• Hydraulická ruční brzda z Číny z temu za 1400, v obchodě prodávají za 2500
    • Přišla mi bez držáku na stůl...

• Obchod nekomunikuje so svojimi zákazníkmi

10dní, zboží nedorazilo, kominikace 0, nemám peníze ani zboží. Z podobných pochybných eshopů už příště jen na dobírku, nebo nejlépe vůbec...

• Zboží bylo skladem , žádná komunikace obchodu nic , že se objednávka zdrží .

• Zboží jsem objednala, ale nedorazilo, bez reakce obchodu
    • nikdo se neozval, že to bude trvat
    • zboží svítí skladem a pak na něj čekáte více jak týden

Po zaplacení šestý den stále nic!
    Musel jsem volat a zapomněli na mě.
    Až po zavolání se něco dělo. :-(

• ŽÁDNÁ KOMUNIKACE

Díl který jsem objednal nepřišel.
    Nepřišel ani email s omluvou že díl není.
    Nepřišla ani odpověď na mnou odeslaný dotaz k objednávce.
    Po automatické odpovědi, že byla objednávka přijata, se vlastně nedělo ze strany obchodu vůbec nic.

Po osmi dnech co jsem měl objednáno a zboží bylo skladem mi nic nepřišlo a ani žádný email. Tak jsem objednávku zrušil. Ani tak žádný email. Takže absolutně nekomunikuji a ještě ke všemu mi povídal známí že tam má objednané pásy už měsíc a nic. Potom co jsem zjistil že to zboží je z Číny už jen podle toho že se ani nesnaží nahrát vlastní fotky. Objednal jsem z Číny o 800,- levněji. U nás toto zboží měli slevněno z 2700,- na 999,- v Číně za 450,- i z dopravou. Čekací lhůta samozřejmě stejná. Tento obchod nedoporučuji v žádném případě. Akorát na vás vydělávají nekřesťanské peníze.

po deseti dnech zboží dosud nedorazilo, nemám co hodnotit

• nebylo skladem

• Nekomunikuje
  • Zboží objednáno 13.4. s poznámkou, že dodání této položky je cca týden od objednání. Do mailu dorazilo pouze potvrzení o objednávce a zboží nebylo ještě expedováno. Na dva emailové dotazy, kdy bude zboží dodáno jsem zatím bohužel nedostal odpověď. Čekám tedy již 3 týdny bez jakékoli informace. V tuto chvíli tedy nemohu obchod doporučit

Platba odišla z môjho účtu a doposiaľ nemám ani tovar,ani peniaze ani sa nikto neozval.

Objednal jsem predni a zadni brzdove kotouce, ktere pan sliboval, ze je maji. Dalsi den volal, ze je nemaji a ze objednavka musi byt zrusena. A ze mi dalsi den zavola, kdy budou zase skladem a nikdo nezavolal. Ceny skoro 2x tolik co za stejne kotouce na jinych strankach. Pan mi rekl, ze je to chyba a ze teda dostanu 30% slevu. No a kdyz se podivam na obchod nyni po 2 mesicich, ceny stale stejne a u kotoucu stale ,,skladem”. To je katastrofa obchod, urcite nedoporucuju!

Reakce obchodu 2RACING

Dobrý den, po 2mesících stejné ceny? 10dní od nákupu chodí toto hodnocení. Mluvili jsme spolu v den před vaší objednávkou a dohodli slevu, kotouče ten den byly dostupné. Druhý den jste udělal objednávku a bohužel výrobce poslední skladové kotouče vyprodal, proto jsem Vám vola že budou 29.týden a kdyby byly ještě dříve tak se ozvu. Bohužel se tomu nestalo. Mrzí mě to, ale i když vyhovím tak je to někdy pro někoho málo. Díky Nouzecký

Objednano, popisek dodani do tydne a jeste nebylo ani expedovano, resp prozatim dosel mail len o prijeti objednavky

Reakce obchodu 2RACING

Dobrý den pane Matúši A.....e, děkuji za Vaši reakci. Mrzí mne že nemáte ještě silentbloky na adrese. U silentbloků je napsáno od "středy do střed", ale vzhledem k našim a Vašim kořenům kde velikonoční svátky (pátek a pondělí) vezmou dva pracovní dny toto nešlo stihnout. Děkuji za pochopení

Od vytvoření objednávky,se nám nikdo neozval!

• Je to nemozne asi obednam jinde
    • Neni
    • Jsou p prdel
    • Nejsou schopni dodat

Nic nam neprislo ani odpoved prodejce proc nebyla zasilka odeslana

před deseti dny jsem si objednal a doposud nedorazilo.