• Dodáno jiné zboží, než jaké objednáno.

Objednal jsem vosk Skivo skare modrý, doručen byl Klístr univerzál.

Reakce obchodu ABCSPORT.CZ

Mýlíte se. Zkontrolujte si to v rekapitulaci objednávky, objednal jste Klistr universál. Chyba není na našem vysílači :-)

Vše asi v pořádku akorát mi chyběl originál pytlík na boty který byl vždy součástí bot .

Reakce obchodu ABCSPORT.CZ

Asi jste si spletl sportovní sálovky Botas Spider, které jste si objednal, s botami z kolekce Botas 66. U designových bot Botas 66 byl v letech 2008-2012 přiložený zmiňovaný pytlík na boty, ale ani u těchto bot vyrobených od roku 2013 už nebyl.
    K botám ze sportovní řady Botas Sport nebyl přikládán pytlík nikdy.

• Nabízejí zboží, které neumí dodat.

Reakce obchodu ABCSPORT.CZ

Ano, máte pravdu. U lehátek jsme měli starý obrázek v jiných barvách. Lehátka nám přišla začátkem prosince v nových designech a v předvánočním fofru jsme tento nedostatek nezaznamenali.
    Na druhou stranu, díky Vám jsme obrázek opravili a další zákazníci už byli plně spokojeni :-)

• Obdržel jsem jiný rozměr plášťů než jsem objednal a které mi prodejce emailem potvrdil. Místo 47-305 54-305, což je o 7mm širší.

Reakce obchodu ABCSPORT.CZ

Za chybu se omlouváme, zaúřadoval si lidský faktor. Spojíme se s Vámi a problém vyřešíme.

Pořídila jsem 3 typy posilovače prstů od jednoho výrobce, měly se lišit roztažností/úrovní zátěže ... jsou všechny stejný, liší se maximálně tak o 5% roztažnosti, liší se tedy hlavně v barvě. Jsem fyzioterapeutka, potřebovala jsem to na prst po distorzi.
    Jinak bylo vše v pořádku.

Reakce obchodu ABCSPORT.CZ

Jsme rádi, že jste byla spokojena s naším servisem a o to víc nás mrzí, že nejste spokojena se zbožím.
    Můžete využít možnost vrácení zboží.

Poslali mi to na jinou balíkovnu, přes celý město, navíc pěšky. A ne, nespletl jsem se, správná byla napsána za jménem v závorce, jenomže ne v adrese. Vím, že je pohyb zdravý, ale ne když spěchám na vlak.

Reakce obchodu ABCSPORT.CZ

V tomto prsty nemáme. Zásilka odcházela na pobočku Balíkovny, na kterou jste ji objednal. Stává se, naštěstí ne moc často, že Česká pošta nasměruje balíček na jinou pobočku. Je nám líto, že jste měl s naší dodávkou potíže.

• Artis P3 Posilovač pružinový - zobrazení v obchodě je s povrchovou úpravou, dodávka bez povrchové úpravy, to samé náhradní pružiny

v tomto obchodě již nakupovat nebudu

• 5D Universální Spray 300 ml mi byl dodán bez rozprašovače.

• To, co bylo skladem, jsem obdrzel obratem.

Obchod nekomunikuje. Objednate si zbozi, oni ho castecne nemaji, takze Vam poslou jenom neco a ohledne zbytku vubec netusite, jestli jeste dorazi nebo vubec nedorazi nebo co mate ocekavat. Myslim, ze dnes uz je standard komunikace nekde jinde.

Reakce obchodu ABCSPORT.CZ

Tato Vaše zkušenost nás mrzí, protože právě na individuální přístup klademe důraz. Je možné, že jsme se Vám nedovolali a protože se jednalo o zboží z posezónní akce, kde bylo jasně řečeno, že jde o lyžařské vosky maximálně ve skladové zásobě a vy jste všechny potřebné bonusové položky rozepsal v poznámce, napokládali jsme další komunikaci za nutnou.

• Poslali mi jiné (levnější) zboží, než jsem si objednal a zaplatil.
    Peníze neřeším, ale potřeboval jsem to co jsem si objednal.

Reakce obchodu ABCSPORT.CZ

Došlo k neúmyslnému přešlapu skladníka. Místo jablka zabalil hrušku :-) Toto se nám naštěstí nestává často.
    Omlouváme se a jsme připraveni zboží vyměnit.

Nedostal jsem upozornění k vyzvednutí zboží. Člun jsem zakoupil jinde.

Reakce obchodu ABCSPORT.CZ

Člun byl připraven k odběru v den objednávky, upozornění k vyzvednutí jsme odesílali.
    Není v našem zájmu zboží schovávat :-)

Zbozi nebylo doruceno v prislibenem terminu

Reakce obchodu ABCSPORT.CZ

Zboží jsme odesílali přesně tak, jak garantujeme.
    Přepravní společnosti jsou v předvánočním čase přetížené a může tak dojít ke zdržení, které nedokážeme při nejlepší vůli ovlivnit.

• Nebezpečně pracuje s citlivými informacemi.

Úroveň zabezpečení tohoto eshopu je jak ze začátku století. Pokud v něm už musíte nakupovat, použijte takové údaje, u kterých vám nebude vadit kdyby je někdo zjistil a zneužil.

Reakce obchodu ABCSPORT.CZ

Z tohoto hodnocení nemáme radost, protože zabezpečení nám není lhostejné a necháváme ho pravidelně testovat nezávislým certifikačním řízením APEK.
    Budeme rádi, když nám napíšete konkrétní pochybení, abychom mohli zjednat nápravu.

• ř

Reakce obchodu ABCSPORT.CZ

Pokud zákazník neuvede proč byl nespokojený, tak se dá těžko případný problém odstranit.

• Informace uvedené v iternetovém obchodě se neshodují s informacemi na zakoupeném produktu!! Nosnost dle stránek 15kg dle informací na obalu 11kg!

Reakce obchodu ABCSPORT.CZ

Děkujeme za připomínku. Ojediněle se může stát, že se liší údaje v katalogu, ze kterého čerpáme informace a popis na zboží.
    Budeme rádi, když uvedete o jaký produkt se jedná, abychom mohli chybu napravit.

• možnost vyzvednutí na jiné pobočce

Po potvrzení objednávky jsem své zboží bohužel, ani po 2 urgencích (e-mailem) neobdržel.

Reakce obchodu ABCSPORT.CZ

Je nám líto, pravděpodobně se jedná o nedorozumění, nejsme si vědomi, že bychom na nějaké e-maily nereagovali. Je možné, že byla chyba v e-mailové adrese.

• Spatna komunikace. Prisel mi email, ze zobi bude pripraveno ve ctvrtek odpoledne. Vska nebylo, pan se zbozim pry jezdi az vecer.
    • Navic pri prvni objednavce jsem obdrzel neco jineho, nez jsem objednal.

Udelejte si nazor sami.

Reakce obchodu ABCSPORT.CZ

za opožděné dodání na výdejní místo se omlouváme, v důsledku náledí se zřejmě PPL opozdilo.
    Co se týče jiného zboží, škoda že nejste konkrétnější, stát se to může, avšak v případě pochybení řešíme problém rychle a individuálně.
    Jiroušová, abcsport.cz

• nic extra

Přestože za to obchod nemůže, nákup negativně poznamenalo, že nakoupené koloběžce šmajdá zadní kolo o 1 cm jak do stran tak na výšku. Prostě šmejd.

Reakce obchodu ABCSPORT.CZ

To se samozřejmě může stát, do kartonů nevidíme :-) Stačí se na nás obrátit. Podobné reklamace řešíme ve velmi krátké lhůtě a bez nákladů pro Vás.

• dlouhá dodací doba

• slušná cena, dobrá komunikace
    • Objednala jsem si seřízení koloběžky za příplatek, ta ale přišla neseřízená!!

Pokud by přišlo zboží tak, jak bylo objednané, tedy vč. seřízení, byla bych spokojená. Dodací lhůta na prodejnu je dlouhá - 1týden

Reakce obchodu ABCSPORT.CZ

Ano, u koloběžky bohužel došlo během přepravy k povolení šroubu a tím rozladění brzd.
    Týdenní frekvence závozu výdejních míst umožňuje jejich bezplatný provoz.
    Vždy má zákazník možnost nechat si zboží poslat a v tom jsme velmi rychlí :-)