• dlouhé dodací lhůty

pokud potřebujete zboží ihned objednávejte jinde

• špatné informace

nic moc

Reakce obchodu ajax-chovatel.cz

Dobrý den,omlouváme se za info, že zboží bude na prodejně 11-9. Z důvodu poruchy automobilu jsme byli nuceni veškeré zboží dopravit následující den ráno.
    Přijměte prosím, ještě jednou omluvu za způsobené komplikace. S pozdravem Ajax

• Druhý den po oznámení, že si objednávku mohu vyzvednout, zboží na prodejně nebylo. Musela jsem si ho vyzvednout v dalších dnech. Ztratila jsem tím 3 hodiny.

Dobrý den
    omlouváme se za potíže, které vám vznikly. Jako omluvu od Nás v příští objednávce dostanete hodnotný dárek.

• reklamace s problémy v komunikaci

Dobrý den
    Pane Tomáši Ipsere nechápeme vaší reakci na reklamaci.
    Ihned po nahlášení škody jsem se telefonicky dohodli na výměně zboží. Dokonce jsme Vám nabídli zboží nové, bez předešlého vrácení poškozeného zboží. Tak nechápu vaší reakci: L.Platil ps. Na vašem tel.čísle nam to nezvedáte.

• Nulová informovanost

• kamenny obchod v Prahe,rychle dodanie

na strankach pri tovare maju ilustracne foto, krote sa nezhoduje s predavanym produktom

• nevím.První nákup a hned špatná skušenost
    • pomalé jednání v mém případě když mnou objednané zboží není.Nebylo mi ani zděleno jestli se jedná o vylistovanou položku nebo bude v budoucnu což byl i muj dostaz na který mi nikdo neodpověděl

Má zkušenost není dobrá.Od mé objednávky a jejím potvrzením firmou v pondělí se mi pan Symerský Tomáš ozval až ve čtvrtek odpoledne že zobží není a informace na další případné naskladnění nic.Spíše nedoporučuji nejsem spokojená.

Dobrý den
    asi jde o nějaký omyl, Symerský Tomáš u naší firmi nikdy nepracoval

• měl nejnižší cenu
    • dodací lhůta

dát si dost času na dodání zboží

• - dlouhá dodací lhůta
    • - nedostatek komunikace ohledně předpokládaného termínu dodání

• Osobni vyzvednuti
    • Platila jsem více, nez stálo v e-mailovém potvrzeni objednavky, takze konecna cena NESOUHLASILA ani s uvedenou cenou v kosiku e-shopu, s cimz jsem hrube nespokojena!!! Z celkove ceny 800,- byl rozdil 40 kc. Nevim, jestli nakoupim znovu...

Nedoporucuji, protoze jim nesedi ceny a nakonec zaplatite vic!!!

Dobrý den
    cena s objednávkou vždy sedí, nedojdeli k upravě objednávky s dohodou objednavatele.

• ?
    • Dodací lhůta.Nedodržení termínů.

Kdo na zboží nepospíchá a je mu jedno kdy zboží dostane tak to bude asi ten spřávný obchod.

Dobrý den
    zboží, které není skladem a nemá ho ani výrobce nemůžeme ovlivnit. Vždy poradíme s náhradou.

• žádná komunikace, ačkoliv jsem volala na mobily, nikdo mi je nebral....dost dlouhé čekání na vyřízení objednávky

Dobrý den
    je nám líto, že jste měla potíže z telefonem, přetíženost linek je vysoká. V případě nedovolání je možné napsat žádost a náš pracovník se vám později ozve.

• Žádné. Normální internetový obchod.
    • Špatná komunikace se zákazníkem.

Obchod garantuje dodání zboží do 3 pracovních dnů pokud je na skladě.
    Když jsem zboží objednával tj. před 5 prac. dny, do dnes ho nemám, tak bylo na skladě. Když jsem dnes telefonicky zjišťoval stav mé objednávky, tak mi paní oznámila, že zboží nemají a že mají inventuru a zboží vyexpedují až příští týden.
    Takže pokud bych jim za své peníze dnes nezavolal, tak mi zboží možná příjde až za týden. To že je v systému nevyřízená objednávka nikoho ve firmě ajax-chovatel asi moc netrápilo.

Reakce obchodu ajax-chovatel.cz

Omlouváme, ale změna DPH není náš nápad a tak inventura je nutná.

• Nepřehlednost v platbě z účtu, číslo účtu mi na email přišlo až za dlouhou dobu po potvrzení objednávky a hlavně strašně dlouhé dodací lhůty, objednala jsem si zboží 4.12. a 20.12. jsem ho ještě neobdržela. Přitom platba z mého účtu proběhla hned při ojbednání!

Reakce obchodu ajax-chovatel.cz

pokyny o platbě zasíláme až je objednávka kompletní, zákazník si objednal zboží,které není skladem a proto jsem neposlali pokyn k platbě.