potvrdit objednávku odeslat zákazníkovi email že si má zboží vyzvednout na prodejně, kde žádné zboží nebylo, není ani na skladě takže objednávka nemůže být doručena ani dodatečně a místo omluvy na mě pan Holčapek řval že má volno žádná blbá objednávka ho nezajímá!!!!! takže v tomto obchodě si už v životě nic nekoupím s tak arogantním přístupem že si to mám jít koupit jinam!!!! půjdu a vy zavřete!!!!!

• komunikace
    • dodací lhůta

Zboží po 14ti dnech nedorazilo, s obchodem se nedá spojit ani telefonem, ani emailem.

Objednala jsem zboží a už je to 3 týdny.Doposud se mi nikdo neobtěžoval mailem či telefonicky odpovědět na mé dvě výzvy.Obchod nedoporučuji.

• nekomunikují

• v nabídce je zboží, které není dodáváno celé

Jsem zklamaná z nákupu, jelikož mi nebylo dodáno to, co je nabízeno jako součást balení.Proto jsem si taky toto zboží objednala v AB expert obchodu, zdálo se mi to výhodné.Posílat ale zboží zpět nebudu, protože bych opět musela platit další poštovné a už tak se mi to prodražilo.

• Žádné
    • Špatná komunikace

Objednané zboží které bylo skladem mělo být expedováno do 24 hodin,bohužel nebylo.Po telefonickém dotazu byla slíbena náprava bohužel se tak nestalo.Po týdnu čekání jsem objednávku zrušil a zboží objednal od jiného prodejce.

• nevidím žádný
    • dlouhá dodací lhůta

průměrný

• Pro internetový prodej je obchod nepoužitelný, zboží,které bylo "skladem" jsem si nechal dodat na místní pobočku, v místě bydliště, protože otvírací doba byla i v sobotu,kdežto poštu bych v sobotu neočekával.po 14dnech samých výmluv jsem byl nucen od objednávky odstoupit.

Obchod používal výmluvy na "svátky", přičemž během mého 14 denního čekání na produkt, který byl skladem, byl jeden jediný nepracovní den 1.1.2013. Mezitím spletli místo dodání do jiné pobočky, až na to přišli- po týdnu- zase nic- přiznali,že produkt pro mě v jiné pobočce mezitím prodali. Mě nechali jen čekat až se ozvu sám. NEPŘEDSTAVITELNÉ !!

• u zboží je uvedeno skladem a skladem vůbec nebylo.Z obchodu se ozvali po asi 3 dnech.
    • Komunikace velmi špatná a informace nepravdivé.

Nepoužitelný pro mne,mám ráda upřímné,seriozní jednání.
    Raději si na zboží počkám,ale chci vědět,kdy je budu mít

• U
    • UVEDENE ZBOZI NABIZENE NA NETU JIZ NEBILO SKLADEM

SLUSNE

• žadnou přednost jsem neschledal chtěl jsem nakoupi kvuli ceně
    • Komunikace s zakazníkem

nenakupovat v tomto obchodu

• dodací lhůta

• -
    • Obednal jsem a NIC jeste nedorazilo (uz je to tyden).. ani nikdo s mnou nekontaktoval i kdyz jsem poslal jiz 5 mailu..

• OBCHOD NENABÍZÍ REKAPITULACI OBJEDNÁVKY, OBJEDNALA JSEM SI ZBOŽÍ A PŘIŠLO NEÚPLNÉ

Nedoporučuji

• přestože zboží měl obchod na skladě a já jsem ho potřeboval co nejdříve, tak bylo z obchodu odesláno až čtvrtý den

• mizerná komunikace
    • neaktuální stránky

budu se mu snažit obloukem vyhnout

• nekomunikujou, neodpovídají emaily
    • extrémně dlouhá dodací lhůta

nedoporučuju,
    nikdy už si u nich nic nekoupím

• - zbozi jsem uhradila bankovnim prevodem a bylo vyexpedovano jako zbozi na dobirku. protoze se jednalo o svatebni dar, byla to docela trapna situace, aby si nevesta svuj dar zaplatila....

• Při objednávce s osobním odběrem, se nikde nedozvíte, že až obchod bude Vaše zboží vlastnit, tak Vás budou následně informovat. Musela jsem na prodejnu volat 2 krát a pak mi bylo oznámeno, že až zboží bude, tak dají vědět.