• ceny, komunikace

ceny, komunikace s obchodem, doporučili vhodné pouzdro k tabletu

• super cenya a rychle dodani

nakupovala jsem tady po druhe a mohu doporucit

• Uz nekolik mesicu s nimi resim reklamaci telefonu. Vystavili mi dobropis splatny k 1.5.2013. Nekolikrat jsem jim mailoval. Penize neposlali a naozyvaji se.

Silne nedoporucuji!

Reakce obchodu AAAMOBIL.cz

Dobrý den,muzete upresnit prosim nejake podorobnosti na [email protected], poslal jste zpet potvrzeny dobropis? prosim upresnete, at se na to muze nekdo podivat s vasi receneze neni zrejme o co se presne jedna, stejne tak ze by s vami nikdo neresil reklamaci, nebo nereagoval na vas email. patrne doslo nekde k chybe na rekl.oddeleni, dekuji

• nákup z domu
    • záslika přišla na druhý den

doproučuji

• vše v pořádku

ok

• Spokojenost, mohu doporučit, vstřícný přístup k zákazníkovi.
    • Nemám žádný.

Nejlepší cena na trhu u mého zboží.

• dobrá komunikace s prodávajícím
    • slušná doba dodání

měli dostupné příslušenství, které jsem jinde nemohl sehnat, spokojenost

• kamenný obchod na stejné adrese v Olomouci po dobu mnoha let;
    • požadavky na zboží,které nebylo skladem,vyřešeny po dohodě do dvou dnů;
    • ochotný prodavač, vstřícné jednání

Vyhovuje mi nakupování v kamenném obchodě a oceňuji, že je stále na stejné adrese .
    Sleduji nabídky aaa.profizona, mají velmi přijatelné ceny, ale využívám raději nákup přímo v prodejně. Vždy jsem byla spokojena s jednáním personálu a mohu prodejnu v Olomouci max.doporučit ostatním zákazníkům.

• cena, rychlost dodávky

zboží mi dorazilo druhý pracovní den od objednání, cena lepší než v jiných eshopech

• kamenná prodejna v Olomouci
    • rychlé jednání
    • originální zboží

byl to můj první nákup a jsem spokojen

• kamenný obchod v Olomouci.
    • dobré jednání
    • příjemný prodavač

byl to můj první nákup, nemám nic proti

• kamenný obchod v Olomouci
    • srovnatelné ceny s konkurencí na internetu
    • vykládání si reklamací po svém
    • prodlužování reklamačního řízení
    • prodlužování vrácení peněz

Tento obchod striktně nedoporučuji. S takovým chováním jako zde jsem se ještě nesetkal. Bohužel jsem musel reklamovat porouchaný telefon. Reklamace proběhla přes autorizovaný servis nokia, kde jsem po třetí reklamaci stejné závady obdržel reklamační protokol s vyjádřením, že mi vzniká nárok na odstoupení od smlouvy a vrácení peněz. S mobilním telefonem, kompletním balením a dokumentací jsem se tedy vydal do AAAmobilu s mylnou představou, že si personál projde dokumentaci a vrátí mi peníze. Tím ovšem začal kolotoč urgencí a mailů. Obsluha si vzala mobilní telefon a dokumenty s tím, že si oprávněnost reklamace musí sami ověřit (už tady mi není jasné proč, když byl v autorizovaném servisu). Díky tomu jsem čekal cca 20 dní na vyjádření (máme na to 30 dnů, ano, ale mobil když sečtu i předchozí reklamaci v autorizovaném servisu, dostávám se na 60 dnů a to mi přijde dost). OK, reklamace byla uznaná s tím, že mi budou peníze vráceny na účet se splatností 20 dní (proč?). Den po splatnosti mi stále nedorazily peníze. Po dotazu emailem jsem se dozvěděl výmluvu, že byl Ing. Vala (odpovídá v příspěvcích od jiných uživatelů zde) mimo firmu a zítra pošle potvrzení od účetní o nastavení příkazu (jako zákazníka mě nezajímá kde byl, zajímá mě pouze to, že nemám svoje peníze, na které mám nárok). Druhý den samozřejmě žádné potvrzení nepřišlo a po další urgenci další výmluva, tentokráte to omylem neodešlo. Poté peníze konečně přišly. Na peníze jsem tedy čekal 53 dní od doby, kdy jsem na prodejnu donesl potvrzení, že mám na peníze nárok. Toto vše nakonec vyústilo k podání podnětu na Českou Obchodní Inspekci. Takže pokud kupujete něco dražšího, u čeho by mohl vzniknout problém se zárukou, raději se obraťte na jiný obchod.

Z pozdravem Petr

• rychlé jednání při prodeji zboží
    • Zboží vráceno, po urgencích reakce: "máme třicet dnů na vráceni", po této době, částka nevrácena,dalši urgování,reakce: "předám účetní" a po 60ti dnech se stále nic neděje, a už ani žádné odpovědi na urgence.

Prozatím jsem se s takovým přístupem nesetkala na žádném internetovém prodeji, je mi líto, ale tuto společnost bych po této skutečnosti nedoporučila nikomu.

• Poměrně rychlé dodání zboží.
    • Po vrácení zboží ve čtrnácti denní lhůtě (dle § 53 odst. 7 zákona č. 40/1964 Sb., občanský zákoník) mi dosud nebyly vráceny peníze (přes 5.500,-Kč), třebaže je to již více jak 30 dní.

Byl mi sice vystaven dobropis se splatností k 22.8., ale dosud mi peníze nebyly vráceny. Navíc dostávám na mail odpovědi typu " Banka nespadá pod mou pravomoc, musím kontaktovat účetní..." a podobně, ale jednoduché odpovědi, jestli byly peníze odeslány a kdy budou se člověk nedočká.

Po úvodní spokojenosti jsem teď zklamaný.

Reakce obchodu AAAMOBIL.cz

Dobrý den, částka byla vrácena na Váš účet, o čemž jste byl informován, obchodník Vám jen psal, že ohledně vrácení peněz, toto musí prověřit u účetní, která vyřizuje dobropisy a má práva k účtu a nastavování příkazů k úhradě, což jistě musíte chápat. Ing. V.Vala, www.profizona.cz

• rychlé vyřízení
    • dobré jednání
    • originální zboží
    • možnost vybrat si ekonomické balení (levnější) a originální
    • nevzbuzuje ve mě důvěru, že objednávám u aaamobil, ale komunikuji s profizona.cz - ale jen detail
    • Na dotaz "kdy" mi nedošla odpověď, ale naštěstí balík došel hned druhý den

Objednávala jsem v tomto obchodě, protože měli zboží nejlevněji. Objednala jsem si toho víc. Druhý den mi napsal pán,že jedno zboží nemají a jestli to chci vynechat, zrušit objednávku, či si vybrat něco jiného - to mi přišlo fér! Vyhlídla jsem tedy něco dražšího, ale přešvihlo by to můj limit a pán byl dokonce té lásky a dojednali jsme rychle nějakou tu slevu a zboží došlo pak hned druhý den a vešla jsem se do onoho limitu! Vše originálně balené, ikdyž sluchátko - Bluetooth: dokonce pro ČR - bylo v jiné barvě (místo černé, došel slonovinvě bílý), ale to vůbec nevadí! O barvu mi nešlo :-) Na mobilní příslušenství mohu jen doporučit!!!

Reakce obchodu AAAMOBIL.cz

Dobrý den, eshop profizona.cz, je spojení prodejen aaamobil, aaafoto a aaanavigace, provozuje ji právě AAAMOBIL, s.r.o. , jelikož se stále rozšiřuje sortiment, postupně se přechází na www.profizona.cz, kde naleznete sortiment ze všech tří stávajících eshopů za stejné ceny, ale můžete nakoupit více např. za cenu jednoho poštovného. Ing. Viktor Vala, www.profizona.cz

• Cena vyborna.
    • Mobil se pokazil a reklamace byla zamítnuta s tím, ze za pokazeni muzu sám - ze jsem na nej neco vylil, což neni pravda.

Takže pokud chcete mobil s garanci 2 roky a zadne podvrhy, tak na AAAmobil urcite nekupovat!!!

Reakce obchodu AAAMOBIL.cz

Dobrý denpopište mi prosím sitiaci přesně na můj email [email protected], zíruka je 2 roky, zboží je určeno pro trh ČR, pokud ovšem byl např. politý, toto neposuzujeme mi, ale autorizovaný servis konkrétní značky,..prosím obraťte se ještě jednou na mě nebo na [email protected] na pana Švece s upřesněním. Přimo my závady neposuzujeme, vždy záleží na vyjádření servisu, my za vás MT na servis zasíláme s žádostí o vyřízení reklamace. Ing. Viktor Vala

• Koupil jsem již druhý mobil a nikde jinde bych nekupoval.

Doporučuji všem.