• Toto hovoří o všem !
    • Šmejdi všech šmejdů

• žádám všechny osoby podvedene timto e-shopem aby mne kontaktovali na tomto e-mailu pro spolecny postup proti temto podvodnikum.

Jde o podvodne jednani postup v ramci OČTŘ i mimo ně..
    [email protected]

• Nefér

Nejde se majitelům dovolat. Našel jsem divnou věc. Ve stejné bytovce co bydlí paní Švůbová je i člověk co má vebové stránky kde prodává úplně stejný sortiment co prodávala paní Švůbová. Jeho stránky jsou ...... ale poslední týden si je předělal na ....... Volal jsem mu, potvrdil mi že bydlí ve stejným domě a že ji zná, a požádal jsem ho ať mi sežene tel. kontakt na paní Švůbovou ale už se neozval. Možná by dokázal pomoc s kontaktem na tu paní

• Koupil jsem u nich mobil Sonim super odolný za 10.000 telefon byl 5x na reklamaci 4x mi ji uznali chtěl jsem zpět peníze ale oni mi pořád vnucovali zpět neustále závadový telefon dal jsem to právníkovi a ten mi sdělil ať si jej tedy nechám vrátit zpět a pak to bude jednodušší psal jsem si o něj telefon nepřišel peníze taky ne mezi tím šla firma do insolvence k žalobě se připojím můj telefon je 777901536 oblast Brno. nebo pište na mail

zjištěné údaje jednatelka marcela švubová 731 092 802
    david švec 603 553 921 zdeněk hrazdira (číslo nenalezeno) spolumajitel ing viktor vala (take bez čisla)

• Jednatelé firmy aaamobil Marcela Švubová, Šternberk, Poděbradova 799/18, a Ing. Viktor Vala, Šternberk, Křížová 10, jsou podvodníci. Dluží mi taky peníze....

POZOR NA NĚ !!!!!!

PODÁNO TRESTNÍ OZNÁMENÍ + JSOU V INSOLVENCI viz. níže

- insolvence viz.

(tam blíže co a jak viz. Vyhláška o zahájení insolvenčního řízení, na stránce dole dole je i link formuláře, tam jsou formuláře k vyplnění, vzory a pokyny vyplnění apod. - čili jak uplatnit svou pohledávku v insolvenčním řízení)

- trestní oznámení je podáno, dle mých informací by cca někdy v týdnu od 7.10. do 11.10.13 mělo být již dále v šetření na PČR, OŘP Praha III, SKPV OHK (Policie ČR, Obvodní ředitelství Praha III, Služba kriminální policie a vyšetřování, oddělení hospodářské kriminality), ul. U Mateřské školy 2, Praha 9 (telefon jistě není problém si vygooglit či jinak zjistit), tam se případně jako poškození dále obracejte (čili na PČR Místní oddělení Bohnice, kde bylo oznámení podáno, se již pokud možno neobracejte)

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• podvodné jednání

Dnes podávám na společnost trestní oznámení pro podvod, neboť jsem také uhradil objednané zboží předem a nic mi nebylo doručeno. Myslím, že nás poškozených je dost, aby to v případě odsouzení dalo na vyšší sazbu s ohledem na způsobenou škodu. Proto je však třeba, abycho se všichni obrátili na org.činné v trestním řízení a nezůstalo pouze u nadávání v této diskuzi! Pokud budete chtít vzor mého oznámení, rád ho přepošlu, k tomu uvádím svou e-mailovou adresu: [email protected]. V průběhu trestního řízení se lze připojit se způsobenou škodou k její náhradě.

• tak už skončili...

zloději, ukradli mi peníze, na ty hovada jednatele a společníky pozor!!!

• Již 8.8. 2013 jsem si objednala zboží, fotoaparát, který mi nepřišel z důvodu, že prý ho neměli na skladě a stáhli ho z výroby, a následně firma poslala mail, zda si u nich nevyberu jiný fotoaparát. Tak jsem napsala že chci peníze zpátky, no tak mi od firmy přišel doklad o stornování, s tím že mi peníze tedy pošlou na účet. Uběhlo ale 14 dní od tohoto emailu a peníze stále na účtu nemám. Společnost se neozývá na mé emaily, dokonce mi poslední e.mail ani nešel odeslat a jejich www stránky (www.profizona.cz) jsou údajně v rekonstrukci.

Zkrátka a dobře, jsou to jen další podvodníci na trhu. Snad jim již nikdo nenaletí. A snad se to vyřeší a půjde je dát nějak k soudu.

• Není to ani na klepeta, ani na žalobu- u naší justice se nedá ničeho dočkat, ale místo dalších objednávek u nich, objednat tentokrát na ně partu ostrých vymahačů. Když už mají naše peníze,třeba se jim na zpřerážených nohou budou špatně užívat.

Důrazně nedoporučuji od nich něco objednávat. Pan Hrazdíra, paní Švubová - spolumajitelka - Šternberk, ul. Poděbradova, pan Vala- spolumajitel-Šternberk, ul. Křížová jsou pravděpodobně podvodníci.

• nekomunikují

Tak jsem se taky asi nechal napálit.13.09.2013 provedena platba a od té doby firma nekomunikuje.Je to opravdu na žalobu za zpronevěru.Nikomu nedoporučuji a důrazně varuji před touhle společností!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• X
    • NEOBJEDNÁVAT

Souhlasím,jsou to PODVODNÍCI! Objednal jsem si telefon, a bohužel jsem také zaplatil převodem. Nemám ani peníze ani mobil. K ŽALOBĚ SE PŘIPOJÍM

• Zaslal jsem navigaci k reklamaci, už je to víc než měsíc a nepřišla ani navigace, ani peníze. Pokud někdo bude organizovat hromadnou žalobu, dejte prosím vědět..

Zkrachovat může každý, ale i k tomu se dá postavit čelem

• Nejhorší e-shop v historii, dluží mi peníze a nikdo nebere telefon, neodpovídá na e-maily! Nikdo nic nekupujte, je to banda zlodějů!

Objednal jsem si zboží, které měli údajně skladem, po 14ti dnech jsem poslal dotaz, jestli mají toto zboží a napsali (na jiný email) že nemají skladem a stáhli ho z e-shopu. Peníze mi ani po třech týdnech nevrátili a nikdo nekomunikuje, je to ostuda a hnus, zloději!

Všechny varuji před těmito podvodníky! Nelze se jim dovolat a na mejly neodpovídají, peníze nevracejí!

• DŮRAZNĚ PŘED TOUTO SPOLEČNOSTÍ VARUJI !!! Zboží dodáno až po měsíci a to po několika urgencích a téměř vyhrožování ani ne vše,platil jsem bohužel převodem, rozdíl peněz nevrácen,jeden tablet ze dvou objednaných nefunkční,navíc poslán jiný typ o třídu nižší, ale za stejné peníze. Reklamace tabletu neuznána.Komunikace žádná, teď už telefony nikdo nebere.Je to banda podvodníků a já to hodlám dál řešit přes ČOI a přes Svaz pro ochranu spotřebitele.Silně zvažuji i podání trestního oznámení pro podvod.Přidají se i další??

NIC HORŠÍHO JSEM NIKDY NEZAŽIL, A TO OBJEDNÁVÁM HODNĚ A Z CELÉHO SVĚTA

• Do této doby komunikovali
    • Nevrácené peníze, už asi 2 měsíce
    • Už je zřejmé, že je to podvod nebo firma neunesla finanční zátěž a skončila

Stahuji nápad s facebookem.
    Své údaje a ukradenou částku napište na e-mail: [email protected]
    Pán bude podávat trestní oznámení, tak mu dejte vědět, ať nás je víc.

• evidentně podvedli zákazníky, firma nebyla schopná plnit své závazky, přesto přijímala objednávky, to už je PODVOD!!!

je to na klepeta :-(

• -
    • -

prosím, ozvěte se mi na mejl [email protected]

podáme trestní oznámení, nebo něco podnikneme, hlavně bych to nenechávala ležet ladem, klidně i do televize to zmedializovat pokud nebudou chtít peníze vrátit.

• vůbec nic................HNUS !!!!!!!!!!
    • Mám rovněž stornovanou fakturu , nedodali mobilní telefon , nelze se na firmu ani prodejnu dovolat. Na e.maily sice párkrát odpověděli , ale to je vše. Splatnost storna faktury jsem měl 7.9.2013 a do dnešního dne stále nic !!!!!!

nedoporučuji - tedy pokud obchod už neskončil a my jsme nebyli pouze podvedeni....

[email protected] - neexistuje !!!!! nelze jí odeslat e-mail