• nevím- hledala jsem určitou věc, kterou jsem zde našla a koupila ...
    • nepřemýšlela jsem nad tím

Obchod jako každý druhý. Zboží jsem zde nakoupila protže bylo skladem a za dobrou cenu.

• Telefonická komunikace se zákazníkem.

Objednala jsem dvoje trekingové hole,
    měli jen jedny. Proto ten telefonický kontakt na zákazníka. Zboží nebylo uloženo
    v originálním obalu, ale v nějakém hodně použitém igelitu. Vzhledem k tomu, že to měl být dárek - nic moc.
    S ostatními objednanými věcmi ( 4 kusy)
    problém nebyl.

Reakce obchodu ABCSPORT.CZ

mrzí nás, že jste s nákupem v našem e-shopu nebyla spokojená. Jak jste se přesvědčila naše informace, že je zboží skladem byla pravdivá. U některého zboží nedržíme skladem větší množství a pokud je zboží doprodejové jako byly tyto hole, může se stát, že máme poslední kus.
    Co se týče obalu, bohužel u některých čínských výrobků i nový originální obal může vypadat tak jako tento.

Nabízené zboží neodpovídalo dodanému. Objednala jsem sáňky dřevěné, dostala jsem poloplastové a to bez jakéhokoliv upozornění, že bude změna produktu.

• nedorucene zbozi vyhody zastinilo
    • dodaci lhuta

jeste stale cekam na dodavku a jedine info z abc sportu bylo ze zbozi je pripraveno a mam poslat penize. 10 dni je pryc a zbozi jeste nemam a ani info, ze bylo odoslano.

Volil jsem doprave Postu se kterymi jsem, ale nikdy v mimo vanocnim obdobi nemel problem.

Reakce obchodu ABCSPORT.CZ

Problém vyřešíme přímo se zákazníkem. Zádrhel je na poště.

• zboží nelze platit kartou, dorazilo jiné zboží

• Nekontroluje odeslané zboží. Přišla mi jiná velikost než jsem chtěla.