• Nespokojenost s kvalitou zboží

Dlouhé čekání na expedici, bez informování, jedna položka ze dvou rozbalená.

dorazilo jiné zboží než bylo objednáno

• Doručení

Zatím jsem nespokojen, protože na zboží čekám měsíc bez jednoho dne a doufám, že brzy dorazí

• Nabízí něco, co se mi líbí. Jinak nic.
    • Komunikace a celkový přístup.

Je 21.5.2017 Toto byl můj druhý nákup v tomto obchodě.
    Poprvé jsem objednal Zpětná zrcátka F1 levé a pravé - carbon foil wrap pro syna na buggynu.
    Zrcátka přišly jiný, než sem objednal, levnější, samozřejmě za cenu těch dražších. asi +250kč. (chyba brigádníka samozřejmě) Neřešil sem to, upravil sem je, aby pasovaly, protože sem je nutně potřeboval. Došly skoro hned (po 10-ti dnech) :-)
    Teď po roce sem si tyto zrcátka objednal dne. 8.5. znovu pro svou buggy, a zatím nic. Když sem po 9-ti dnech psal, co se děje - bez odpovědi. Jediný, co došlo je žádost o hodnocení nákupu v tomto obchodě...... Tož hodnotím :-)

• Obchod zatím nereagoval ani na dotaz, zda vůbec něco očekávat (zboží přitom bylo skladem).

• Zatím nemůžu hodnotit
    • Dodací lhůta.

Zboží bylo na eshopu označeno jako - Skladem . Po deseti dnech se nic neděje.Ani reakce ze strany obchodu ,kromě toho že děkuji za nákup.

Reakce obchodu 2RACING

Dobrý den, omlouvám se ale bohužel nemáme registrovanou objednávku v našem eshopu. Zkoušeli jsme přes našeho IT, ale ani on nebyl schopen dohledat Vaši objednávku. Nevím co jste si objednal. Můžete prosím zavolat na číslo, které máme uvedené na stránkách pro dořešení naší chyby? předem díky S pozdravem Michal Nouzecký

• zoufalý pokus o ibyznys, takhle se to NEDĚLÁ

nakupte si jinde

• nabízí co nemá

Reakce obchodu 2RACING

Znovu se Vám omlouvám, někdy se to stane, že zboží vyprodáme a čekáme nové naskladnění.

Kritické hodnocení je možná zapříčiněnou ztrátou zboží v přepravní službě a vrhá to negativní pohled na dodavatele!

• Dobrá cena
    • nekomunikuje

Zboží jsem si objednal před 10 dny , na stránkách bylo skladem i dnes svítí na stránkách skladem . Nikdo ne neinformoval co a jak a zboží stále nedorazilo

bezproblémové dodání, výborný přístup k zákazníkům

• Momentalne žiadne
    • Ake !!!!!!

Čo mam hodnotiť?

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• výborná komunikace a cena.

• Hlavnou vyhodou su usetrene peniaze . Nakolko clovek si nieco objedna a nedorazi mu to domov ,cize usetril
    • SLabinou je asi nespokojny zakaznik,ak mu nepride objednany tovar,ale to je drobnost.

rozhodne objednavajte co len chcete,nepride vam to ,cize ste v klude a peniaze vam zostanu :D

• podle mě žádné zboží prostě nemám :(
    • nedoriučuje

Objednáte, ale prostě se zboží nedočkáte, nedoporučuji, žádná omluva, manžel tuto sobotu musel jet závod bez nákrčníku,zboží nedorazilo :(

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.