První nákup: ihned dodáno.
    Druhý nákup: stále čekám. Od 27.7.

Reakce obchodu ACRA sport

Obratem vyřízená objednávka byla před doručením poškozena a bez aviza se nám vrátila nazpět. Tím došlo ke zpoždění v dodání zboží a v zajištění nápravy, než jsme na problém přišli. Je škoda, že se zákazník připomenul až přes negativní hodnocení a ne dříve dotazem k nám, co je s objednávkou...
    Omlouváme se, jedná se o naši nechtěnou chybu. ACRASPORT

• Dětské kolo které jsem si vyzvedl na prodejně, bylo po rozbalení poškrábané, špatně nalepené nálepky, jelikož měl malí narozeniny nemohl jsem kolo ani reklamovat, teď už vím že z Acry nic

Reakce obchodu ACRA sport

Dětské kolo bylo osobně zakoupeno v našem obchodě v Semilech. Zákazník je ze stejného města, navíc si před samotným nákupem naši nabídku kol přišel prohlédnout. Měl možnost si dopředu zkontrolovat kolo pro něho na přání speciálně připravené. Při vyzvednutí si mohl kolo celé prohlédnout. Když už závady našel až po koupi, mohl vznést na nás požadavek na výměnu nebo na odstranění poškození. Takto vůbec nevíme, do jaké míry bylo kolo poškozené a jaké poškození bylo zákazníkem hodnoceno. Jsme vždy připravení zákazníkovi vyjít vstříc v oprávněných požadavcích. Nemáme žádnou snahu prodávat nedokonalé výrobky. Jediné, co můžeme nyní dělat je, že se panu zákazníkovi dodatečně omlouváme.
    A jen jedna poznámka - zákazník si již před nějakou dobou kupoval menší kolo pro dítě a byl s ním, dle jeho vlastních slov v prodejně, VELMI SPOKOJENÝ. O to podivnější je jeho aktuální recenze.... ACRASPORT

• špatně zabalené, přišlo rozbité

Reakce obchodu ACRA sport

Je nám líto, že došlo k poškození. Dodávali jsme dětský bob pro nejmenší děti, který je obtížné zabezpečit na 100% proti poškození z důvodu vysoké opěrky v zadní části bobu. Jsme přesvědčeni, že bob byl od nás pečlivě zabalený, ale v předvánočním období v množství zásilek, které kurýrní služby přepravují je péče a opatrnost při zacházení se zásilkami mnohem horší než v běžné období roku. Vzhledem k tomu, že se zákazník ozval pozdě, nebylo již možné zásilku reklamovat. Se zákazníkem jsme komunikovali a snažili jsme se o vyřízení, ale po více než týdnu od doručení již reklamace nebyla úspěšná.

Po rozbalení jsem zjistila, že návleky mají rozdíl ve velikosti gumy na konci návleku, který příjdena lýtko !!! 1,5 cm.
    cena návleků 119,- Kč + poštovné 99,- Kč... poslal jsem dotaz, jakým způsobem se se mnou spojí a dají do pořádku - NEBUDU ZASLÁNÍM ZPĚT PLATIT POMALU VÍCE JAK ZA NÁVLEKY !!! Žádost odslaná 2 x BEZ ODPOVĚDI ... s takovým přístupem obchodu jsem se zatím nikdy nesetkala.

• Nejdříve psali, že posílají a pak že založili objednávku

Koupil jsem osy a kotouce na posilovani. Co se techto tyce, tak jsou to pravdepodobne cinske sunty. Velice nedoporucuji. Radsi priplatit za kvalitu, nes usetrit a pak mit ze cviceni p*d a jen nervy. Kvalita zpracovani jak os tak kotoucu je uboha a tudiz se kotouce v osach protaceji a uvolnuji, nelze odcvicit ani jednu serii aniz by se kotouc temer cely "nevytocil", vpd. nepouzitelne cinky, ktere me vysly na 5 000 kc!!!

Reakce obchodu ACRA sport

Zákazník u nás objednal závaží a hřídele 24.11 v 10.44, druhý den - 25.11 v 16.50 hod. měl již vše doma doručené. Jednalo se o chromované hřídele jednoruční a obouruční s chromovanými závity a maticemi. Závaží byla litinová v černé barvě 1, 2,5 a 5 kg. Jedná se o výrobky, které již 20 let nakupujeme a bez problémů prodáváme od zavedeného čínského výrobce dodávající své výrobky do celého světa včetně západní Evropy a USA. Nikdy jsme neměli problém s kvalitou výrobků. Jsme přesvědčeni o neobjektivnosti hodnocení ze strany zákazníka, protože na takto jednoduchých výrobcích není žádný FUNKČNÍ rozdíl mezi čínskými "šunty" a americkou "kvalitou", jak naznačuje zákazník. Jsou dražší výrobky, které mají kvalitnější opracování a lepší povrchovou úpravu, ale ty jsou na naprosto jiné ceny. Pokud porovnáme funkčnost, pak je vše závislé pouze na tom, zda si zákazník umí upnout závaží mechanickými maticemi a nebo neumí. Pokud si matice otočí a nevyužije gumové kroužky na maticích, kterými se závaží naprosto napevno připevní na hřídelích, pak může mít jakkoli drahé komponenty a jakoukoli světovou kvalitu a nebude mu to stejně nic platné ... Pak může ve zlosti psát takovéto nepochopitelné recenze, aniž by připustil, že problém není v dodaných komponentech, ale v neumění zašroubovat matice na hřídelích!
    Omlouváme se za nezdvořilou odpověď, ale hodnocení zákazníka je naprosto nesoudné a vrhá na nás špatné světlo, aniž by k tomu měl zákazník jakýkoli smysluplný důvod. Váš ACRASPORT

• Rychlá komunikace
    • Nekvalitní zboží
    • I po zaslání nového náhradního dílu, přišel opět poničený

Reakce obchodu ACRA sport

Jednalo se o dětskou koloběžku, kdy nekvalitní povrchovou úpravou z výroby vzniklo rezavé místo na jednom ráfku. Protože zákaznice tvrdila, že není spokojena ani s druhým ráfkem, vyměnili jsme obě kola za jiná nová. Nesoudná zákaznice stále tvrdila, že jsou obě kola používaná, protože nebyly ráfky z leštěného hliníku jako drahé ráfky jízdních kol a byly pouze z ocelového plechu, neleštěné a na povrchu žárově pozinkované. Jinak se jednalo o běžnou kvalitu s garanci bezpečnosti při dlouhodobém používaní a obě kola byla nová. Protože zákaznice nadále trvala na svém stanovisku nekvalitních dodaných koleček nebezpečných pro používání, omluvili jsme se, převzali si koloběžku zpět - výměna koleček i vrácení koloběžky byly pro zákaznici bezplatné. Došlo k vrácení peněz v plné výši a bez jakýchkoli dalších námitek z naší strany. Nemá smysl se dohadovat se zákaznicí, která má svoji pravdu a odmítá přijmou objektivní argumenty podložené 15 lety zkušeností s prodejem koloběžek v mnohatisícových objemech. Koloběžka byla kvalitní, perfektně seřízená a v bezproblémové kvalitě. Acrasport .

• Jednání bez reakce, zboží prý pošlou příští týden, tak jsem psala a bez odpovědi. Objednávám jinde.

Reakce obchodu ACRA sport

Je nám líto, ale objednávka zůstala nevyřízená v naší vládním nařízením uzavřené maloobchodní prodejně. Stejně tak asi i zjišťovací dotaz zákaznice, co bude s objednávkou, zůstal z výše uvedeného důvodu nezodpovězený. Máme snahu o naše zákazníky pečovat. Toto nedopatření bylo z velké části zaviněno vlivem vnějších podmínek. paní zákaznici se dodatečně omlouváme, i když tím už nic nenapravíme.

Jen základní informace o stavu bjednávky, další komunikace nulová!

• Lháři, shazují vinnu na Heuréku

Nabízí zboží skladem, reálně zboží nemají, prý už více jak rok a chyba na straně Heureka

Reakce obchodu ACRA sport

Je nám líto, ale i přes logické vysvětlení z naší strany je zákazník přesvědčený o své absolutní pravdě a svoji nespokojenost si s námi vyřizuje takovýmto způsobem. Zákazníkovi jsme se kromě vysvětlení okamžitě omluvili za nechtěný omyl a zaplacená částka mu byla obratem vrácena. Snad toto hodnocení, které si myslíme, že není úplně spravedlivé, již dlouho nebude mít důvod nikdo napodobit. Zákazníků si vážíme a nelžeme. Váš ACRASPORT

• zboží bylo doručeno rychle
    • u jedněch sáněk chyběl návod a popruh, přišlo pouze sdělení, který den bude zásilka doručena, nebyla upřesněna hodina, příp. časové rozmezí dodání zásilky, doručovala česká pošta

uvedla jsem výše

Reakce obchodu ACRA sport

Je nám líto nespokojenosti zákaznice. Pokud by se s námi spojila, napravili bychom nedostatky obratem. To se nestalo, takže jsme nevěděli o chybějících součástkách. Také nás mrzí, že zákaznice rozporuje způsob dodání. Česká pošta kontaktuje příjemce SMS, kde avizuje příchod a doručení zásilky. Pak je možné si doručení dohodnout nebo si zásilku vyzvednout na pobočce ČP dle svých možností. Jiné služby ČP nenabízí, takže je to nerealizovatelný požadavek na časové rozmezí doručení Zákaznice si zvolila libovolného dopravce, což jsme také dodrželi. ACRASPORT

Zboží přišlo mimořádně rychle, bohužel jiné než bylo na fotografii. Popsané bylo správně, Zboží jsme obratem zaslali zpět na firmu a to dne 5.3.2018. 13.3 ještě stále nemáme peníze na účtu.

Reakce obchodu ACRA sport

Jednalo e o brusle Botas, které jsme měli ve více druzích. Vše bylo v pořádku vyřízené, dobropis byl proplacený 13.3.. K proplacení došlo bez jakékoli urgence. Stal se nechtěný omyl, který byl vůči zákaznici plně vyřízený a bez prodlení. ACRASPORT

• Strašný šmejd. Stačí se zavrtět a máte 15 kroků.

Reakce obchodu ACRA sport

Zákazník si koupil nejlevnější typ krokoměru, u kterého je někdy potřeba doladit pružinky, aby se správně načítaly kroky.
    Aniž by se pokusil o konzultaci, co s krokoměrem udělat, napíše nepřiměřeně kritické hodnocení. Mnoho tisíc spokojených zákazníků s daným typem krokoměru svědčí o tom, že se NEJEDNÁ o "ŠMEJD". Navíc nevíme, zda si zákazník umí krokoměr správně připnout na tělo. Krokoměr musí být ve svislé poloze, nikoli displejem vzhůru. ACRASPORT.

Zakoupila jsem dvě cyklistické helmy vel. L, obdržela jsem jednu vel. L a druhou vel. M. Dále terč na šipky, u kterého chyběl jeden komponent. Jelikož vše bylo zakoupeno, jako dárek k narozeninám pro dvojčata, které měli dva dny po doručení zboží neměla jsem čas pro řešení výměnou. S rychlostí dodání zboží jsem byla spokojená, s výše popsaným samozřejmě ne. Již zde nakupovat nebudu.
    ZA

• Dlouhá dodací doba,špatná komunikace ze strany obchodu

Drobné vady laku, rez na karabině, velice podivná větná interpunkce v návodu k použití, pěnové obložení rukojetí při určitých pohybech děsně vrže, jinak OK. Nic moc, ale paráda.

Reakce obchodu ACRA sport

Zákazník si zakoupil posilovací popruhy. Jedná se o první negativní hodnocení z prodaných cca 12000 kusů. Pokud nebyl spokojený s kvalitou, měl možnost se nám ozvat a dle vzájemné dohody bychom napravili nedostatky. Za chyby v návodu se omlouváme. Vznikly při překladu. Váš ACRASPORT

• Nabizi zbozi ktere uz neni

• nedostatečná kvalita dodaného zboží

Reakce obchodu ACRA sport

Jednalo se o chromovanou nakládací činku. Zákazník si na nic nestěžoval. Neznáme důvod jeho kritického hodnocení, protože činek prodáváme ročně bez problémů tisíce kusů všech druhů. ACRASPORT

• Nabízí zboží které nemá skladem.

Nemá smysl něco objednávat,zboží se dá přidat do košíku..zaplatit a po dvou dnech se vám omlouvají že nemají skladem..Pokud není něco skladem ,má být vyprodáno a ne že zboží lze objednat.

Reakce obchodu ACRA sport

Jednalo se o dívčí kolo, které po sezóně naráz objednalo více zákazníků najednou. Zákaznici jsme se omluvili a obratem vrátili peníze. Takováto situace v předvánočním období někdy nastane, protože se prodává více zboží, než v jiných ročních obdobích. Zboží, které nemáme na skladě, běžně nenabízíme. ACRASPORT

• Neznám žádné

Myslel jsem že zboží bude v češtině když jsme v Česku. Už od vás nechci raději nic.

Reakce obchodu ACRA sport

Zákazník si koupil nejlevnější verzi krokoměru za Kč 99,- .Krokoměr má kvalitně zpracovaný český návod. Protože se s námi zákazník vůbec nespojil, netušíme, co má vůči výrobku nebo vůči nám, jakožto dodavatelům, za výhrady. Nejasné negativní hodnocení bez naší možnosti reagovat, případně nějaké nedostatky napravit, je hodně zvláštní. ACRASPORT.