• U zboží chyběly spojovací prvky bylo nutno zakoupit v OBI

Normální zákazník by byl nucen zboží vrátit neboť by nebyl schopen
    montáže.

Reakce obchodu ABSTORE.cz

Pokud cokoliv u objednávky chybělo, neváhejte nám dát vědět a vše obratem napravíme.

• Nemohu doporučit něco, co zatím nedošlo

Reakce obchodu ABSTORE.cz

Děkujeme za důvěru i hodnocení. Zboží odchází ze skladu v námi udávané dostupnosti.

Zboží ukazuje že mají na skladě , ale zatím nic nedorazilo

Reakce obchodu ABSTORE.cz

Pokud jste neobdržel zboží z vaší objednávky a máte potvrzení o odeslání ze skladu, kontaktujte prosím naše obchodní oddělení ohledně vyřešení zpoždění zásilky.

• Zboží sice mám, ale nemám fakturu, o kterou jsem si psal na info@abstore

Reakce obchodu ABSTORE.cz

Děkujeme za váš nákup i hodnocení. Faktura se odesílá automaticky na email zadaný při objednávce. Občas tento email spadne do nevyžádané pošty, proto prosíme o prověření této složky. Pokud ani tam nebude, dejte nám vědět a daňový doklad vám pošleme znovu.

zboží zatím stále nemáme, a ani se nikdo neozval

Reakce obchodu ABSTORE.cz

Dodávka objednaného zboží se řídí jeho dostupností. Prosíme o kontrolu nevyžádané pošty, někdy zaslané informace spadnou do spamu. Děkujeme za pochopení.

• Dlouhý termín dodání

Dlouhý termín dodání a zvolte jiného dopravce. Nebylo možno platit kartou. Kde vzít honem hotovost.

Reakce obchodu ABSTORE.cz

Děkujeme za důvěru i hodnocení.

• Málo komunikace +neschopnost doručit email na jejich adresu

Reakce obchodu ABSTORE.cz

Doporučujeme prohlédnout vaši schránku s nevyžádanou poštou. Všechny emaily spojené s objednávkou chodí automaticky ze systému a někdy končí jako nevyžádaná pošta.

Do poznámky jsem zdvořile poprosila, aby zboží nebylo baleno do zbytečných plastů.
    Tento požadavek obchod vyhodnotil tak, že jsem dostala krabici trojnásobné velikosti objemu zboží a volné místo bylo důsledně vycpáno extrémním množstvím plastové fólie.

Reakce obchodu ABSTORE.cz

Bohužel křehké plastové boxy jdou jenom velice těžko přepravovat dopravní službou bez rizika poškození zásilky bez pečlivého balení...Pokud by vám boxy dorazily poškozené, zase bychom řešili jejich reklamaci. Někdy prostě musíme ekologii zčásti nahradit efektivitou.

Naprosto neadekvátní a nepřátelské jednání při reklamaci. Zmatečné popisy zboží.

Reakce obchodu ABSTORE.cz

Mrzí nás vaše nespokojenost, ale reklamoval jste chybějící úchytky po měsíci od doručení zásilky. Proto vám nebyla tato reklamace uznána. S našimi zákazníky jednáme vždy zdvořile a fér a snažíme se vyhovět a to i v případě tak neslušného emailu, jaký jsme dostali od vás.

dlouhá doba expedice

Reakce obchodu ABSTORE.cz

Mrzí nás vaše nespokojenost, zdržení expedice popelnic bylo způsobené inventurou ve skladu po Novém roce. Nyní již expedice funguje bez problémů.

Zboží nedorazilo, prý to ale určitě pošlou.

Reakce obchodu ABSTORE.cz

Mrzí nás vaše nespokojenost, zdržení expedice popelnice bylo způsobené inventurou po Novém roce. Nyní již expedice funguje bez problémů.

• rychlost dodání
    • vysoká cena

Reakce obchodu ABSTORE.cz

Děkujeme za důvěru i hodnocení.

• zboží dorazilo 14 dní po objednání

Reakce obchodu ABSTORE.cz

Mrzí nás vaše nespokojenost s termínem dodání, ale u každého produktu je tato doba reálně uváděna.

5.7.2021 obdrzel obchod moji objednavku.Dnes je 13.7. a objednavka ješte není ani potvrzena ze strany obchodu abstore.
    Uvažuji o zrušení objednávky.

Reakce obchodu ABSTORE.cz

Potvrzení objednávky chodí automaticky, občas spadne do složky nevyžádaná pošta. Bohužel nastal problém s dopravou na sklad, nicméně zítra se zboží expeduje a pozítří je u vás. Omlouváme se za prodlení.

• považuji za nevhodné ptát se na kvalitu služby dříve než mi je vůbec zboží doručeno

Reakce obchodu ABSTORE.cz

Bohužel dodací lhůta vámi objednaného zboží je delší nežli automatické odesílání dotazníku Heureka.

• zboží dorazilo poškozené - neochota eshopu řešit reklamaci

Reakce obchodu ABSTORE.cz

Mrzí nás vaše nespokojenost, všechny reklamace řešíme okamžitě - bez ohledu na standardní délku reklamačního řízení. Ve vašem případě jste ale po týdnu používání reklamovala poškození klaprámu, které vzniklo během přepravy. Tato poškození přepravou je nutno oznámit nejpozději do 3 dnů po přepravě, popřípadě zapsat do přepravního listu výhradu ke stavu balení. Později nám již dopravce nárok na škodu neuznává. Proto také vždy před expedicí zásilky posíláme email s doporučením pečlivě prohlédnout obdrženou zásilku, právě aby se předešlo podobným problémům.

Nebyla mi dodána faktura se zbožím, ani elektroinicky

Reakce obchodu ABSTORE.cz

Faktura za zboží je vždy automaticky systémem zasílána na mailovou adresu uvedenou v objednávce. Doporučujeme prohlédnout složku spam vaší poštovní schránky - občas tam zprávy spadnou. Pokud fakturu i přesto nebudete evidovat, zašleme vám ji znovu.

SOUČÁSTÍ ZBOŽÍ MĚL BÝT I KLIČ NA UTAŽENÍ ŠROUBŮ PŘI MONTÁŽI, TEN BOHUŽEL CHYBĚL :-(

Reakce obchodu ABSTORE.cz

Objednal jste si kancelářskou židli, kde součást balení je vždy imbusový klíč. Možná zůstal v přepravním kartonu...

• Obchod není schopen dodat objednané a potvrzené zboží včas

Pouze jedno tel. číslo.

Reakce obchodu ABSTORE.cz

• Nepředpokládala jsem že zboží bude made in china
    to bych si ho nikdy neobjednala

Reakce obchodu ABSTORE.cz

Mrzí nás vaše nespokojenost se zakoupeným produktem, můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu.