• Dobrá cena
    • Nedodržují akcemi jako je doprava zdarma nebo dárky při objednání určitého množství.
    • Špatná komunikace při odebírání na pobočce.
    • U jedné z pěti objednávek jsem obdržel poškozené balení.

Dá se tam nakupovat, ale budu hledat něco lepšího.

Dobrý den
    nechápeme Vaší reakci žásnou dopravu jste neplatil.

• nejlevnější cena na stránkách obchodu
    • jiná cena zboží v obchodě a jiná při dodání na fakuře

v obchodě jsem nakupoval v dobré víře že nakupuji za ceny uvedené na cenovkách (nižší než má konkurence).Částka za nakoupené zboží mi byla potvrzena SMS a emailem.Při dodání zboží byla částka na faktuře 23958/A za granule Brit Care o 70- Kč vyšší (srovnatelné s konkurencí).Z obchodu jsem nedostal žádné upozornění ani vysvětlení.Jinak jsou služby obchodu standartní,ale z výše uvedených důvodů nemohu obchod doporučit.

• Objednávka proběhla ,ještě se mi nikdo neozval,že je k vyzvednutí, Beranová

Paní Beranova
    nechápeme vaší reakci zboží bylo připraveno k vyzvednutí ihned druhý den, informaci jsete dostala sms a e-mailem.

• ŽÁDNÉ
    • Je to již 12 dní a objednávka nebyla připravena, psal jsem email a žádná komunikace ale SPAM nezapomínají posílat :-)

již nedoporučuji

Pane Čech
    Nechápeme vaší reakci, objednávku jste si objednal 12,10 zboží označené do týdne jste měl připraveno 16,10. Volali jsme Vám 19,10-21-10-26-10 ale marně. Proto jsme objednávku stornovali.

• Produkt nebyl stažen z nabídky

Zboží jsem si objednala, druhý den volali, že polovinu z toho nemají a bude naskladněno až na začátku října, potom nechápu, proč u zboží není uvedeno, že není dostupné. A na tu půlku, kterou měli poslali fakturu pro zaplacení až po 6ti dnech. Platba měla proběhnout předem na účet. Do té doby jsem zboží, které jsem chtěla sehnala jinde a objednávku u této firmy zrušila.

• Dobré ceny, ale za ně hladového psa nenakrmím.
    • Nabízí zboží, které nemá skladem.

Nedoporučuji.

• je blízko
    • nemají zboží co nabízejí

nedoporučuji

• málo informací ohledně dodání

• ako každý iný
    • v podftate nič skoro neposlali čo som objednala a dlhá doba vybavenia objednávky

vyberte si iný

• mají dobré ceny
    • špatná komunikace a dlouhá doba dodání zboží i když mají zboží skladem

nakupovala jsem zde poprvé a to z důvodu toho že mají dobré ceny,ale nákup již v tomto obchodě neuskutečním.! Špatná komunikace a dlouhé dodání zboží.Zboží v obchodě měli skladem a přišlo mi až za 10 dní aniž by mě někdo emailem informoval že to bude trvat tak dlouho,na netu píšou dodání max.72hodin.nakupovala jsem zde poprvé a naposled!!!raději si 100kč připlatím a budu to mít doma rychleji!nedoporučuji obchod ostatním!!!

Dobrý večer,
    velice mě mrzí Vaše reakce, ale chyba nebyla na naší straně. Jelikož jste si vybrala platbu převodem, museli jsme čekat až přijde platba na náš účet a až poté jsme mohli zboží odeslat, což jistě chápete. Pro rychlé dodání proto doporučujeme platbu dobírkou či osobní odběr ať se pro příště těmto problémům můžeme vyhnout.

• 2.2. jsem zaslala objednávku a dosud krom potvrzení se mi nikdo neozval. Na zboží také čekám - marně

nedoporučuji

Dobrý večer,
    je mi líto Vaší reakce, ale vybrala jste si platbu převodem a my zboží posíláme teprve tehdy, až nám dorazí peníze na účet. Platební informace zasíláme obratem až se zboží naskladní. Bohužel se někdy stává, že nám emailové zprávy padají do spamu, proto jste si jich možná nevšimla. Z tohoto důvodu jste také bylo kontaktována telefonicky a po našem rozhovoru jsme znovu poslali platební informace, vše společně vyřešili a zboží obratem dodali. Omlouvám se za způsobené komplikace a věřím, že se příště nebudou opakovat.

• špatné jednání, pomalé vyřizování objednávek

Už tu nakupovat nebudu

Dobrý večer,
    mrzí nás Váš názor, ale Vaše zboží jsme vyřídili v řádném termínu včas a dohodli jsme se na dodání pomocí přepravní společnosti na konkrétním datu. Přepravní společnost nám ale zboží vrátila s tím, že Vám bylo několikrát voláno, ale nebyl jste doma ani jinde k zastižení. Bohužel se nám Vás podařilo zastihnout až za několik dnů poté, kdy jsme se opět dohodli na čase a tentokrát Vám to dovážela osobně naše společnost. Z tohoto důvodu se doba dodání o tolik protáhla.

• Slibuje dodací lhůty,které není schopen dodržet.

U položky s termínem dodání "do týdne" mi po týdnu z obchodu volali, zde nechci jinou variantu, nevhodnou pro mého psa, slín´bili dodáno do dohodnutéhp data,ale pak se již nic nedělo = objednávám jinde.

• Obchod má velmi nízké ceny
    • Výborná komunikace
    • Snaží se vyhovět zákazníkovi např. se barvou klece a t.d.
    • Výrobky balí špatně: například klec mi dorazila ve fólii, která byla na všech rozích roztrhaná, takže mříže jsou na každém rohu odřené
    • Dlouhá dodací lhůta

Obchod vám doporučuji, pokud si neobjednáváte nic ,zranitelného, jako já klec.
    Ceny jsou tu nejnižší skoro ze všech obchodů pro hlodavce ;)

• Fajn výběr, super ceny
    • Zboží jsem objednala 22.12., nyní je 2.1. a kdybych si sama nezavolala na kamennou prodejnu, nevěděla bych ani, že jim zboží stále nedošlo (Zboží bylo SKLADEM!). Dodací lhůta je tedy příšerná, společně s informovaností zákazníka o tom. Kdo mě ale potěšil byla příjemná prodavačka (v Dlouhé) která se mi moc omluvila a slíbila mi, že až pro mě balík bude mít, zavolá.

Ještě nevím - stále zboží nemám. Pokud s ním budu spokojená, dalo by se to shrnout jako klasický zvyk českých obchodníků, kteří si myslí, že zákazník je ten, co něco potřebuje, a tak není potřeba se snažit nějak příjemně vybočit ze závalu konkurence.

Reakce obchodu ajax-chovatel.cz

ve vaší objednávce je přenoska london béžová, která není skladem již 3 měsíce. Skladem je pouze v modré barvě. Pokoušeli jsme se s vámi spojit na vámi uvedeném telefonním čísle,ale nikdo to nezvedal a ani nám zpět nezavolal. Mrzí nás vaše reakce a moc se omlouváme, ale došlo k nedorozumění.
    S pozdravem Ajax-chovatel

• Mozna nizka cena, moznost vyzvednuti na pobocce
    • Nabizi zbozi ktere ani po tydnu nema skladem (nejedna seprvni pripad).

Doporucuji se zamyslet nad lidmi kteri maji na starost skladovou dostupnost zbozi. Popripade alespo nabidnout nahradu za nedodane zbozi (i za cenu ze zbozi je o 5-10% drazsi, takhle to resi seriozni eshop.

Dobrý večer,
    omlouvám se, ale u produktu označeno popisem "není skladem" nemůžeme zaručit naši standardní dobu dodání, jelikož zboží od dodavatele nemůžeme nijak ovlivnit. Ale samozřejmě Vám bylo voláno a poskytnuta možnost dodání ihned podobného zboží. Vy jste ale trval na konkrétním typu , a tak jste bohužel muset čekat o něco málo déle, až nám dodavatel zboží dodal a my ho obratem poslali Vám. Děkujeme za pochopení

• obědnal jsem si barvu černou a přišla mi červaná.

Dobrý večer,
    stížnost jsem ihned prověřil a podíval jsem se na Vaši objednávku. Je tam ale jasně psáno, že jste si přál barvu červenou, kterou jsme Vám také dodali. Tudíž chyba nenastala na naší straně. Samozřejmě je ale možnost výměny. Pokud se tak rozhodnete neváhejte mě kontaktovat. Doufám, že se nějak dohodneme k naší i Vaší spokojenosti.

Již jedno toto škrabadlo, od jiného dodavatele jsem měla a bylo OK. Proto, že
    bylo již poničené,chtěla jsem zase to samé.
    Ovšem toto bylo nekvalitně zpracované, nekvalitní potah, který byl na jednom místě
    již proděravěný.Kdybych nemusela zboží pracně
    balit a posílat zpět, určitě bych ho vrátila.

• zboží za přijatelné ceny
    • velmi špatná komunikace

Objednávala jsem si klec pro ptactvo. Na webových stránkách uvádějí, že odesílají do dvou dnů. Tak se nestalo a na email, který jsem posílala vůbec nereagovali. Velmi špatná komunikace! Poznámku, že chci světlou barvu spodního dílu a poslali hnědou s béžovou, misky tmavé...Jsou i jiné barvy(světle modré, bílé) neakceptovali...Navíc spodní díl nešel uchytit, ale to se dalo snadno napravit. Nejlepší byla doprava, ale to se přímo obchodu netýká. Obchod nedoporučuji právě kvůli velmi špatné komunikaci.