• došlé zmatečné zálohové a normální faktury

Reakce obchodu ABSTORE.cz

Bohužel nevíme, jaký vznikl problém. V historii objednávky nedošlo k ničemu, co by ohrozilo dodání zboží v termínu... Pokud máte jakýkoliv problém s objednaným zbožím, kontaktujte naši zákaznickou linku a my se postaráme o vyřešení.

• Nejste schopni reagovat na stav na skladě. Poslali jste část společné objednávky, ačkoliv zaplacenu máte jen jednu dopravu. Svěrák bez ponku mi na nic není.

Reakce obchodu ABSTORE.cz

Již při nákupu zákazník vidí správné dostupnosti produktů, většina je skladem, část se musí vyrobit. Zboží z objednávky expedujeme dle skladových dostupností. A celou dopravu hradí naše společnost a je jedno, zda se expedice rozdělí či ne.

• Zboží nedodáno bez jakékoliv vysvětlující komunikace

Objednával jsem 10 přepravek s tím, že u nich bylo uvedeno, že jsou skladem. Objednávka byla potvrzena, ale to je vše, co jsem z obchodu obdržel. Když jsem se na zboží díval na e-shopu teď, je u něj uvedeno "1 až 2 týdny". Chápu, že je sezóna sklizně brambor a jablek a tak o přepravky může být větší zájem, očekával bych ale od e-shopu nějakou zprávu ve smyslu "vyprodali jsme, přepravky budou až za 3 týdny". Taky jsme je docela potřebovali a mohli jsme je třeba zkusit sehnat jinde...

Reakce obchodu ABSTORE.cz

Mrzí nás problém s vyprodáním produktu. Informaci jsme ale ihned posílali mailem a zajistili jsme naskladnění v nejkratším možném čase.

• dostal jsem jiný tip zrcadla než byl v inzerci bez omluvy

Reakce obchodu ABSTORE.cz

Dobrý den, vám ale bylo dodáno správné a vámi objednané zrcadlo. Navíc ani neevidujeme žádnou reklamaci... Pokud jste objednal zrcadlo, které vám nevyhovuje, můžete výrobek vyměnit.

Kvalita výrobku NEODPOVÍDÁ ceně ani reklamě v nabídce

Reakce obchodu ABSTORE.cz

Mrzí nás vaše nespokojenost, ale stojan na odpadkové pytle zcela odpovídá popisu a fotografiím. Samozřejmě můžete výrobek vrátit v zákonné lhůtě.

Dlouhá dodací lhůta, při opakovaném dotazu na termín expedice nejsou schopni sdělit termín odeslání. Chaoticky zasílané emaily některé stejné vícekrát.

Reakce obchodu ABSTORE.cz

Mrzí nás váš problém. Nádrže se vyprodaly a v době ne zcela otevřených hranic jsme čekali na závoz zboží od našeho zahraničního dodavatele. Nicméně doufáme, že s výrobkem jste spokojen.

problém s dopravou a zboží (lavička do zahrady) nebylo zabalené, barva neodpovídala požadavku

Reakce obchodu ABSTORE.cz

Vaše lavička byla v pořádku dodána i v odstínu pinie, který jste si v objednávce zvolila. Dodávka proběhla minulý týden a nemáme od vás žádnou připomínku ani reklamaci...

• Zboží nebylo dodáno kompletní.

Reklamovala jsem nedodání deklarovaných součástí dodávky - nádrž na vodu - chybí výpustný kohout a kotvení do fasády proti větru.

Reakce obchodu ABSTORE.cz

Reklamaci řešíme, výpustní kohout vám byl poslán, ale kotvení do fasády ani nenabízíme...

• Dobry obchod zaslal deformovanou nádrž na vodu.Podstavec dobry .

Reakce obchodu ABSTORE.cz

My od vás zatím nemáme žádnou reklamaci. Pokud bylo se zásilkou něco špatně, dejte nám vědět a my problém obratem vyřešíme.

Přišlo předražené obyčejné mýdlo .... Jste podvodníci .... jak můžete v téhle době okrádat lidi ....

Reakce obchodu ABSTORE.cz

Mýdlo s antibakterálním účinkem, které máme v nabídce, je přesně v té specifikaci, jakou máme přímo od výrobce. Na e-shopu je ke stažení i složení a technický list produktu. Vzhledem k tomu, že toto mýdlo dodáváme i do zdravotnických zařízení a to již dlouhou dobu, považujeme vaše hodnocení za velmi neseriózní a poškozuje nás. Na čem si nejvíce zakládáme, je právě solidnost vůči našim zákazníkům a partnerům.

• nelze zaměnit barvu kontejneru v setu

Reakce obchodu ABSTORE.cz

Uvádíme přesné barevné kombinace kontejnerů a toto je již kompletováno ve výrobě, takže změna kombinace není možná.

Dlouhá dodací doba. Jeden den přijmou objednávku, druhý den ji řeší, třetí den potvrdí a pak další den odesílají. Navíc z 10 krabic bylo 7 prasklých :-(

Reakce obchodu ABSTORE.cz

Zboží potvrzujeme a expedujeme dle jeho dostupnosti, která je uvedena u produktu samotného. Víme, že při expedici vaší objednávky došlo vlivem přepravy k poškození a toto jsme vyřešili formou náhrady během jednoho dne...

• Skříň z nekvalitního plastu, který praská.

Reakce obchodu ABSTORE.cz

Pokud máte nějaký problém, tak zboží reklamujte, zatím od vás nemáme žádný záznam...

• Perfektní komunikace se zákazníkem, vstřícnost

Zboží nízké kvality za neodpovídající cenu.
    Namísto skříně jsem dostala lego, které dva lidi skládali 2,5 hod namísto slibovaných 15 min. Ještěže manual a označeni dílu byli dobře.

Reakce obchodu ABSTORE.cz

Přiznám se, že nerozumím výtce. Plastové skříně se vyrábějí v Itálii v té nejvyšší kvalitě a počet dílů, které je potřeba složit je malý. I tak se omlouváme za problémy, které jste měl se sestavením výrobku.

Obchod při objednání podložky pod židli s obrázkem avizuje dodání do 3-5 dní. Po 7 dnech jsem telefonicky urgoval svoji objednávku. Paní mi sdělila, že podložku museli dát do výroby a že se zeptá a dá mi vědět v jakém je to stavu. Po dalších 3 dnech čekání jsem urgoval objednávku mailem. Pak mi přišla mailem odpověď, že podložka bude za 5 dní vyexpedována. V den expedice mi bylo sděleno, že zjistili, že pro mě mají jiný obrázek na podložce než jsme požadovali a že mi dají slevu, když si vezmu tuto podložku, kterou jsem neobjednával. Objednávku jsem na základě těchto zkušeností zrušil. AB-Store nikdy více.

Reakce obchodu ABSTORE.cz

Ano, o tomto problému s vaší objednávkou víme a omlouváme se. Způsobila to výroba a respektujeme vaše rozhodnutí.

zboží odesláno až po telefonické urgenci.Zatím ,ale nedodáno.

Reakce obchodu ABSTORE.cz

Mrzí nás problémy, ale mail s termínem expedice jste dostal a zboží již je na cestě k vám.

Zboží dodané dle dohody. Doručující řidič bez zájmu, sundal zboží asi 70 m od chalupy a bez zájmu co dál odejel. "Flegmouš"!!!Špatné :::

Reakce obchodu ABSTORE.cz

Měl jste hned volat naši zákaznickou linku nebo odmítnout převzetí zásilky. My bychom okamžitě zjednali nápravu, jedná se pochybení řidiče externího přepravce.

• Zboží bylo doručeno poškozené, obchod mi sdělil, že nemohu žádat jeho výměnu, jsme právnická osoba, i reklamace je zřejmě také problematická, z důvodů chybějícího původnímu originál obalu, který byl nepoškozený a zlikvidoval se, po rozbalení dalších komponent jsme objevili závadu protržené látky na sedáku židle. Ochota obchodu židli vyměnit za bezvadný kus se mi jeví jako mizivá.

Reakce obchodu ABSTORE.cz

Výrobky odcházejí ze skladu vždy po kontrole kvality, proto před každou expedicí objednávek avizujeme zákazníkům, aby si pečlivě zkontrolovali zásilku dodanou externím dopravcem. Stejně tak tomu bylo i u vaší objednávky. Není tedy možné, aby obal byl nepoškozený a pod ním protržená látka na sedáku židle. Proto jsme také bohužel nemohli uznat vaši reklamaci. Stačilo přitom napsat do přepravního listu, že zásilku přebíráte s výhradou a to je pro nás dostačující informace k uznání poškození výrobku přepravou.

• na stránkách eshopu bohužel nepíší, že zboží není nové, nějaké díly mi přišly použité a prasklé

Reakce obchodu ABSTORE.cz

Mrzí nás vaše nespokojenost, prosíme o okamžitou reklamaci nebo vrácení zboží na náš sklad. Na našem eshopu nabízíme pouze originální a nové zboží - zde neexistuje výjimka. Pokud nastane poškození, tak pouze přepravou. V tom případě obratem zboží vyměníme za bezvadné.

Obchod přijal objednávku 26.11.2018 a do dnešního dne zatím žádná reakce.

Reakce obchodu ABSTORE.cz

Vámi objednané zboží má dostupnost 14 dnů - tuto informaci máme jak u výrobku na eshopu, tak ji naleznete i ve svém potvrzení objednávky. Dnes se objednávka naskladní a zítra se vám bude expedovat.