5dní se neozvali,po našem tel sdělili,že nemohou doručit,storno nezaslali.V době objednávky bylo zboží vedeno jako skladem.

• bez komunikace
    • Nemají co nabízejí

Nedoporučuji

Při dotazu na zboží,mi bylo oznámeno , že má objednávka -č.1402233 nebyla zaregistrovaná.

• Zboží bylo již použito. Tato skutečnost nebyla uvedena v nabídce zboží.

Nebylo uvedeno zda je zboží nové, nebo použité.

• lživé a nepravdivé údaje!!!

nedoporučuji

• Uvádí nemožné

Snažili se, ale nedodali. Odpověď, zdali doporučuji nebo ne, v mém případě nemůže být směrodatná. Objednávka byla podána, po nějaké době byla obchodem zrušena z důvodu výše uvedeného. Dali vědět, to se může stát,byli fér.

• Zboží bylo napsáno skladem, po dvou dnech telefonát, že skladem není a bude za 3-4 týdny.
    • Nepsat do e-shopu skladem, když skladem zboží není!

• Velmi výhodné ceny, navíc doprava zdarma. První nákup před několika roky byl naprosto v pořádku.
    • Kromě automatické odpovědi na objednávku, ve které obchod sdělil, že mají spoustu objednávek a tudíž se veškeré lhůty prodlužují, se ozvali asi za týden a půl. Telefon nikdo nezvedá, na stránkách na přelomu října a listopadu mají upoutávku na pneumatiky na léto. Z toho jsem získal dojem, že obchod není zrovna důvěryhodný a objednávku zrušil, což rovněž nikdo nezaznamenal. Tudíž jsem objednal jinde, za podobnou cenu (bez dopravy), druhý den bylo zboží doma.

• Nízká cena
    • Poštovné zdarma
    • Email uvedený na webu nefunguje
    • Vzhledem k nefunkčnímu emailu obchod nekomunikuje

Vzhledem k tomu že jsem nakonec objednávku stornoval tak nemohu posoudit víc než fakt že jsem po týdnu od objednání nedostal ani email potvrzující objednávku nebo datum dodání. Kdybych objednával mixér nebo kafemlýnek tak klidně a´t to trvá měsíc, ale u zimních pneumatik je přecejenom podstatné vědět kdy dorazí.

• Prodává pneu starší výroby bez upozornění zákazníka.

Dobrá cena,rychlost dodání.Nedostatečné informace o datu výroby.

• nekorektní, pneu 2roky staré, nebylo uvedeno v nabídce

Varování nekupujte staré zboží.

• Obchod zatim neprobehl, po objednavce mne prodavajici telefonicky kontaktoval, nabidl zbozi misto za tyden za mesic a ted se ceka.

• Dlouhé reklamační řízení!!!!:-((

Reakce obchodu ZPneu.cz

nechápe jaké reklamační řízení.
    S pozdravem zpneu

spokojenost

• osobní odběr zboží zdarma
    • perfektní komunikace
    • super udělaná nabídka

Zklamalo mně,že obchod nabízí zboží na netu a pak mi druhý den napíšou,že není...byl bych zvědav,kdybych já si objednal pneu a pak odstoupil od koupě,co by následovalo ze strany obchodu!Takže jsem trošku zklamán,ale určitě v budoucnu,jestli bude příznivá cena za pneu, obchod využiju.Zase na druhou stranu se ozvali hned a komunikace super!

• neaktuálnost stavu inzerovaného zboží

ztráta času čekáním na odpověď typu bohužel nemáme

• nevím
    • nabízíte zboží které nemáte

ani se radši neptejte

• nabízí co nemá