• Nepotvrzení objednávky (ptačí klec) z e-shopu způsobilo, že jsem se vypravil do kamenného obchodu a tam zakoupil podobný (leč dražší) výrobek, protože jsem ho urgentně potřeboval. Po pár dnech (!) obchod teprve objednávku mailem potvrdil, takže jsem požádal o storno, protože zboží jsem již vlastnil. Zmatky, vysvětlování, zbytečná komunikace.

Od objednávky 5.11. se mi dosud nikdo neozval!!!

• Na internetu nabízejí, co NEMAJÍ přestože ví, že to nelze dodat.

pořád nemám objednávku

• zboží nebylo na skladě a lhůta dodání by byla ca. měsíc.
    • Nechtěla jsem čekat.

• Na e-shopu uvedeno zboží skladem a stejně polovina nedojela.Po odsouhlasení ponížení stejně ještě plno věcí nedojelo.

Žádná, nebo špatná komunikace eshopu. O potvrzení objednávky, či následném procesu jsem pokaždé musela psát. Jinak by jsem se vůbec nedozvěděla v jakém stavu objednávka je, nebo jestli si ji můžu přijít vyzvednout. Celkově hodně špatná komunikace.

• Dlhá doba medzi objednaním a potvrdením objednávky, nutný telefonát
    • Tovar chýba na sklade, stále mi ho nedoručili
  • Pisek 8-16 mm (8 kg) je v poradku.

• obchod ani týden po objednání nereaguje, takže se vůbec neví, zda-li zboží někdy bude či ne

Zboží jsem objednala, po týdnu žádná informace, kdy dorazí, nepřišla

Sedm pracovních dní od objednání, kalendářně více jak dva týdny, a stále nemám své objednané zboží.

• Nejdříve mi volali, že poštovné stojí jinak. S tím jsem souhlasila a čekala týden než mi pošlou pokyny k platbě, když poslali pokyny a já to zaplatila, tak volali, že nemají jedno zboží, ale že mají jiné ve stejné hodnotě, tak jsem také souhlasila s výměnou a nakonec mi přišla zásilka bez toho zboží. A až na můj dotaz, mi napsali, že to zboží nakonec neposlali. Také dělám v e-shopu, ale tohle je už masakr.

• Dosud mi na email neprisla faktura, ani po telefonatu. Prisel jen email, ze posilaji fakturu bez prilohy. Kdyz jsem po nich chtela poslat fakturu na pracovni email, napsali ho spatne, takze email nedorazil.Objednavku jsem vyzvedavala na 2x, nemeli ji tam celou. Silena komunikace

• majitel nekomunikuje

Zbozi jsem minuly tyden dopredu zaplatil, majitel ochodu nekomunikuje, zbozi nebylo stale odeslano...

ABSOLUTNE NEDOPORUCUJI!

Reakce obchodu ajax-chovatel.cz

Dobrý den
    bylo vám celkem třikrát voláno a poslán e-mail. Telefon jste nabral. Nechápu vaší reakci.

• Inzerují, že mají zboží skladem; po týdnu v mailu sdělují, že se zboží zdrželo u dodavatele a za další 4 dny volá paní, že dodávka bude až za měsíc! Objednávku jsem ztornovala. A co myslíte? Na stránkách stále visí 1ks skladem!!!

Chybně uvedené skladové zásoby. Uvedeno, že je zboží skladem, ale reálně dostupnost

• Nabízejí zboží a nejsou schopni ho dodat.

Nekomunikuji

Zboží vystavené na internetových stránkách neměli !!!

Po 8 dnech do zásilkovny dorazila neúplná objednávka.Kontaktovala jsem ajax-chovatel,kde mi bylo slíbeno dodat zbytek zboží ten den do 12.00,což nedodrželi.Po dodání zbytku objednávky dodavatel tvrdil,že si se mnou dodání do 12.00 nedohodl.