• Super cena, nicméně zboží bylo nepoužitelné.
    • Zboží je tak trochu šmejd.

Objednaný bazén sice dorazil nicméně po nafouknutí do druhého dne se úplně vyfoukla horní část. Další dvě patra postupně také ucházejí. Ale nemám za ty peníze náladu se hádat, jestli je poškození mechanické.

Reakce obchodu ACRA sport

Zákaznice nás vůbec nekontaktovala a nedala nám šanci ani se k reklamaci vyjádřit, případně ji vyřešit. Přitom je řešení pravděpodobně technicky velmi jednoduché a možná by nebylo potřeba (v případě potvrzení naší domněnky a s trochou vstřícnosti ze strany zákaznice) ani bazén skládat a posílat na opravu k nám. Jen bychom museli o problému vědět, což jsme nevěděli až do negativního hodnocení. Žádná "šmejd" neprodáváme, Bazén je od renomovaného výrobce BESTWAY. ACRASPORT

• Příznivá cena u konkrétního zboží
    • Nedodržení slibů a uzavřených smluv
    • Nespolehlivost
    • Nezodpovědnost
    • Bezohlednost vůči zákazníkovi, kterému způsobují další výdaje a komplikace
    • Neschopnost se alespoň omluvit

NEDOPORUČUJI!!!

ANI PO 3 MĚSÍCÍCH JSEM ZBOŽÍ, KTERÉ BYLO SKLADEM NEOBDRŽEL!!!

ZTRÁTA ČASU,ZBYTEČNÉ KOMPLIKACE PRO ZÁKAZNÍKA A DALŠÍ VÝDAJE S RUŠENÍM OBJEDNÁVKY!

Zboží jsem objednal 27.2.2016.

Od pracovníka obchodu L.K. jsem obdržel písemně příslib, že zboží bude expedováno 29.2.2016.

Objednávku jsem zrušil 3.6.2016, když jsem po více jak 3 (!) měsících zboží neobdržel a prodejce nejevil zájem zboží dodat.

Obchod se neměl k dnešnímu dni ani k omluvě!

Reakce obchodu ACRA sport

Jedná se o nešťastnou záležitost, kdy došlo k nechtěné ztrátě objednávky. Pokud by nás zákazník po několika dnech marného čekání na dodávku upozornil, že jsme něco nesplnili, obratem by došlo k nápravě. Jestliže záležitost vedl v patrnosti déle něž tři měsíce a bez jakéhokoli upozornění pouze zaslal negativní hodnocení, pak je to také trochu zvláštní přístup. Jak se máme omlouvat za něco, o čem nechtěně nevíme .... Veškeré sportovní potřeby, které nabízíme, máme okamžitě k dispozici na vlastních skladech. A jedná se o mnoho tisíc druhů výrobků, které máme v počtech od několika kusů až po několik tisíc kusů k okamžitému dodání. Proto by se zákazník po upozornění dočkal jednak zmiňované omluvy a hlavně urychlené nápravy a dodání objednaného zboží. ACRASPORT.

• délka dodací lhůty

Reakce obchodu ACRA sport

Zákaznice objednala zboží na platbu předem, jako dopravu zvolila kurýrní službu. Jedná se o námi zvoleného dopravce. Zásilku jsme odeslali v daný den, kdy jsme obdrželi platbu na účet. Pokud ale zákaznice nemá ani jmenovku na zvonku, je těžké ji dohledávat. Nevíme, zda se kurýr pokoušel se zákaznicí spojit telefonem, toto už je na svědomí zákaznice a kurýra. Každopádně pro bezproblémové doručování by jmenovka na zvonku nebo na schránce na uvedené adrese měla být. Pak by i kurýr si byl jistý, že je na správném místě a možná by pro doručení zásilky v danou chvíli udělal maximum.

• Prodejce mi potvrdil objednávku, ale neinformoval mě o tom, že už mi ji posílá. Zásilka ležela týden na poště.

Reakce obchodu ACRA sport

Služby České pošty by neměly být předmětem hodnocení našich služeb a našich výrobků. Určitým způsobem neseme odpovědnost za dodání zboží, ale nakupující si sám vybírá přepravce. Jiná situace by byla, kdybychom nedali možnost volby. Takto, pokud vybraný přepravce selže a neplní své smluvní povinnosti, za které platíme,
    je naše zodpovědnost pouze dílčí a neměla by být takto přísně hodnocena. Ale poučení pro nás je, že si vytvoříme nezávislý informační systém o odesílání mimo povinné avizace, které máme smluvně garantované od přepravních společností. ACRA s.r.o.

• žádné!!!!!!! Jednatel je ignorant.

Jednatel je ignorant.

Reakce obchodu ACRA sport

Zákazník si pravděpodobně neuměl poradit s jednoduchým výrobkem TRX popruhy s kladkou, který obsahuje perfektní návod k použití výrobku a zbytečně osočuje firmu. ACRASPORT

• nekvalitní zboží

boty do vody přišly poškozené, výměna proběhla bez problémů a rychle. Bohužel po týdnu dovolené jsou boty na vyhození.
    Lehátko jsem si koupila na ležení u vody - pouští barvu.

Dodej byl okamžitý a komunikace s obchodem byla na 100%. Balík přišel nepoškozeny a zboží taky. Jen ta kvalita byla na nule.. Ložiska na kolobezce snad někdy povolí a nemluvím o vypletu kola :-( za mne už tu nenakoupim.

Reakce obchodu ACRA sport

Zákazník si koupil koloběžku, kterých jsme prodali desetitisíce kusů za posledních 6 let. Nevyloučíme ojedinělé závady, ale to, co zákazník popisuje neodpovídá skutečnosti. Ložiska se před uvedením do provozu neprotáčejí, aby se uvolnila. Mnohdy stačí pár minut jízdy, někdy je třeba trochu trpělivosti. Ložiska ale v koloběžce vydrží, nepoškozují se provozem, aby je bylo třeba vyměňovat. Pokud byly nedokonale seřízené dráty v kole, mnohdy stačí lehce dva-tři dráty dotáhnout a je vše také v pořádku. Uznáváme chybu v nedokonalém seřízení koloběžky pro používání, ale takto kritické hodnocení si výrobek nezasluhuje. ACRA

• Nesouhlasí udávaný počet zboží skladem na eshopu se skutečným stavem co má fyzicky na skladě!

Reakce obchodu ACRA sport

Zákazník objednal výrobek - běžecký pás, o který byl mimořádný zájem. Stalo se, že jsme obdrželi v daný den 4 objednávky, ale na skladě jsme měli pouze tři pásy. Museli jsme se zákazníkovi omluvit a nabídnou mu možnost dodání ihned po obdržení nové zásilky od výrobce, což bylo, bohužel, až za dva měsíce. ACRA

Objednal jsem si posilovací lavici a takhle to dopadlo: Zboží mi dorazilo poškozené. Šrouby na sestavení rozdílné a celkově systém sestavení na ho*no. Problém se skládáním, jednotlivé části špatně pasujou do sebe a složení není vůbec snadné. Zkrátka v tomto obchodě již nikdy nenakoupím. Jediný důvod proč zboží nevracím je, že tu lavici nutně potřebuji a nemám čas na reklamaci.

Reakce obchodu ACRA sport

Zákazník si objednal nejlevnější typ polohovací lavičky. Rozhodně nesouhlasíme s jeho argumenty, protože lavice je v odpovídající kvalitě a při běžné montáži dle návodu je jednoduché lavici sestavit.
    Stejně tak nesouhlasíme s jeho hodnocením dodací lhůty. Objednávka byla v pondělí večer, v úterý již byla lavice expedována, doručení bylo ve středu. Tedy v nejkratším možném čase na vzdálenost 250 km. Stejně tak nesouhlasíme s hodnocením komunikace - potvrzení objednávky automatem bylo ihned, následovalo potvrzení se sdělením odeslání v úterý GP a od GP dostal zákazník e-mail s potvrzením převzetí k doručení následující den. Negativní hodnocení zákazníka neodpovídá běžné kvalitě výrobku v dané cenové relaci ani okamžité realizaci dodávky a množství dílčích informací, které obdržel. ACRA

• Rychlost expedice.
    • Patrně mají vlhko ve skladu, protože mé zbož dorazilo pokryté plísní.
    • Ve webovém rozhraní není možné jasně rozlišit fakturační adresu, doručovací adresu společnosti od jména zákazníka a případně adresy zákazníka.
    • U objednávky na firmu vznikají problémy s textací faktury.

Obchod je slušný a lidé jednají ochotně. Změna textace faktury byla na základě telefonátu provedena okamžitě.
    Fakturační oddělení je patrně zmatené z webového zadání a tak míchá fakturační adresy a doručovacími stejně jako jméno zákazníka se jménem firmy.

• Zboží které jsem zakoupila přišlo včas a pečlivě zabalené. Jen obsah byl hrozný.Boty nekvalitní- rozbité špičky a dárek prázdná krabička od jakési dětské plavací vesty.Poslala jsem vše zpět, ale nikdo neodpověděl.Doufám, že se nikdo nenapálí jako já.
    Šedlbauerová

Reakce obchodu ACRA sport

Zákaznice zakoupila neoprenové boty v ceně Kč 135,-. Protože boty jsou balené v sáčku, jako ochranu před poškození skladníci použili náhradní krabičku. Kvalitu výrobků se snažíme neustále vylepšovat, ale stejně se najde vždy někdo, kdo výrobek posuzuje až neúměrně přísně. Takovéto hodnocení naprosto odmítáme, protože není vůbec objektivní. Zákaznice nebude nijak poškozená, pokud napsala požadavek na vrácení peněz a přidala jej k výrobku, bude vše seriózně vypořádané z naší strany.
    L. Kubeš - ACRA

Zboží bylo v jiném barevném provedení než v nabídce, nedostatečný popis zboží na webu.

Ráda bych Vám sdělila,že jsem si zboží sice objednala,ale bohužel špatně.Chtěla jsem matraci na vodu a vybrala jsem si právě tuto jenže nikde jsem si nevšimla,že tuto matraci na vodu nelze použít.

Reakce obchodu ACRA sport

Dovolíme si oponovat kupující a přikládáme popis matrace:
    "Matrace se zabudovanou elektrickou pumpou, 191 x 140 x 22 cm. Možnost použití při kempování i na přespávání krátkodobých návštěv. Pohodlná pro dvě osoby. Velmi jednoduché nafoukání bez nutnosti pořizování pumpy. Elektrická pumpa je součástí lehátka." Nemáme uvedeno, že matrace není vhodná na vodu. Popis výrobku doprovází obrázek matrace v interiéru domu. Také z logiky věci by elektrická zabudovaná pumpa asi neměla přijít do staku s vodou. Pokud by se kupující dotázala a ne rovnou matraci objednala, určitě bychom ji vše vysvětlili a ještě jí doporučili vhodný výrobek z našeho sortimentu. Je nám líto, že jsme nevědomky a zcela nezaslouženě obdrželi takovouto kritiku a špatné hodnocení. L. Kubeš - ACRA s.r.o.