• Přišlo mi otevřené balení granulí. Zkoušeli ho přelepit izolepou. To je vážně drzost.

• Dlouhá doba doručení objednávky

• V obchodě jsem našla vše, co jsem potřebovala a za dobrou cenu

• Platba evidováno do pár hodin
    • Přestože vše bylo skladem, vyskladnění trvalo týden

• Pomalé dodání

Objednala jsem si zde dva 10kg kočkolity a nějaké krmení pro rybičku. Objednávala jsem to v pondělí a balíček přišel až v pátek, ale to by ještě tak nevadilo. Bohužel po rozbalení balíku jsem zjistila, že krmeni pro rybičku v plastovém kelímku bylo dáno mezi ty dva kočkolity, takže samozřejmě kelímek praskl a všechny larvy byly vysypané mezi kočkolity. Podařilo se mi zachránit možná tak půlku krmení a jakmile jsem rozbalila samotné kočkolity, zjistila jsem, že byly oba pytle natržené. Na základě této zkušenosti tedy bohužel nejsem spokojená a zde už nic neobjednám.

• Široký sortiment
    • Slušné ceny
    • Doručení zboží, které je "skladem" trvá týden
    • Otřesná komunikace - k 1 spojení se zákaznickou linkou bylo potřeba 8 telefonátů

Pondělí: Objednávám zboží, které potřebuji nejpozději tentýž víkend. Vybírám proto jen zboží "skladem" a platím předem.
    Úterý: Obdržím mail s informací, že se objednávka začala kompletovat
    Středa: Žádné další info od prodejce. Chci mít jistotu, že zboží dorazí do pátku. Volám proto na zákaznickou linku. Nikdo nebere telefon.
    Čtvrtek: Znovu volám na zákaznickou linku. Na třetí pokus úspěšně. Dozvídám se, že zboží již předali dopravci a zítra by mělo být u mě.
    Pátek: Dopravce mě informuje, že si u něj prodejce objednal přepravu zboží, ale zboží nepředal. Volám znovu na zákaznickou linku prodejce. Pětkrát. Ani jednou se nikdo neobtěžuje zvednout telefon. V pátek v 17:07, když chci zrušit objednávku, přichází mail od dopravce, že jim prodejce předal objednávku.
    Další pondělí: Objednávka doručena
    Další úterý: Objednávka odeslána zpět prodejci
    O 2 týdny později: Prodejce vrací peníze

Doporučení: Nevěřte údajům o dostupnosti zboží. Obrňte se trpělivostí, chcete-li využít zákaznickou linku. Objednávejte jen pokud je vám jedno, kdy objednávka dorazí.

• Sortiment široký
    • Dlouhá doba dodání
    • Špatná komunikace s obchodem

Zboží se “chystalo” čtyři dny, další den obchod sliboval odeslání, což se ale stalo až další den večer .
    Na zákaznické lince podávali nepravdivé informace, proč zboží nebylo odesláno, jak mi slíbili nebyli schopni zjistit.

• - špatná komunikace obchodu
    • - dlouhá čekací doba na dodání objednávky (přestože bylo vše skladem a předem zaplaceno, čekala jsem týden, než mi zboží přišlo!!!)

Zboží bylo skladem, ale bylo zasláno až následující týden. Tudíž ještě nedorazilo, tak nevím, proč mi je zaslán dotazník.

• docela levné zboží
    • i když na netu píšou že zboží mají skladem tak to není pravda.Obchod jsem si vybrala protože jsem chtěla koupit kojeneckou soupravu a mléko pro štěňata z jednoho e shopu.Hlavně aby to dorazilo co nejdříve.Do objednávky jsem připsala zprávu že na to velmi spěchám a prosila jsem o co nejrychlejší doručení.bylo mi řečeno že do 2 dnů zboží dojde...nestalo se.když jsem tam volala po 3 dnech tak mi bylo sděleno že lahvičku pro štěňata nemají skladem a čekají až ho naskladní.Kdybych tam nezavolala a bláhově čekala na zboží tak mi asi štěňata umřou hlady. Zaráží mě že mi nebyli schopní ani zavolat že zboží nemají skladem. bohužel po této zkušenosti nemohu obchod doporučit.

Objednávala jsem 18. 12. 28.12. zboží ještě nepřišlo

Reakce obchodu ZOOVYHODNE.cz

Poprosíme přístě si paní Jiřino V. zkontrolujte jaký obchod hodnotíte. Objednávku jste u nás zaplatila předem, nic jste nestornovala, objednávka byla normálně odeslána a Vy jste si ji vyzvedla. Ostatně u datumu objednávky jste to neuhlídala:o)

Bohužel dosud nemám zaplacené zboží.

• Dobré ceny a fajn kvalita
    • Dobrá organizace eshopu- člověk se dobře orientuje, když něco hledá
    • Ke kleci nebyl návod a nevěděla jsem, jak klec sestavit, ani na eshopu žádný návod nebyl
    • Balíček přišel po 8 dnech, ale všeho zboží bylo na skladě

Balík do ruky Česká pošta, nedoručili i když jsme byli doma. Že si máme vyzvednout na poště, 26kg v žádném případě. Nepoužívejte v nabídce tuto službu.

• Dobré ceny
    • Nefunkční zboží, konkrétně ochrana proti klíšťatům

V nabídce je zboží (Odstraňovač klíšťat), které se tváří jako značkové, ale je to jen nefunkční, i když velmi levná kopie.

Reakce obchodu ZOOVYHODNE.cz

Je nám líto,že některé nefungují dle Vašich představ. Bohužel jste si koupil několik druhů těch nejlevnějších antiparazitik v ceně kolem 50Kč, které zcela jistě nikdo nebude falšovat. To je na stejné úrovni jako by jste tvrdil, že znáte falzifikátora, který varábí falešné dvoukoruny:o).