• ceny
    • - stále čekám na objednávku
    • - komunikace velmi slabá
    • - když na mail přijde, že je objednávka připravená, tak to evidentně znamená, že není ani na heureka-pointu, ale ani ji tam nemaji v evidenci, takze nevim, co mi tim chtel obchod vzkazat....asi ze jsou pripraveni me nechat cekat, nevim.

3.3. objednávka zboží-zvolena platba předem kvůli levnějšímu poštovnému.4.3. poslána platba.Poté pošlete pár emailů.Ty se vám vrátí jako nedoručitelné.13.3.voláte, kde je zboží.Nezvedají telefony, ale obratem volají zpět, což je plus tohoto obchodu.Po telefonickém rozhovoru se dozvíte, že zboží stále nemají a dohodnete se na zrušení objednávky a vrácení peněz.18.3. stále peníze na účtu nemám.Jinak obchod je znám spíše pod názvem Krmivo 24.

Zoo-prodej.cz
    Dobrý den, nevím na jakou adresu jste posílala emaily ale nám nic nepřišlo.Pokud byste poslala email z kterého jsme Vám zaslali souhrn objednávky :[email protected] tak bychom Vám odpověděli.Peníze jsme Vám vrátili v termínu. Obchod zoo-prodej.cz a krmivo-24.cz jsou 2 rozdílné obchody.
    ________

- nejsem si jista, jak muze zoo-prodej tvrdit, ze krmiva-24 jsou jiny obchod, kdyz maji stejnou adresu ( ZOO prodejna
    ul. Dukelská 139, 739 91 Jablunkov)i IČO: 05663695

Dobrý den
    Velmi se omlováme za komplikace, jako noví majitelé zveme k nákupu na našem e-shopu.Určitě se domluvíme na lepší ceně, jako kompenzaci. :-)

• Výborná komunikace s prodejnou.

Vřele doporučuji.

• přehlednost zboží a výběr v klidu domova

Děkujeme za vaše hodnocení.Tým zoo-prodej.cz

• žádná komunikace ze strany obchodu, neodpovídají na dotaz ohledně dodání
    • již je to 10 dní od zaplacení objednávka nebyla ani odeslána

zboží, které jsem objednala a zaplatila dosud nemám, obchod neodpovídá na dotaz ohledně dodání

Dobrý den

Zboží jsem si objednala a i přesto, že na stránkách bylo napsáno, že zboží je na skladu, nic mi nedorazilo. Sice napsali ve třetím emailu, že jsem v čekání, ale když jsem pak volala po týdnu, zda už zboží mají, bylo mi slíbeno, že mi ho pošlou do týdne. Týden uběhl, zboží nemám a jakoukoliv informaci taky ne.

• skvělá zákaznická podpora
    • osobní přístup

zboží přišlo přesně podle objednávky velmi rychle
    prodávající byl aktivní a pomohl objednávku odbavit včas
    velmi děkuji za osobní přístup a rychlost

• Nic.
    • Objednala jsem zboží a nic, pouze potvrzení objednávky a od té doby mrtví brouci. Vše mělo být údajně skladem.

Nedoporučuji!!!

Reakce obchodu Zoo-prodej.cz

Dobrý den, posílali jsme Vám balíček přepravou PPL, kterou jste si vybral/a.Jelikož měli u dopravní společnosti nějaké výpadky o čemž informovali i na stránkách tak, za to my nemůžeme.Balíčky co jsme odeslali 8.4. dorazili až 14-15.4.!!!Ale i tak děkujeme za Vaší recenzi.Přejeme Vám hezký den.Tým Zoo-prodej.cz

Perfektní komunikace, bleskové dodání. SUPER!

Děkujeme že jste s naším e-shopem spokojen.Tým zoo-prodej.cz

• Komunikace.
    • Nic.

Super, doporučují.

Reakce obchodu Zoo-prodej.cz

Děkujeme že jste s naším e-shopem spokojení.Tým zoo-prodej.cz

• Velký výběr solidní ceny.
    • Menší komunikace,ale vše dobře dopadlo.

Určitě doporučuji všem.