• Pozdní dodani

Zboží mělo být dle e-shopu skladem. Přijde za č týdny.

• Prisel mi email o rekapitulaci objednavky a to bylo vsechno. Nic o tom, ze objednavka ceka na kuryra ani odevzdano kuryrovi. Po tydnu stale nic. A to ani od kuryra, ze maji moji objednavku. I z Holandska mi prijde balik do tro dnu.

přišlo to až po dvou tydench takže naposled tahle společnost a nikomu to nedoporucuju protoze kdyz si student objedná učebnici počítá s tím že mu příjde hned a né za dvy týdny

Reakce obchodu AjShop.cz

u každého produktu uvádíme informaci, zda jej máme skladem. Pokud není, je vždy nutné počítat s dodáním od nakladatele. Opět tuto informaci uvádíme. Příště již budeme rychlejší.. ;-)

Přeji krásný den
    M. Mojžíš - B & B

• nákup 25.12.2022, dodnes zboží nedorazilo

• Obchod nekomunikuje, na objednávku čekám 10 dní, žádná reakce na emailovou urgenci zaplacené objednávky

• U zbozi kde pisi ze je skladem ani po peti dnech neodeslo z eshopu.
    • nulova komunikace

Reakce obchodu AjShop.cz

jeden z produktů nebyl při Vašem objednání skladem. Psali jsme Vám, že budeme expedovat ihned po naskladnění (cca 3 dny). Což se tak i stalo a Vaše objednávka Vám byla zaslána.

Přeji krásný den
    Za Books & Books
    Michal Mojžíš

Tovar stále nedorazil, čakám na nejakú spätnú väzbu od obchodu, či bude moja objednávka spracovaná.

Obchod má dlouhé dodací lhůty a vůbec neinformuje o průběhu objednávky.Není to poprvé co tak dlouho čekám. Před týdnem jsem objednala a u zboží bylo uvedeno skladem. Tak nechápu kde je problém. Snad se zboží dočkám.

Velké zklamání z tohoto obchodu. Zboží jsem objednala v pondělí ráno a i zaplatila. No jenže ve středu stále žádná reakce od obchodu, tak jsem tam brzo ráno psala e-mal, v jaké fázi je zpracování objednávky, že ho nutně potřebuji. Oni, že ho odešlou až zítra. Ne ten den, kdy na to měli celý den, ale až ve čtvrtek - což byl další den zdržení! Takže zboží, na které jsem fakt chvátala, protože jsem ho potřebovala prostudovat mi bylo doručeno až po 5 pracovních dnech a ještě po mé urgenci. Velké, velké zklamání a rozčarování.

• Maji hovno skladem!

Učebnice jsem si objednala 19. 7. 2022, zaplatila za ně převodem, zatím nedorazily, i když jsem dodání urgovala.

• Objednala jsem 8.7., zaplatila jsem 8.7., dnes je 15.7. a nemám ani zprávu o změně objednávky, že je zaplacená nebo zda je odeslána na zásilkovnu, nemám ani zboží, psala jsem email, nikdo mi neodepsal, takže po 7dnech nevím nic. Věřím, že se to ještě "nějak" vyřeší a v dobré obrátí.

Na stránkách uvedena doba dodání 3-5 dni a ani po týdnu zboží nedorazilo.

• Zboží objednáno 3.1.2022, dodnes (24.1.2022) nedodáno

• Moc dlouhé doručování

• Nelze uvést
    • Nedoručení zboží

Stále čekám a čekám a čekám...bez informace, kdy zásilka dorazí.

už týden čekám na dodání a ani nevím, v jaké je fázi

Reakce obchodu AjShop.cz

u Vaší objednávky jsme neměli skladem 2 produkty ze 4. O této skutečnosti jsme Vás při procesu objednávání informovali. Zboží mělo být naskladněno do 7 pracovních dní. Vaši objednávku jsme nyní pátý pracovní den expedovali. Myslíme si, že jsme svůj slib splnili.

Přejeme Vám krásný den
    Books & Books s.r.o.

• pomalá komunikace, pro informace o stavu objednávky nutné opakovaně urgovat
    • velmi dlouhá dodací doba

Reakce obchodu AjShop.cz

některé tituly mají delší dobu dodání (uvádíme jí u každého produktu). S tím bohužel nemůžeme nic udělat, vše záleží na rychlosti celních řízení, v případě dovozu učebnic z Velké Británie.

Přejeme Vám krásný den
    Books & Books s.r.o.