• Knihy jsou v relativně dobrém stavu, za solidní cenu
    • prodejce "zapomněl" zmínit, že knihy zapáchají cigaretovým kouřem. Od čeho ty okraje stránek asi byly "mírně zažloutlé", že?

Podle všeho kvalitní antikvariát, ale osobní zkušenost byla řekněme smíšená.

• Centrum Prahy.
    • Výběr knih.
    • Nespolehlivost.
    • Celkem odpudivý interiér.

Nestalo se mi zde poprvé, že nedohledali knihu skladem. Se zanedbaným interiérem ladí nepříjemné chování obsluhy. Jsou neochotní a zákazník je otravuje.

Zboží bylo objednáno, antikvariát nepotvrdil objednávku ani neposlal oznámení o možnsti vyzvrdnutí. Jediná odezva z jeho strany byla tato žádost o hodnocení služeb.

• Špatná až nulová komunikace ze strany obchodu
    • Přestože jsem si přes internet rezervovala knihu den předem, bylo mi nejdříve sděleno, že rezervace je zaregistrována.Druhý den jsem dostala e- mail, že objednávka se připravuje. Zhruba za hodinu mi přišel mail, že knihu prodali !

Vaše objednávka číslo 60038 byla aktualizována.

Stav objednávky: Dokončena

Komentář:
    Dobrý den, bohužel se nám přes veškerou naši snahu knihu nepodařilo dohledat, velice se za tuto skutečnost omlouváme.

S přáním hezkého dne
    Antikvariát Dlážděná

• Obchod na web. prezentaci vystavenou knihu nenalezl.

• Nepříjemný personál
  • Omlouvám se, ale protože zboží ani žádná zpráva dosud nedorazily, a tak nemohu napsat "Doporučuji". Pokud by zde byla volba "Nemohu hodnotit", bylo by to lepší, takhle jsem mohla dát je "Nedoporučuji".

Z obchodu nepřišlo ani slovo o tom, v jakém stavu je moje objednávka. Poslední objednávky naznačují nepřehlednost zboží na prodejně. Opakovaně se něco nedalo dohledat. To by pan zakladatel koukal.

Reakce obchodu Antikvariát Dlážděná

Dobrý den, Vaše objednávka byla vyřízena obratem druhý den. Byl Vám také odeslán e-mail. U nás neevidujeme zpoždění. Je možné, že Vám spadl do spamu.

Omlouváme se za vzniklé nepříjemnosti.

Antikvariát Dlážděná

V době, kdy není na obchodě přítomen pan Červík, stojí služby antikvariátu za nic. Prodávající se neumějí chovat a klient má dojem spíše toho, že obtěžuje.
    Je to škoda, komunikace nulová, vstřícnost k zákazníkům žádná.
    Po dvaceti letech to vypadá, že Antikvariát Dlážděná vyškrtnu z obchodů, kde stojí za to nakupovat. Je to škoda. Dlážděná měla vždy svůj zvuk a dlouho si držela kredit.

Bol som v obchode 7.5. Mali zavrete, ziadna informacia na webe nebola.
    Volal som im telefonicky ze sa zastavim, informovali ma, ze knihu nevedia najst po inventure a ze sa mi ozvu ked ju najdu. Preslo dalsich 10 dni a neozval sa nikto.... velmi zla skusenost.

Zcela nefunkcni eshop, doporucuji provozovateli tento zpusob prodeje zcela zrusit.

Kdyz jsem knízku potřebovala, tak ji nemohli najít. Našli ji az tehdy kdyz uz jsem ji nepotřebovala.

Objednala jsem si knihu, která mi ani po 14 dnech nedorazila. A antivariát nereaguje na email.Na štěstí jsem neplatila předem. Antikvariát posílá knihy přes kurýrní službu dpd-VARUJI A NEDOPORUČUJI!

Reakce obchodu Antikvariát Dlážděná

Vážená zákaznice, není pravda Vaše tvrzení, že antikvariát nereaguje na email. 3. 11. Vám byl zaslán, prosím, tento email: Dobrý den, zatelefonujte, prosím, na telefon číslo DPD: 841700700
    číslo Vašeho balíčku je: 139 150 152 164 62 a pokuste se o domluvu. Balíček
    můžete přebrat i v práci nebo sousedé. Velice se za tyto Vaše komplikace
    omlouváme a děkujeme za pochopení - s pozdravem antikvariát Dlážděná, M. Červík. 6. 11. jsem osobně s Vámi telefonicky mluvil o problému a řešil ho na DPD. Prosil jsem Vás o informaci na druhý den, zda Vám balíček byl dodán. Vaše informace přišla až ve středu, kdy já byl mimo obchod až do dnešního dne. Bereme na vědomí Vaše přání a objednávku rušíme - antikvariát Dlážděná, M. Červík.

• objednávku tří knih jsem zatím nedostala - na emaily ( 3 ) jsem odpověď nedostala.

• Rozsah nabídky, ceny, možnost osobního vyzvednutí
    • Když mi přišel email, že mohu objednávku vyzvednout a dorazila jsem do obchodu, tvrdili, že moje objednávka tam není, že ji mám vyzvednout přes ulici v konkurenčním antikvariátu. Tam ji také neměli. I když jsem specifikovala autora a název knihy (pro případ, že jsem popletla číslo objednávky), tvrdili, že tuto knihu nemají. Proto jsem odešla a z důvodu časové tísně (dárek) sehnala knihu jiným způsobem. Žádost o zhodnocení (musejí vidět, že jsem nic nevyzvedla) považuji za drzou.

Výborný antikvariát pro " prohrabování", ale bordel v objednávkách, zřejmá neochota prodavače se zákazníkem zabývat (vypadalo to, že nějak spěchá, působil jako že napůl nevnímá, co říkám, tvrdil, že jsem si popletla maily a za výzvu k vyzvednutí považuji pouze informativní mail o přijetí objednávky - zpětně ověřeno - obchod mě skutečně vyzval k vyzvednutí, byl to už třetí mail v jednom týdnu). Děkuji tímto antikvariátu Smíchov, kde objednání i vyzvednutí proběhlo zcela bez problémů a ztráty mého času.

• Žádné
    • Na zboží stále čekám, již měsíc, stále nedorazilo

Nedoporučuji.

Reakce obchodu Antikvariát Dlážděná

Vážený zákazníku, přál jste si, prosím, zaplatit předem na účet. Vaše zaplacení bylo připsáno na náš účet 23. 1., týž den Vám byl, prosím, zaslán email, že Váše objednávka odchází poštou doporučeně na Vaši adresu. Toto naše tvrzení si lehce ověříte ve stavu Vaší objednávky. Bohužel, Vaše objednávka pod číslem zásilky BX0582388680X stále čeká na doručovací poště na Vaše vyzvednutí. Stačí si tedy balíček jen vyzvednout. A to my již neovlivníme. Antikvariát Dlážděná, M. Červík.

• objednávka on-line
    • bezplatné osobní vyzvednuti
    • zaměstnance na prodejně

Tento obchod už nikdy více, jelikož si mohu vybrat kam půjdu utratit peníze, tak jedině tam, kde mají příjemné zaměstnance na prodejně.

Reakce obchodu Antikvariát Dlážděná

Za tuto Vaši zkušenost se Vám omlouváme - antikvariát Dlážděná, M. Červík.

• Vyhledávání knih online
    • Informace o stavu objednávky, nekontaktování, dodací lhůta

Po 12 dnech od objednávky chybí jakákoliv informace o stavu objednávky nebo termínu dodání zboží. Nepřišel žádný e-mail nebo neproběhl jiný způsob komunikace, který by situaci vysvětlil.

Na objednávce není postup, jak je možné obchod kontaktovat.

Reakce obchodu Antikvariát Dlážděná

Dobrý den, na druhý den 16. 9. Vaší objednávky v čase 13:15:43 hod Vám byl zaslán, prosím, email o tom, že objednávka, za kterou děkujeme, byla připravena k vyzvednutí. Toto naše tvrzení si lehce ověříte ve stavu Vaší objednávky. Patrně naše pošta spadla do Vašeho spamu. Tedy Vaše objednávka stále čeká na Vaše vyzvednutí – s pozdravem antikvariát Dlážděná, M. Červík.