• Prehledny web, ceny rozumne
    • Vyrizovani objednavky, reklamace

Objednal jsem smartphone ktery byl "skladem" (platbu obdrzely 24.05.2013). Po tri tydny vymluvy, nevyrizenou objednavku jsem stornoval (13.06.2013) a ptaly se me jestli chci vratit penize na ucet ze ktereho probehla platba nebo na jini. Dne 09.07.2013 ptam se kdy dostanu penize zpet a zase dostavam otazku na kteri ucet maji penize poslat. Dne 16.07.2013 (uteri) dostal jsem zpravu ze "Do konce týdne bude částka realizována na Váš účet, pošlu Vám ještě potom o nastavení příkazu k úhradě, omlouváme se došlo k chybě na účtárně, nastavili příkaz špatně do dávky". Dne 19.07.2013 (patek) dalsi zprava "Omlouvám se, nedostal jsme se k tomu, ale už tu mám podklady, potvrzení Vám pošlu hned v podndělí jak bud v práci, nicméně platba se dohledala a bude převedena na Váš. Účet." Dnes je 24.07.2013 a stale cekam na me penize. Rozhodne nedoporucuji, vyhnete se tohoto obchodu.

Reakce obchodu AAAMOBIL.cz

Dobrý den p.A., nedostupnost byla způsobena dlouhodobým výpadkem Blade III u distributpora, který byl v doprodeji a byla u něj skokově změněna cena a zásoby se prodaly téměř obratem a čekalo se na doskladnění s čímž jste souhlasil, bohužel nakonec se tak nestalo v požadovném termínu. částka byla dohledána jak jsme Vám psali a potvrdili emailem a byl zadán příkaz k úhradě na Váš b.ú. jak bylo slíbeno, jen jsem se k Vašemu emailu v pondělí nedostal zmíněný den, za což se Vám omlouvám, stejně tak jako za problém s vyřízením objednávky.

ceny

• umístnění

umístění v klidné lokalitě..

• ochotný prodavač

ochotný prodavač který mi zboží ukázala a předvedl

• sortiment

slušný výber příslušenství

• možnost osobního odběru a kontroly zboží

osobní odběr

• rychlé vyřízení reklamace

reklamoval jsem HTC a do týdne bylo zpět. Musím pochválit za rychlost

• doba dodání

nakupuji zde jednou za čas ale vždy v pohodě

• komunikace
    • doprava zdarma
    • rychlost todání

nakupoval jsem opakovaně a líbí se mi možnost dopravy zdarma, a ne jak jsme se setkal s vysokým poštovným jinde, řešil jsem i reklamaci a vše proběhlo jak má, vše v pořádku

• nabízené zboží
    • ceny

velký výběr příslušenství, dobrá komunikace přes email, poradili mi s výběrem

• super ceny na tablety a mobily, určený pro ČR

nakupuju zde pravidelně, můžu bez obav doporučit

• Dobrá cena
    • Po kladném vyřízení reklamace jsem čekal na vrácení peněz více než dva měsíce, na urgence nikdo neodpovídá.

Pro nákup dražšího zboží nedoporučuji

Reakce obchodu AAAMOBIL.cz

Dobrý den, můžete mi prosím poslat číslo dobropisu na [email protected] ? at to mohu proverit a kam jste urgence posilal? dekuji

• velký výběr, ceny

dobré ceny oproti jiným eshopům, dobrá doba dodání, nakupovala jsem tu několikrát a vždycky vpohodě

• -cena
    • -zboží skladem
    • -parkovací stání

První zkušenost s touto firmou. První dojem trochu zklamal, když jsem po dvaceti minutách zaparkoval, tak jsem našel na dveřích "z technických důvodů zavřeno". Tak jsem se otočil a valil do "bohemky". Tam jsem se dozvěděl, že tři objednané kusy jsou prodané a další dorazí za týden. Další den jsem opět zkusil aaamobil a zboží jsem si odvážel domů. Jen jsem musel zajet vybrat do bankomatu, bo měli předešlý den nějaké problémy s platebním terminálem.

• platba kartou

nerad sebou nosím hotovost

• možnost osobního odběru

neúčtují si jako jiné eshopy poplatky za osobní odběr cože je plus. Nevím proč bych měl jinde za toto platit

• dobrá komunikace

objednal jsem si telefon a kartu a jelikož se v tomto moc nevyznám (byl to můj první nakup takového zařízení a naštěstí mě prodejce volal jestli mám kartu pro telefon. Jinak bych musel vracet špatně objednané zboží. Jsem spokojený se službami

• ochotný prodavač
    • kamenná prodejna

ráda nakupuji na internetu ale vždy si zboží chci vyzvednout osobně a prohlédnout a zde mám tu možnost. Navíc pán mi poradit pár drobností ohledně zařízení.

• dobré ceny
    • široký sortiment
    • tradice obchodu

nakupuju zde sporadicky ale vždy bezproblémů

• špatná komunikace,neproškolený personál

nedoporučuji