ostatni,jen vytahal z nás prachy a dělá ze sebe nevinátko jak ho chudáka někdo podvedl a on nic on muzikant

podvodníci

• zboží dorazilo 22.07.2015 uhrazeno
    • Michal Michal Mišurec jednatel Penfast s.r.o , u Vaší společnosti urguji Fakturu o zaplacení za zboží ze dne 22.07.2015 , stále ji nemám , kam se mám obrátit ? Jste schopen mi pomoct , jste jednatelem tak máte přístup ke všemu .

Nefungují stránky, telefon, email ,
    co na to říct ?

jsem novým jednatelem společnosti PENFAST s.r.o.,
    firmu jsem koupil dne 19.10.2015 s tím že firma je bez dluhů a závazků. Firmu jsem chtěl využít pro svůj podnikatelský záměr. Na základě zjištění z výpisů účtů v RB a.s a CITFIN a.s. a datové schránky jsem zjistil že firma je zadlužená , je na ní vedené několik exekucí a trestních stíhání. Včera jsem podal já sám trestní oznámení na bývalého jednatele za podvod. Momentálně řešíme s právníkem danou situaci. Bohužel je předpoklad že Vase peníze neuvidíte, jelikož penize zaplacené Vámi za zboží, vzala exekuce a bývalý jednatel.

Všem se omlouvám za vzniklou situaci, ale bohužel v daném momentě Vám nemůžu pomoct, jelikož jsem sám podveden.

Děkuji

Michal Mišurec

Obchod doporučuji všem.Nemám žádné námitky.

Chtěl jsem reklamovat tel, ale obchod nekomunikuje. Peníze neuvidim a tel zřejmě na vlastní náklady, jestli se to vůbec vyplatí.

• podvodníci

katastrofa

Obchod nefunguje. Vsichni, co jste objednali, zaplatili a zbozi nedorazilo, jdete na Policii a podejte trestni oznameni. Kdyz jsem ho podavala ja, resilo se to pod cislem KRPS-316698-1/PŘ-2015-010613. Nevim jak je to ted, ozvalo se uz dost lidi. Tak nevahejte ani minutu a jdete. Je tu tak aspon mala sance, ze penize dostanete zpatky.