potvrdit objednávku odeslat zákazníkovi email že si má zboží vyzvednout na prodejně, kde žádné zboží nebylo, není ani na skladě takže objednávka nemůže být doručena ani dodatečně a místo omluvy na mě pan Holčapek řval že má volno žádná blbá objednávka ho nezajímá!!!!! takže v tomto obchodě si už v životě nic nekoupím s tak arogantním přístupem že si to mám jít koupit jinam!!!! půjdu a vy zavřete!!!!!

• komunikace
    • dodací lhůta

Zboží po 14ti dnech nedorazilo, s obchodem se nedá spojit ani telefonem, ani emailem.

• Priznive ceny
    • Rychlost dodani

Dobrá cena, rychlost dodání, jednoznačně DOPORUČUJI všem.

cenově dostupné zboží,rychlost vyřízení a dodání zboží

Objednala jsem zboží a už je to 3 týdny.Doposud se mi nikdo neobtěžoval mailem či telefonicky odpovědět na mé dvě výzvy.Obchod nedoporučuji.

• nekomunikují

• výhodná cena
    • kamenný obchod
    • slušné jednání, rychlá komunikace

doporučuji, rychlé jednání i dodání objednaného zboží, vše přišlo v pořádku, podle objednávky, děkuji.

• Oproti jiným obchodům dobrá cena.

• Pár minut po objednávce, bylo možno si zboží vyzvednout
    • Špatná telefonická komunikace
    • Nemožnost platit na vydejně kartou, klidně s příplatkem.

s obchodem jsem sokojen

• v nabídce je zboží, které není dodáváno celé

Jsem zklamaná z nákupu, jelikož mi nebylo dodáno to, co je nabízeno jako součást balení.Proto jsem si taky toto zboží objednala v AB expert obchodu, zdálo se mi to výhodné.Posílat ale zboží zpět nebudu, protože bych opět musela platit další poštovné a už tak se mi to prodražilo.

• Ryclé dodání zboží...
    • Komunikace...

Zboží dorazilo rychle a v pořádku. Jsem spokojena, ale v popisu zboží na stránkách obchodu byla jiná barva než ve skutečnosti. Každopádně na funkčnost přístroje to žádný dopad nemá. Obchod jsem oslovila a upozornila na tuto chybu a zatím žádná odpověď. Zboží, ale mohu zaručeně doporučit!!!!

zboží mělo na základě mého výběru v objednávce dorazit poštou, ale přivezla ho přepravní služba (což je trochu problém, když máte udanou adresu domů, ale celý den jste v práci...)

• Žádné
    • Špatná komunikace

Objednané zboží které bylo skladem mělo být expedováno do 24 hodin,bohužel nebylo.Po telefonickém dotazu byla slíbena náprava bohužel se tak nestalo.Po týdnu čekání jsem objednávku zrušil a zboží objednal od jiného prodejce.

• Bez souhlasu změnili dopravce a ta doba dodání je dost dlouhá.

Ok

• - rychlost dodání, velký výběr a výborná cena
    • - emailová komunikace byla výborná
    • - chybí profesionálnější přístup u pracovníků kamenné prodejny (zboží bylo vybaleno a tím byla ztížena manipulace při osobním odběru)
    • - nebyla možná platba kartou na prodejně

Výborná cena, rychlé dodání, velký výběr zboží

• dobré zboží dobré ceny
    • dle mě nemá

cena a kvalita zboží

• přehlednost
    • doručovací doba i když mají zboží na skladě. Další překvapení bylo že mi to přivezlo PPL ale na stránkách byla Česká pošta.

pokud nespěcháte s doručením tak doporučuji.

• Zboží za dobrou cenu, výborná a rychlá komunikace a vyřízení objednávky

Jen doporučuji.Výborné a rychlé jednání.

• Doporučené sluchátka od jiných zákazníků
    • Objednala jsem si bílé sluchátka a na místo toho mi došly černé

Dobrý obchod. Bylo to rychlé. Sluchátka, které jsem zakoupila, jsou pro mě velice dobré. Akorát mě zklamalo, že dorazily černé sluchátka místo bílých, jak jsem chtěla.